Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Dovolená s JokerCard v Hinterglemmu: hotel s polopenzí, děti do 9,99 let zdarma

3,6 / 5 Hotel Pinzgauerhof*** Alpy - Rakousko (mapa) 196 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Veronika

Dobrý den. Máte prosím volný pokoj pro 2 osoby v termínu 19.-23.7.?děkuji

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den Veroniko, děkujeme za Vaši poptávku. Prověříme a budeme Vás zítra informovat. Napište mi Vaši poptávku ještě na mail, abych evidovala. Děkuji Monika

Pavel

Dobrý den, jak je to tedy s parkováním? Čtu recenze a je to silné kafe. U hotelu parkování zjevně není (max pár míst pro kuchaře), cestovka snad posílá (před odjezdem ??) info o jakémsi parkování u sportovního centra, kde je ale zákaz parkování pod hrozbou odtažení, pokud nejste návštěvník – což o půlnoci zjevně nejste, takže mohou odtáhnout všechny auta. Placené parkování je za 11–20 euro za den. To se ta sleva pěkně prodraží :-( Dále někteří klienti nedostali JokerCard, což nechápu. Sauna vyhořela, takže bude asi velmi bezpečná. Nabídka zjevně neseriozní. A já blbec si to koupil.

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den pane Pavle,
u hotelu je 5–6 parkovacích míst. Další parkovací místa jsou u sportovního centra. Zde se bez problému parkuje a v hotelu jsme měli již více než 150 klientů a klietni parkovali buď před hotelem nebo u sportovního centra. Máme to prověřené a od turistické agentury potvrzené, že se zde dá parkovat. Ano, u hotelu je možnost parkovat v parkovacích garážích, které jsou za poplatek. Sauna vyhořela. To je pravda, ale není to tak, že by lehla popelem. Jsou věci, které se bohužel mohou přihodit a chápu, že jsou nepříjmené. Sauna by měla být již v provozu. Ano, jedni klienti psali, že nedostali Joker Card, ale to nechápu proč, protože se mi nikdo neozval, což je zvláštní… V pokynech jsou na nás uvedeny telefoní čísla a vzhledem k tomu, že to považuji za zásadní, tak by se klienti měli ozvat?? Nevím, proč tak neučinili…Všichni další klienti kartu dostali…Pokud si připadáte, tak jak píšete, tak nemám problém pobyt vyměnit za nějaký jiný hotel. Pokud pojedete do hotelu s negativním pocitem, tak to samozřejmě není to pravé, takže mi klidně napište na monika@sky-tours.cz a můžeme se domluvit na nějakých náhradních možnostech. Monika Procházková

Tomáš Hřebejk

Dobrý den,

máte v termínu 28.9.-1.10.2017 volný pokoj pro dva dospělé + 2děti ve věku 7let a 4 měsíce.

Děkuji

Tomáš Hřebejk

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den, děkujeme za Vaši poptávku. Já mám termín již obsazen, ale mohu vyžádat. Napište mi na mail monika@sky-tours.cz. Myslím, že by to mohlo být ještě reálné. Potřebujete dvoulůžkový pokoj s jednou přistýlkou? Postýlka vlastní? Děkuji za upřesnění a přeji pěkný den Monika

Lenka Dvořáková

Dobrý večer, termín od 10.07. do 14.07. 4 noci (5 dní) pro rodinu 2+2 děti asi již nebude volný? Poptávala jsem hotel Pawlik a je již obsazeno. Děkuji za informace. S pozdravem Lenka Dvořáková

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den, prověřím. Mám tu paní, co nemůže jet, ale jsou pouze dva, tak uvidíme. Dám vědět. Monika

Zuzka

Dobrý den,
mám zájem o ubytování ve Vašem hotelu pro 2 dospělé osoby a 2 děti (13,6 let).
Prosím máte volný termín od 5.8.2017 do 12.7.2017 a žádám o případnou kalkulaci za děti.
Děkuji a hezký den

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den Zuzko,
děkujeme za Vaši poptávku. Vybraný termín mám již hodně vyprodaný. Prosím, napište mi Vaši poptávku do mailu na monika@sky-tours.cz a já zkusím pokoj navíc ještě vyžádat. Děkuji za pochopení a přeji pěkný den Monika

Pavla Čermáková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je ještě volné ubytování pro 2 dospělé a 2 děti 8 a 11 let v termínu od 29.7. do 5.8. ? Je k dispozici nějaká místní karta na lanovky, památky atd.? velice děkuji Čermáková

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den paní Čermáková,
děkuji za Váš dotaz. V cěne je Joker Card viz popis nabídka. Co se týká termínu, tak mi napište na monika@sky-tours.cz a já Vám dostupnost v požadovaném termínu musím prověřit. Děkuji a přeji pěkný den Monika

PETR

Klidně i mín třeba 5 noci

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den,
děkuji za Vaši zprávu. Pošlete mi Vaši poptávku mailem na monika@sky-tours.cz. Já Vám zkusím tento termín ještě poptat. S pozdravem Monika

PETR

Dobrý den máte volný pokoj v době od 1.7–8.7 pro 2dospělé a 2 děti 12 a 14 let?

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den, děkujeme za Vaši poptávku. Potřebujete ubytování na 7 nocí nebo v uvedeném termínu na méně nocí?? Termín musím již poptat. Je hodně vyprodaný. Prosím o upřesnění na monika@sky-tours.cz, ať můžeme co nejrychleji prověřit.
Děkuji Monika Procházková

Markéta Polívková

Dobrý den, zaujala nás nabídka na pobyt v rodinném apartmánu. Jsme čtyřčlenná rodina ( 2 děti 12 a 15 let). Je možné ověřit, zda by bylo možné rezervovat takový apartmán v termínu od 15. do 20.7.2017 (popř. 16.-21.7). ? A pokud ano, jaká by byla cena pro rodinu s přihlédnutím k uvedeným slevám na děti? Velmi děkuji za odpověď

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den paní Polívková,
zde není možnost rodinného apartmánu. Max. jsou zde pokoje pro 2+2 děti. Co se týká termínu, tak ten mám již na zpětné prověření. Poptávala jste také Schrofenblick, že ano? Napište mi vše do mailu a já Vám zatím zkusím prověřit termín také u tohoto hotelu. Schrofenblick mám aktuálně 100% volný. Monika

Simona Tomčíková

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli jezero na obrázku je v dosahu hotelu, zda zážitkový bazén je někde poblíž a zda je v okolí jedna či více lanovek, které by se s kartou daly využít. Děkuji a přeji krásný den

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den, paní Tomčíková,
jezero na fotce je Zell am See. Zell am See je vzdáleno cca 20 minut jízdy.
Ohledně lanovek naleznete info zde: http://www.sky-tours.cz/leto/rakousko/alpy-a-jezera-rakousko/saalbachhinterglemm/
V Hinterglemmu je: lanovka Reiterkogelbahn, lanovka Zwölferkogelbahn
V Saalbachu (cca 3,5 km): lanovka Kohlmaisbahn, lanovka Schattberg X-press
V Leogangu pak: lanovka Asitzbahn Leogang (1 jízda/ den v ceně Joker Card)
V případě, že by jste měla nějaké další dotazy, tak mě kontaktujte na monika@sky-tours.cz
 Monika

Sluncikova

Dobry den,
meli bychom zajem o ubytovani pro dve osoby v terminu 2.9 – 7.9 event. 9.9 – 14.9 / sobota – ctvrtek/ . Dekuju Sluncikova

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den paní Sluníčková,
ano, vybrané termíny jsou na dvoulůžkový pokoj aktuálně volné. Vaši poptávku jsme obdrželi a kolegyně Vás bude informovat ještě e-mailem. Děkuji a přeji pěkný den
 Monika

Trinerová

Prosím zda máte volno v termínu od 20.8. či od 27.8. na 5 nocí dvě dospělé a dvě děti 8,9let.Děkuji

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den paní Trinerová, děkujeme za Vaši poptávku. Bohužel již v tomto termínu pokoj pro 2+2 děti volný nemám. Resp. mi upřesněte a napište na monika@sky-tours.cz, jak staré jsou děti a pokud máte zájem a děti jsou malé, tak bych zkusila na hotelu prověřit, zda by povolili pokoj pouze s jednou přistýlkou. Záleží na Vás, co vyhovuje, případně máme v nabídce další hotely, které bych měla v uvedeném termínu volné. Děkuji za pochopení a budu se těšit na Vaši zprávu. Monika

Jitka M.

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je ještě volný pokoj na 5 nocí( 6 dní) v červenci pro 2D + 1 dítě ( 11 let). Pokud ano, prosím napsat termín.
Děkuji za odpověď. S pozdravem Jitka

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den paní Jitko, na 5 nocí bych v červenci mohla nabídnout termíny od 12.07.2017. Když tak mi napište na monika@sky-tours.cz, který z termínů by nejvíce vyhovoval a ihned bych provedla rezervaci. Děkuji a přeji pěkný den Monika

stana dolezel

Dobry den . mate volny termin 5.-8.7.2017 pro 6 dospelych osob , nejlepe
3 pokoje , Dekuji Stana

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den,
děkujeme za Vaši poptávku. Bohužel 3 pokoje v tomto termínu již dohromady asi nedám. Zkusím poptat nebo mám v nabídce Slevomatu další možnosti, kde bych mohla nabídnout ještě 3 dvoulůžkové pokoje, pokud by jste měli zájem. Když tak mi napište na monika@sky-tours.cz a pošlu dostupné možnosti. Děkuji Monika

Marie

Dobrý den,
poptávám pro 8 osob – 4 děti a 4 dospělí – volný termín od 10.6. do 29.6. – na týden.
Děkuji. Mazlová

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den paní Mazlová, ano volno mám viz e-mail. Pěkný zbytek dne Monika

Antonín Procházka

Kolik ks Jockercardů jako rodina (2+2 děti do 10ti let) obdržíme ? Nebude nutné za děti platit dětské jízdné např. ve vybraných lanovkách, kde se na držitele Jockercardu (= dospělého) vztahuje 100%ní sleva ?

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den,
Joker Card je platná pro celou rodinu. S pozdravem Monika Procházková

Mášová

Dobrý den, byl by volný termín v termínu od 7. 7. na 5 nocí pro 4 osoby? Je možné uplatnit u vaší CK příspěvek od zaměstnavatele?

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den paní Mášová,
děkujeme za Vaši poptávku. Jste 4 dosp. osoby? Děkuji za upřesnění ideálně na monika@sky-tours.cz. Monika
Následně prosím ještě o upřesnění, jakou formou potřebujete příspěvek čerpat. Monika

Pavel Černý

Dobrý den,
byl by volný jeden dvoulůžkový pokoj v termínu kolem 2.7. – 9.7. na 5 nocí?
Moc díky
Pavel Černý

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den pane Černý,
děkujeme za Vaši poptávku. Bohužel v termínu 05.07.-07.07.2017 mám stop stav na dvoulůžkové pokoje. Pokud by jste mohli do 05.07. nebo od 07.07., tak by to bylo možné. Děkuji za pochopení. Monika
P.S.: volno bych měla například v hotelu Kirchenwirt: https://www.slevomat.cz/sleva/1117641-dovolena-v-tyrolskych-alpach-vcetne-plne-penze

miloslav šenkýř

dobry den, prosil bych dva dvoulužkove pokoje v termínu od 22.5. na tři noci děkuji

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den pane Šenkýři, hotel má termíny od 01.06.2017. Na­bídnout mohu jako alternativu hotel Pawlik – https://www.slevomat.cz/sleva/1119129-turisticky-raj-bad-gastein-s-all-inclusive-light . Pokud by jste měl zájem o rezervaci, tak mě prosím, kontaktujte na monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Marcel Klapka

Dobrý den.
Chci se zeptat jestli máte volný dvouluzkovy pokoj v termínu 6.7.2017 –9.7.2017.
Děkuji Klapka.

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den pane Klapka, volno bych měla od 07.07.2017. Pokud by jste měl zájem o rezervaci, tak mě prosím, kontaktujte na monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný den Monika

urdovicová

dobrý den,
měli byste volný pokoj v termínu 20.10.-28.10. pro dva dospělé? Mluví v hotelu aj česky?

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den paní Urdovicová,
děkujeme za Vaši poptávku. Bohužel hotel v tomto termínu dostupný již není. Pokud by jste měla zájem, tak se slovensky hovořícím personálem v tomto termínu bych mohla nabídnout Hotel Pawlik: https://www.slevomat.cz/sleva/1119129-turisticky-raj-bad-gastein-s-all-inclusive-light
Pěkný den Monika

Milan Burian

Obě možnosti jsou akceptovatelné, děkuji Milan Burian

Hotel Pinzgauerhof***

děkuji za zprávu. Upozorňuji, že pokoj musí být obsazen v případě 2 dvoulůžkových pokojů vždy 2 plně platícími osobami. V každém případě dnes přišel stop stav na pokoje 2+2 v termínu 01.07.-07.07.2017. Dvou­lůžkové pokoje jsou vyprodané v termínu 05.07.-07.07.2017. Děkuji za pochopení a přeji pěkný den Monika

Zacek

Dodry den,máte prosím volno v termínu 14.-17.9 pro 2+2. Děkuju.

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den pane Žáčku,
ano, v uvedeném termínu bych volno ještě měla. Pokud by jste měl zájem o rezervaci, tak mě prosím, kontaktujte na monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Milan Burian

Dobrý den, je prosím ještě volno pro 4 osoby od 2.7.2017 na 3–5 dní? Děkuji za info a fajn den Milan

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den pane Buriane,
děkujeme za Vaši poptávku. Máte na mysli 2× dvoulůžkový pokoj nebo jste rodina 2+2 děti? Prosím ideálně pro rychlejší komunikaci o zprávu na mail. Děkuji Monika

Milan Tichý

Dobrý den. Zakoupím voucher a uzavřu smlouvu s CK, potom nebudu moci např. ze zdravotních důvodů jet. Může jet za mne někdo jiný, aniž bych platil stornovací poplatky?

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den pane Tichý, ano náhrada je možná. Za změnu osoby si neúčtujeme žádný poplatek, případně se můžete pojistit také na storno zájezdu ze zdravotních nebo jiných závažných důvodů. V případě, že by jste měl zájem, tak mi napište na monika@sky-tours.cz a poslala bych Vám do mailu všeobecné podmínky nebo pokud by jste měl nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit. Monika

Lucie Bavúrová

Dobrý den,
máte volný termín 20.8–25.8. Pro 2+2děti(5a9let).
V hotelu je domluva pouze v cizím jazyce?
Děkuji za info.
S pozdravem Bavúrová

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den paní Bavúrová,
já mám na tento termín pokoje 2+2 již zaplněné, ale napsala jsem na hotel, zda by bylo možno získat další. Budu Vás informovat. Ještě bych Vás chtěla poprosit, zda by jste mi Vaši poptávku mohla poslat ještě do mailu, abych ji evidovala a nezapomněla na Vás. Děkuji. Pěkný den Monika

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den paní Bavúrová,
uvolnila se mi rezervace a mohu nabídnout ještě jeden pokoj 2+2. Pěkný den Monika

Petr

Dobrý den, dají se někde uskladnit kola? Předpokládám, že je zde prostor na lyže, který lze pro to využít. Je místo přiděleno konkrétnímu pokoji na zámek nebo jde o nějakou hromadnou místnost (= kola bych asi již nikdy neuviděl). Dále se chci zeptat, pokud spojím dva vouchery (třeba 3 dny + 4 dny), dostanu saunu 2×? Děkuji

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den Petře,
děkujeme za Váš dotaz. Ano, místnosti na odložení kol jsou společné. Zkusím se zeptat, zda by dokázali něco vymyslet. Asi máte nějaké dražší kolo…Budu Vás informovat. Monika

Katka

Dobrý večer, máte volný termin od 2.7. do 14.7. na 5 nocí? Dva dospělí a dvě děti(5 a 7 let).Děkuji Katka

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den, paní Katko, děkujeme za Vaši poptávku. Volno bych měla v termínu od 05.07. nebo od 07.07.. V případě, že by jste měla zájem, tak prosím o zprávu na monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den Katko,
tak nakonec mohu nabídnout termín od 02.07.- 07.07.2017. V pří­padě, že by jste měla zájem, tak mi co nejdříve napište. Hodně rychle se mi to plní.
Děkuji Monika

Lenka Kristofory

Dobrý den, je možné ubytovat rodinu – 2+3 děti? Děti jsou ve věku – 3,6,9 let. Nejmladší je zvyklý spát s námi rodiči, vlastní postel nepotřebuje. Děkuji Kristofory

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den paní Lenko,
děkuji za Vaši zprávu. Záleží na termínu. Hotel mi to někdy potvrdí a někdy ne, podle toho, jak je obsazen.
Prosím, napište mi Váš dotaz na monika@sky-tours.cz a zkuste mi upřesnit termín a na základě toho bych poptala. Děkuji za upřesnění. Monika

Tomáš Ježek

Dobrý den, je možný pobyt se psem? Pokud ano, tak jaká je taxa? Děkuji.

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den pane Ježku,
ano domácí mazlíčci jsou povoleni za poplatek 10€/ den. Pěkný den Monika

Petr

Dobrý den, mám dotazy: 1) kde se dá parkovat, když je obsazeno u hotelu? V recenzích jsem našel, že tam místa zrovna nejsou a parkování pak vyšlo na 120 euro za týden. Jelikož to je u lanovky, dá se očekávat, že tam bude parkovat kdkoliv. Co si pamatuji ze své návštěvy před x lety, v celém městě je problém parkovat mimo hotely, všude zákazy. za městem také. 2) je volno pro 2+2 děti v termínu od 29.7. ? Jak to je pokud bychom sloučili 4 dny a 4 dny? děkuji

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den Petře,

Termín od 29.07.2017 Vám musím vyžádat. Již zde mám rezervace. Snad pokoj navíc ještě dostanu. Prosím, napište mi poptávku s věkem dětí na monika@sky-tours.cz, abych Vaši poptávku evidovala a mohla Vám rovnou odpověď. Děkuji Monika

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den Petře, tak pokoj v požadovaném termínu mohu nabídnout. V případě zájmu prosím o zprávu na monika@sky-tours. cz. Děkuji a přeji pěkný zbytek dne Monika

Katka Hrádková

Dobrý den, chápu to dobře, že pokud pojedeme 2 dospělí a dvě děti do 10 ti let, mají obě děti pobyt zdarma a stačí tedy koupit 2 vouchery? Děkuji.

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den paní Hrádková, ano přesně tak (dítě nesmí mít v době pobytu 10 let). Prosím nejdříve před zakoupením voucheru si rezervujte termín na monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Stana

Dobry den. Chapu li dobre, tak pri pobytu me a manzela syn 6 let je zdarma i se stravou?? nebo je zdarma jen co se tyce luzka? Dekuji za odpoved.

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Syn je zdarma a má nárok na lůžko a stravu. Pokud by jste měla nějaké další dotazy nebo zájem o rezervaci termínu, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz. Monika

Novák

Dobrý den, dá se pobyt zaplatit poukázkami flexi pass? N.

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Nováku,

moc mě to mrzí, ale bohužel zatím nelze uplatnit flexipass.

Děkuji za pochopení a přeji vám hezký páteční den. Míša

martina kolínová

Dobrý den,
lze si u vás zajistit dopravu, pokud nepojedu autem, příp.mi poradíte kde?

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den paní Kolínová,
děkujeme za Vaši poptávku. Klienti jezdí do tohoto hotelu vlastním autem, ale pokusím se zjistit, zda by byla možnost také autobusem. Případně na dopravu bych měla dostupnější hotel Hirschen, který je zde také v nabídce. Tam jezdí vlak a paní majitelka je schopna zajistit dopravu z nádraží a zpět. Monika

Olga

Dobrý den, je u hotelu možnost zaparkovat, příp. je možné parkování rezervovat? Děkuji za odpověď.

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den,
ano u hotelu je možno zaparkovat. Myslím, že míst je zde dostatek. Rezervace parkovacího místa není možná. Děkuji za pochopení. Monika

Eva Snížková

Dobrý den, měli byste dostupný pokoj pro 2 dospělé a 2 děti (věk 5 a 6,5) na 5 nocí v termínu od 30.7. do 4.8.2017? Děkuji, Eva Snížková

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den paní Snížková,
děkujeme za Vaši poptávku. Prosím, poptávku pošlete na mail monika@sky-tours.cz. Aktuálně termín volný je. Zde si můžete pokoj rezervovat. S pozdravem Monika Procházková

Lenka Kleisnerová

Hezký den, měli byste volný rodinný pokoj v termínu 8.7. – 11.7. Jsme dva dospělí a dvě děti ve věku 5 a7 let. Měly by děti přistýlky nebo ložnici navíc? Děkuji Lenka

Hotel Pinzgauerhof***

Dobrý den paní Kleisnerová, ano v termínu 08.07.-11.07.2017 bych měla volný dvoulůžkový pokoj s 2 přistýlkami. Děti jsou zdarma, ale mají k dispozici klasicky přistýlky a také nárok na služby, pokud se ptáte na toto. Pokud by jste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz. Pěkný den Monika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru