Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dětské softshellové kalhoty Gudo – pro skotačení v kalužích jako stvořené

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Nikolet Ciencialová

Dobrý den, učinila jsem objednávku a obratem napsala email s dotazem moc děkuji za odpověď :)

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

odpovím Vám na mail :-)

Hezký den

Martina Försterová

Kateřina

Dobrý den.dnes jsem učinila objednávku kalhot vel.98-černá s růžovou.a obratem jsem psala na mejl.ale jiný..než uvádíte tady..mám prosbu ohledně ukončení nohavic-manžetu/náplet­..děkuji a pěkný den

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,
Váš požadavek jsem zaznamenala a udělám Vám tam manžetu.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Marcela Kuhnová

Tyto kalhoty se prodávají v Benešově a za tyto ceny. Tak nevím co je tady na nich výhodnější.
Je to jenom reklama a nic výhodného pro zákazníky.

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,
jsem výrobci těchto kalhot. Pokud je nějaký obchodník prodává v Benešově za tuto cenu, je to jeho záležitost. Pokud se jedná o stejné kalhoty. Bohužel ne všichni, kteří si chtějí kalhoty koupit mají možnost si do Benešova dojet. Nicméně děkujeme za podnět.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Eva

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak moc je pružný pas? Dcera má velikost 104 dle nohavic, ale v pase má obvod širší cca o 15cm než je v tabulce. Děkuji, Eva

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

guma je měkká uvnitř pásku, který je z elastanu. A pas je 2 × 30.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Petr

Dobrý den,
jak je to se slevou u větších velikostí? Např. u velikosti 146 máte na Vašich stránkách u zateplených kalhot cenu 529,– a tady na Slevomatu máte u jarních cenu se slevou 509,–. To Vám ta kalkulace ceny moc nevychází? Děkuji za vysvětlení. Petr

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

jarní a zateplené jsou dvě různé akce. Akce na zateplené kalhoty už skončila a cena v akci byla za vel. 146 – 469.-Kč, na jarní soft. je cena za vel. 146 – 509,– Kč . Jedná se o dvě akce. Snad Vám toto vysvětlení stačí. Jedná se o dva druhy zboží a materiál, které mají různou cenu. Kalkulaci máme v pořádku.

Hezký den

Martina Förster – GUDO

Daniela Pekařová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na ty obrázky na kalhoty? Je možné si je tam nechat Vámi nažehlit? Máte vzorník? Děkuji Vám.

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

momentálně dáváme na kalhoty ťapku a kytičku. Jiné nemám k dispozici.

Martina Försterová – GUDO

Eva Makaloušová

Dobrý den, v nabídce máte kalhoty do vel. 146, ve velikostní tabulce jsou i větší. Jsou také k dispozici? Potřebovala bych vel, 152. Děkuji.

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

vel. nad 146 nemáme v nabídce na SLEVOMATU. Napište mi prosím na gudo@gudo.cz a případně se domluvíme.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Lenka

Dobry den, objednala jsem pred 8 dny. Vas predpoklad dodani je zitra a podle sledovani na netu se objednavka stale vyrizuje. Nevite kdy bude dorucena? Dekuji Lenka

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

já z toho nepoznám, jaké konkretní objednávky se to týká, nicméně pokud je tam nějaká objednávka zpožděná, bude se odesílat nejpozději ve čtvrtek. Za malé zdržení se omlouvám,

Hezký den

Martina Försterová

Pavlína Vaňková

Dobrý den, je možnost koupit kalhoty ve velikosti 152 ? Dívala jsem se na vaše stránky, ale tam jsem tyto s vyšitou kytkou nenašla.
Děkuji předem za odpověď. Vaňková

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

napište mi prosím na mail gudo@gudo.cz a domluvíme se.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Kamila

Dobrý den, mám dotaz na rozdíl ve velikosti 98 a 104.. jedná se mi o vnitřní délku nohavice. Dcera má ted 33 cm, a u velikosti 98 je uvedeno 35 cm a u velikosti 104 je 42 cm.. docela velký skok. Tak nevím jakou ji vzít velikost, chtela bych aby mela kalhoty aspon na půl roku. Ted je ji 2,5. Daji se pripadne kalhoty dole ohrnout? Pas by mel byt ok, to ma asi 45 cm. Diky, Kamila

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

kalhoty se dají ohrnout, kalhoty i drží gumička dole na nohavici. Aby Vám déle vydržely, je lepší vzít o něco větší.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Klára

Dobrý den,zajímala by mě šířka kalhot přes zadek u velikosti 122. Děkuji

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

šířka kalhot přes zadek je u vel. 122 je, 38 cm, 76 cm obvod.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Kateřina

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jaká je prodyšnost materiálu. Děkuji Kateřina

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

propustnost vodních par je 3000 g/m2/24hod.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Erika Štěpánková

Dobrý den, ráda bych se zeptala na rozdíl mezi těmito kalhotami a druhými softshellovými kalhotami, které nabízíte. Ty druhé – vyteplené již máme. A tyto druhé jsou slabší, rozumím tomu dobře? Jinak kalhoty jsou báječné, pevné, syn je ještě nedokázal na kolenou roztrhat a to je co říct. Děkuji za odpověď, Erika

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

je to přesně jak to píšete, jsou to jarní, nezateplené kalhoty, Nemají fleesovou podšívku. Jinak jsem ráda, že jste spokojená.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Martina Šindlerová

Dobrý den, jen jsem chtěla dodatečně poděkovat paní Forsterové za milou a vstřícnou komunikaci a rychlou dodávku. Děkuji, Martina

GUDO dětské oblečení

Děkuji také :-)
Jsem ráda, že jste spokojená.

Hezký den
Martina Försterová – GUDO

Jana Lazorová

Dobrý den, dají se objednat a zároveň poslat dohromady kalhoty s podšívkou i bez podšívky, a ušetřit na jednom zásilkovném? Děkuji Jana

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

mělo by to být za jedno dopravné, SLEVOMAT mne informoval, že to jeho systém pozná a sloučí to. Takže pokud jsem Vám špatně informovala, tak se omlouvám.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Veronika

Dobrý den
dají se v pase stáhnout? Délku nohavic máme na cca velikost 140 ale pas na velikost cca 122. Děkuji

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

pokud by jste chtěla mohu Vám udělat ve švu dírku, aby se dala guma stáhnout, kdyby byly kalhoty moc velké.

Stačí napsat na mail gudo@gudo.cz k jaké objednávce to je a já Vám to upravím.

Hezký den

Martina Försterová -GUDO

Lucka P

Dobrý den, může být ukončení nápletem stejné barvy jako je pas? Viděla jsem to u zimnich..dě­kuji Lucka

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

ozvěte se mi prosím na mail gudo@gudo.cz

Martina Försterová – GUDO

Lenka

Dobry den, jsou tyto kalhoty bez vlasu ci podsivky? Jake maji ukonceni nohavice? Dekuji Lenka

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

kalhoty jsou bez fleesové podšívky, jarní varianta, s reflexními prvky. Ukončené jsou gumou.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru