Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Užijte si nekončící zábavu s voděodolným bluetooth reproduktorem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

johnie

Dobrý den, koupil jsem si repráček a chtěl jsem ho použít jako handsfree v autě. Nicméně druhá strana mně prý nerozumí – slyší v hovoru křapání atd. – celkově je kvalita hovoru špatná. Nemáte tip, jak ho co nejlépe nastavit jako handsfree? díky

wo-men

Dobrý den,

mohlo by se jednat o slabý mobilní signál. Případně bychom doporučili zkusit handsfree na jiném mobilním telefonu, může se jednat i o špatnou komunikaci handsfree s automobilem. Zkuste vyzkoušet více možností. Kdyby problém nepřestal, prosím napište nám na info@wo-men.cz a pokusíme se problém k Vaší spokojenosti vyřešit.

S pozdravem, wo-men.cz

Radllice

Dobrý den, repráček nabíjím celý den a pořád svítí červená kontrolka a nechce zhasnout…Repráček nejde zapnout…Něco je nejspíš špatně :(

wo-men

Dobrý den,

v případě těchto problémů zašlete reproduktor zpět. Do balíčku připište problém a požadavek na výměnu či vrácení peněz :-)

S pozdravem,
wo-men.cz

Eva St.

Dobry den,
take po vice nez trech hodinach nabijeni sviti cervene svetlo, ktere by melo zhasnout. Co s tim?

wo-men

Dobrý den, pokud to nebrání funkčnosti reproduktoru, nehraje to žádnou roli. V případě, že Vám tento nedostatek není příjemný, zašlete nám produkt na reklamaci :-) S podravem, wo-men.cz

honza

muzu se zeptat kolik ma ten reprak vatu

wo-men

Dobrý den, výrobce uvádí pouze tyto informace: Podpora Bluetooth: 3.0 + EDR Dosah: až 10 metrů Frekvenční pásmo: 2.4 GHz Napájení: DC 5 V/100–120 mA Baterie: 3.7 V 400 mAh lithium Nabíjení: 3 hodiny Provoz: 6 hodin Materiál: ABS/silicon/PP Hmotnost: 0.1kg S pozdravem, wo-men.cz

Danuše Schořová

Tak spárování nakonec proběhlo v pořádku a vypadá to, že funguje. Uvidíme, jak dlouho vydrží baterka po nabíjení-nenabíjení a jestli nebo téct do vstupu pro nabíjení. Takže zatím vše OK… Dík

wo-men

Dobrý den, děkujeme. Pokud by nastal nějaký problém, určitě neváhejte reproduktor zaslat zpět na reklamaci :-)

S pozdravem, wo-men.cz

Danuše Schořová

Dobrý den, včera jsem si reproduktor vyvezla a začala doma nabíjet a stále svítí červené světlo, že ještě není plně dobitý. Také krytka nabíjení mi nejpřijde úplně voděodolná, sotva tam totiž drží…Dál jse nedostala, nevím, jestli nebudu nakonec vracet …

Lidka

Dobrý den, doplníte modrý a zelený reproduktor?

wo-men

Dobrý den, aktuálně tyto barvy nebudou k dispozici. S pozdravem, wo-men.cz

Lidka

Dobrý den, jaký výkon má reproduktor?

wo-men

Dobrý den,
výrobce uvádí pouze tyto informace:
Podpora Bluetooth: 3.0 + EDR
Dosah: až 10 metrů
Frekvenční pásmo: 2.4 GHz
Napájení: DC 5 V/100–120 mA
Baterie: 3.7 V 400 mAh lithium
Nabíjení: 3 hodiny
Provoz: 6 hodin
Materiál: ABS/silicon/PP
Hmotnost: 0.1kg
S pozdravem, wo-men.cz

Lucie Hošinská

Dobrý den
Objednala jsem si repracek a píše mi to že termín doručení 22.3 ale stále je tam že se vyřizuje.
Mám to jako dárek ale nevím kdy mi bude tedy doručen.
Email jsem vám dnes psala a nic.

wo-men

Dobrý den, pokud Vám nepřijde produkt v termínu, očekávejte do cca do 1–2 dnů. S pozdravem, wo-men.cz

Magda

Dobrý den, spáruje se s iphonem? Děkuji

wo-men

Dobrý den, ano spáruje :-) S pozdravem, wo-men.cz

Jana Říhová

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli je reproduktor jen voděodolný, nebo i vodotěsný – snese ponoření do vody? Děkuji za odpověď.

wo-men

Dobrý den,

pouze voděodolný. Do vody nelze reproduktor ponořit! :-)

S pozdravem,
wo-men.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru