Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zaměřeno na bříško: 4týdenní trénink BetterBelly v čistě dámském fitku

4,5 / 5 Better Belly (5 poboček) Praha - Černý Most  (mapa) 45 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Martina Kubíčková

Dobrý den,když jsem si kdysi(cca.tri roky zpatky) zaplatila clenstvi v expresce na dva mesice,ale nakonec jsem kvuli urazu nechodila.je mozne voucher koupit?

Better Belly

Dobrý den, pokud jste neabsolvovala studii Betterbelly, rádi Vás s voucherem uvítáme. Pokud jste členkou expresky, určitě se zastavte také, máme výhodné nabídky kombinující expresku a Betterbelly… Těšíme se na Vás :) www.expresfit.cz

Alena

Dobrý den, chci se zeptat, zda voucher je možné uplatnit na všech pobočkách expresky, např. jednou jsem ve Strašnicích, po druhé jsem na Jiřího z Poděbrad, další lekci na Národní…? Lze to takhle střídat nebo musím navštěvovat jen tu jednu?
Díky
 Alena

Better Belly

Dobrý den, velmi výjimečně se dá takto domluvit, ale je potřeba dodržet rezervované časy a místa. Na prvním tréninku vám trenérka pomůže všechny lekce naplánovat. Neomluvené lekce propadají bez náhrady… Děkujeme www.expresfit.cz

Barbora

Dobry den, predloni jsem mela zakoupeno nekolik vstupu na Better Belly jinak Expresku jako talovou nenavstevuji. Muzu si studii zakoupit? Dekuji za odpoved.

Better Belly

Dobrý den, pokud jste neabsolvovala celou studii, rádi vás uvidíme, určitě si voucher pořiďte. Pokud jste již studii celou absolvovala, akce není určena pro vás :( Těšíme se www.betterbelly.cz

Marie

Dobrý den,
na Černým Mostě je jaká nosnost eliptikalu?
Děkuji,hezký den

Better Belly

Dobrý den, výrobce udává maximálně do 150 kg, my říkáme do cca 110 kg. Děkujeme www.expresfit.cz

Libuše Weinerová

dobrý den,
je cvičení vhodné i pro obézní jedince?

Better Belly

Dobrý den, ano, rozhodně ano! Samozřejmě záleží na stupni obezity, a spíše také na tom, zda obézní jedinec zvládne alespoň cca 30 minut pohybu na eliptikalu. To ale i jedinci s morbidní obezitou zvládají. Eliptikaly mají standardní nosnost cca 110 kg, na provozovně Národní máme eliptikaly s nosností 150 kg.
Na všech provozovnách účastnících se akce máme XXL pásy, které jsou vhodné pro cvičenky s rozměrným pasem.

Rozhodně doporučujeme Betterbelly vyzkoušet. Těšíme se na vás!

 www.expresfit.cz

Klára

Dobrý den, zeptám se, je tam uvedeno pro nové účastníky, počítám se jako nový účastník, když jsem si to přes nějaký voucher na jeden vstup byla vyzkoušet, líbilo se mi to a teď bych chtěla chodit. Děkuji za odpověď

Better Belly

Dobrý den, je myšleno nové účastnice celé studie, nikoli jednotlivého vstupu. Doporučujeme voucher zakoupit a uplatnit. Stáhněte si předem apku a přijďte :)

Těšíme se na Vás

 www.betterbelly.cz

Leona

Dobrý den, proč není možné využít voucher i v expresce Jarov? Předem děkuji za odpověď.

Better Belly

Dobrý den, expreska akce se akce neúčastní, proto zde tento voucher není možné využít. S pozdravem www.expresfit.cz :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru