Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské kadeřnické balíčky: střih, barva nebo melír pro všechny délky vlasů

4,7 / 5 Kadeřnictví Relax Praha - Dejvice  (mapa) 194 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lucie B.

Dobrý den, v případě balíčku střih+barva lze vlasy nabarvit jen přelivem? Děkuji.

Kadeřnictví Relax

Dobrý den,

ano je možné barvit přelivem místo barvou.

Krásný den Čermáková

Marie

Dobrý den, je možné využít voucher s barvením i na zesvětlení vlasů (ze středně hnědé/nazrzlé na světle zrzavou nebo světlejší hnědou)? Popř. jaký by byl doplatek? Děkuji.

Kadeřnictví Relax

Dobrý den, voucher se vztahuje opravdu jen na barvení, v tomto případě se odbarvení vlasů doplácí cca 450,– . V případě přesného doplatku mi zašlete na e-mail: kadernictvi.relax@seznam.cz fotografii současné barvy Vašich vlasů a obrázek výsledné barvy vlasů a já Vám napíši přesnou částku doplatku.

Děkuji s přáním hezkého dne
Čermáková

Monika

Dobrý den,
bolo by možné doplatiť a využiť strihani horkymi nužkami? Vďaka za odpoveď.

Kadeřnictví Relax

Dobrý den,

techniku střihu horkými nůžkami u nás v salonu neprovádíme.

Děkuji s přáním hezkého dne
Čermáková

Tereza

Dobrý den, je možné uplatnit balíček s melírem na odbavení balayage na dlouhé hnědé vlasy? Popřípadě jaký by byl doplatek? Děkuji

Kadeřnictví Relax

Dobrý den, z důvodu větší spotřeby materiálu doplatek činí 550,– – 660,– korun dle spotřeby materiálu.
Děkuji s přáním hezkého dne Čermáková

Michaela

Dobrý den,
je možné voucher uplatnit také na Dědině nebo pouze na pobočce v Dejvicích? Děkuji.

Kadeřnictví Relax

Dobrý den,
voucher je možné využít pouze na pobočce v Dejvicích.

S pozdravem Čermáková

Alice

Dobrý den, mám tmavě hnědé vlasy, chtěla bych je mít světlé, je melír vhodná volba pro celkové zesvětlení?

Kadeřnictví Relax

Dobrý den,

při zesvětlení celých vlasů ne jen proužků je k balíčku střih + melír doplatek 450kč, z důvodu větší spotřeby materiálu. Také záleží z jak tmavé barvy chcete zesvětlit a jaká má být výsledná barva. Pokud jsou vlasy hodně tmavé a Vy toužíte po výrazně světlejší, musíte počítat s tím, že bude třeba směs natřít několikrát, každé nové natření směsy se doplácí 350 kč. Pro přesnější informace mi můžete na e-mail kadeřnictvi.relax@seznam.cz zaslat aktuální fotografii + obrázek výsledné barvy.

Děkuji s přáním hezkého dne
Čermáková

Jana

Dobrý den, děkuji za odpověď. Myslela jsem podbarvení, ale vrstvené vodorovně. Jeden pruh blond, druhý měděný, třetí blond, čtvrtý měděný, … nevím jak to přesně popsat, ale ve výsledku to vychází půl barvy blond a půl měď. Děkuji :)

Kadeřnictví Relax

Dobrý den, pokud máte světlé vlasy a na ty blond pruhy by stačila klasická barva, pak z důvodu časové náročnosti této procedury by se na to vztahoval spíše balíček střih + melír bez doplatku. Pokud by bylo třeba z důvodu tmavosti Vašich vlasů volit blond odbarvovacím práškem, tak by to byl stejný balíček s doplatkem 350Kč. Je tam větší spotřeba materiálu, směs z melírovacího prášku se musí natírat ve větší vrstvě aby výsledek nebyl flekatý. Snad to vysvětluji srozumitelně :D Pokud máte další dotaz napište mi na e-mail: kadernictvi.relax@seznam.cz případně mi tam můžete zaslat fotografii, abych byla schopná Vám říci přesně.

Děkuji s pozdravem Čermáková

Jana

Dobrý den, když bych chtěla 2 barvy, který balíček si mám koupit? střih + barva? Děkuji :)

Kadeřnictví Relax

Dobrý den,
bohužel Vašemu dotazu nerozumím. Pokud se jedná o podbarvení spodní partie jednou barvou a nabarvení vrchní partie jinou barvou, tak se jedná o balíček střih + barva a již se nic nedoplácí. Pokud potřebujete nejdříve vlasy odbarvit a následně nabarvit, tak se jedná o stejný balíček s doplatkem 550 – 750Kč. Dle množství spotřebovaného materiálu.
Děkuji s přáním hezkého dne
Čermáková

Janka

Dobry den – bylo by u vas volne misto v patek 24.3. nekdy rano, prosim?

Kadeřnictví Relax

Dobrý den, pro informace o volných termínech prosím volejte do kadeřnictví na tel: 731 910 960 nebo pište na e-mail: kadernictvi.relax@seznam.cz Děkuji za pochopení.
S přáním hezkého dne Čermáková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru