Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pošlete chloupky na dlouhou dovolenou – pečlivá epilace partií, jaké si vyberete

4,7 / 5 PRO visage - laser clinic Praha - Vinohrady  (mapa) 763 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Tomáš

Dobrý den, platí nabídka i pro muže?

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Tomáši, ano, tato nabídka platí i pro muže :-). S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Hanna

Dobrý den chtěla bych se zeptat kolik vauceru mám zakoupit na odstranění chloupky nad vrchním rtů?a na jak dlouho to vydrží a jak casto se to musy opakovat děkuji

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Hanno, pro maximální efekt doporučuji u epilace horního rtu absolvovat 6× s rozestupem 4 až 6 týdnů. Trvalost odstranění chloupků závisí na mnoha faktorech, u někoho vydrží 2 roky, u jiného 5 let, věřím však, že budete moc spokojena. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Iva

Dobrý den, v minulosti jsem absolvovala epilaci laserem intimních partií a lýtek (cca pět sezení), ale efekt byl pouze dočasný. Následně jsem byla na epilaci IPL světlem intimních partií, lýtek a podpaží (cca pět sezení), prakticky bez efektu. Jaká je u vás garance, že odstranění laserem bude mít trvalý efekt?

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Ivo, výsledný efekt se může u každého lišit, někomu pro maximální efekt postačí 4 ošetření, u jiného je třeba epilaci absolvovat třeba 8×. Výsledky jsou však u tohoto ošetření vynikající, věřím, že budete spokojena. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Kristýna Pavlisová

Dobrý den, mezi vouchery je na výběr lýtka, nebo celé paže. Celými pažemi se myslí od ramene po loket, nebo i předloktí? Moc děkuji za odpověď. :)

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Kristýno, celými pažemi jsou myšleny ruce od ramene po zápěstí, tedy i včetně předloktí. S přáním hezkého dne, Martina -PRO visage

Anna

Dobrý den,
bude problém, pokud jsem na prvním ošetření byla v jiném salonu a ted chci koupit u Vás permanentku? Děkuji

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Anno, to určitě problém nebude, přístroje pro trvalou epilaci je možné kombinovat, pokud jste tedy první ošetření absolvovala jinde, my na něj plynule navážeme :-). Věřím, že s epilací v naší klinice budete moc spokojena a těším se na Vaši návštěvu. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Tereza Šebková

Dobrý den,
je možné epilovat i okolí obočí (nadočnicové oblouky)? Jaký voucher bych měla zakoupit? Děkuji :)

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, paní Šebková, z důvodu nemožnosti přesného zacílení laseru epilaci okolo obočí nedoporučujeme. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Lucie

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na možnost laserového odstranění kotlet, resp. kterou variantu pro tuto oblast zakoupit?
Moc děkuji!

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Lucie, na epilaci kotlet stačí zakoupit voucher na epilaci brady. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Aneta

Dobrý den , chtěla bych si nechat odstranit chloupky pod pupíkem, jaký voucher doporučujete zakoupit a kolik ošetření bude potřeba? Funguje to i na slabší chloupky? Jak dlouho odstranění vydrží? Děkuji.

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Aneto, pokud se Vám jedná pouze o proužek od pupíku po kalhotky, stačí zakoupit voucher na epilaci brady. Laser působí i na světlé chloupky, je však třeba více ošetření. Výsledný efekt je dlouhodobý, u někoho vydrží 5 let, u jiného rok, většinou pak ale postačí 1 ošetření pro udržení efektu. Věřím, že s tímto ošetřením budete moc spokojena a těším se na Vaši návštěvu, Martina – PRO visage

Michaela

Dobrý den, kolik je potřeba voucherů na podpaždí? Mám velmi světlou pokožku a tmavé chloupky.

Děkuji. :)

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Michaelo, pro maximální efekt doporučujeme alespoň 4 ošetření v rozestupu 4 až 6 týdnů. Věřím, že s tímto velice intenzivním ošetřením budete moc spokojena a těším se na Vaši návštěvu. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Natálie

Dobrý den, chápu správně ze jeden voucher se rovná jedno ošetření ? Takže jak zde píšete že jedno ošetření nestačí mám si zakoupit víc voucheru ? Pokud bych chtěla depilovat nohy. Dekuji za odpověď.

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Natálie, pro maximální efekt doporučujeme alespoň 4 návštěvy, tzn. že na epilaci nohou je třeba si zakoupit 4 vouchery. Věřím, že s tímto velice intenzivním ošetřením budete moc spokojena a těším se na Vaši návštěvu, Martina – PRO visage

Hanka

Dobrý den,
mám 11 letou dceru, která má chloupky na horním rtu. Je laserová epilace vhodná i pro děti? Zatím jsme odstranili epilačním krémem, protože jí to dost vadí.
Díky,
 Hanka

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Hanko, u dětí doporučujeme epilaci až po ukončení puberty, která svými hormonálními výkyvy negativně ovlivňuje výsledný efekt. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Zdeňka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaký přístroj na tuto epilaci používáte. Děkuji

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Zdeňko, používáme vysoce výkonnný přístroj Mediswiss Nomia s laserovou hlavicí německé společnosti Dilas s revoluční technologií Macro chanel. Věřím, že s ošetřením v naší klinice budete moc spokojena a těším se na Vaši případnou návštěvu. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Eva Lešikarová

Dobrý den chtěla bych se zbavit chloupků na lytkach kolik potřebuji ošetření děkuji mám světle chloupky je to problém??

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Evo, u světlých chloupků je odstranění náročnější, proto bych pro maximální efekt doporučila cca 5 návštěv. Jedná se o velice intenzivní ošetření, věřím, že budete spokojena. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Tereza

Dobry den, chtěla bych cele nohy. Kolik doporučujete ošetření ( voucherů)?

Děkuji

 Tereza

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Terezo, pro maximální efekt doporučujeme cca 4 ošetření. Věřím, že s tímto velice intenzivním ošetřením budete moc spokojena a těším se na Vaši návštěvu, Martina – PRO visage

Evgeniya Kravtsova

Mám zakoupit 2 vaucery (na každé prso:)? Nebo 1 vaucer na obě bradavky?:) děkuji!

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, stačí 1 voucher na obě bradavky :-). S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Evgeniya Kravtsova

Dobrý den!
Kdybych jsem chtěla odstranit chloupky kolem bradavek, jaký mám zakoupit vaucer? Děkuji!

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, na ošetření bradavek doporučuji zakoupit voucher na bradu. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Sofya Smolina

Dobrý den,pokud zakoupím 5 voucherů,to znamená,že nestihnu do 31.8. nebo vy vypíšete permanentku? Děkuju

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, pokud zakoupíte 5 voucherů, stačí se všemi těmito vouchery přijít do 31.8.2017 alespoň na 1. návštěvu, kdy Vám vystavíme permanentku s dostatečnou platností. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme příjemný den, tým PRO visage

Karolína

Dobrý den, kdybych si chtěla nechat odstranit kotlety, jaký voucher bych si měla koupit? Děkuji za odpověď :)

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Karolíno, pro epilaci kotlet doporučujeme zakoupit voucher na epilaci brady. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme příjemný den, tým PRO visage

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru