Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Originální sluneční brýle Wayfarer proti slunci

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Radka Feiferová

Dobrý den, co znamená zaškrtnutí políčka.. Kupuji jako dárek? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko,
políčko „Kupuji jako dárek“ slouží pouze jako informace pro nás, abychom věděli, čím nejraději děláte svým blízkým radost. :-)

 Baru

Hrdlička

Dobrý den když si objedná 2 brýle 22.5 na prodejnu v Praze Jandová kdy asi dorazí 10.6 odlétat děkuji

Marcela Rosecká

Dobrý den,jedny brýle jsem již zakoupila s osobním odběrem v Brně, chtěla jsem koupit ještě jedny a zjistila jsem, že osobní odběr v Brně již není v nabídce.Nedá se domluvit jako to bylo,Stránského 12 pokud si pamatuji?Děkuji.

Kašmir

Dobrý den, prosím, kontaktujte nás na e-mailovou adresu kasmirlife@gmail.com. Určitě se domluvíme.
S pozdravem tým kasmirlife.cz

Jitka Ambrožová

Dobrý den,
měla bych zájem o Originální sluneční brýle Wayfarer proti slunci a o Wayfarer s dřevěným efektem. Budu platit jedno poštovné?

Kašmir

Dobrý den, ano, neměl by to být problém. Kontaktujte, prosím, přímo zákaznické centrum slevomat.cz.
Děkujeme.
S pozdravem tým kasmirlife.cz

Kubartová

Dobry den, mate i bryle s polarizacnimi skly? Diky Kubartova

Kašmir

Dobrý den,
brýle s polarizačními skly momentálně nevyrábíme. Nicméně děkujeme za dotaz. Sluneční brýle mají standartní ochranu UV 400 a kategorii slunečního filtru 3.
S pozdravem tým kasmirlife.cz

Daniel R.

Chtěl jsem se pozeptat zda budete mít ještě tyto matné brýle:
Černo-bílé matné brýle Kašmir Wayfarer – skla modrá zrcadlová
Děkuji za odpověď.

Kašmir

Dobrý den,
bohužel tyto sluneční brýle v nejbližší době mít nebudeme. Jedině černo-bílé, ale nejsou matné. Máme je momentálně v nabídce.
S pozdravem tým kasmirlife.cz

Kateřina Vančurová

Dobrý den, budete ještě mít bílé nebo černo – bílé brýle? Děkuji

Kašmir

Dobrý den, brýle černo-bílé už momentálně opět máme v nabídce. Brýle bílé můžete objednat přímo na našem e-shopu www.kasmirlife.cz.

S pozdravem tým kasmirlife.cz

Pavel Michovský

Dobrý večer, objednal jsem brýle k osobnímu odběru v Praze, ale potvrzení mi přišlo s odběrem ve Vizovicích. Jakým způsobem lze změnit místo osobního odběru?

Kašmir

Dobrý den,
prosím, napište nám e-mail na kasmirlife@gmail.com, co chcete ve stávající objednávce změnit.
Rádi Vám samozřejmě vyhovíme
S pozdravem tým kasmirlife.cz

Jan Skřivánek

Dobrý den, rád bych se zeptal na jednu věc. Při koupi brýlí jsem zapomněl uplatnit své body a zaplatil přes kartu. Dá se ještě nějak zpětně uplatnit body nebo už to nejde.
Děkuji S.

Kašmir

Dobrý den, kontaktujte prosím přímo zákaznické centrum slevomat.cz.
S pozdravem tým kasmirlife.cz

Marcela Rosecká

Dobrý den,jak se již ptal pan Zdenek Obdrzalek, je možné, když zakoupím jeden nějaký druh brýlí ,budu mít osobní odběr v Brně , při převzetí zjistím, že mi tyto moc nevyhovují ,mohu je vyměnit za jinou barevnou kombinaci? Děkuji za odpověď :-)

Kašmir

Dobrý den, ano je to možné. Neměl by to být problém.
Děkujeme za Váš dotaz
S pozdravem tým kasmirlife.cz

Jiří Válka

Dobrý den.Chci se zeptat jestli budete mít ještě brýle černo-červené.Děkuji za odpověď.

Kašmir

Dobrý den, do 14 dní budeme mít znova tento typ slunečních brýlí. Zkuste, prosím, akci sledovat.
S pozdravem tým kasmirlife.cz

Ondřej Ondruch

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli budou skladem ještě černo – tyrkysové. Děkuji

Kašmir

Dobrý den, za odhadem 14 dní by měli být skladem.
S pozdravem tým kasmirlife.cz

Jana Tymová

Dobrý den,
budou ještě zde v nabídce černo-bílé matné brýle?
Děkuji za odpověď

Kašmir

Dobrý den, bohužel černo-bílé matné brýle momentálně v nabídce nebudou.
S pozdravem tým kasmirlife.cz

Jan Kroutil

Dobrý den, kdybyste zde měli svá polarizační, hned bych dokupoval. Před lety jsem si jich od Vás koupil hned po 4 na dárky. Přidáte do nabídky a uděláte radost ? :-)

Kašmir

Dobrý den, polarizační zatím bohužel nemáme. Během léta se situace může změnit. Tak sledujte slevomat.cz, nebo kasmirlife.cz!
S pozdravem tým kasmirlife.cz

Petra Malá

Dobrý den,
prozradíte prosím rozměry brýlí? Nerada bych si opět koupila příliš velké, tentokrát od vás :)

Předem díky!

Kašmir

Dobrý den, rozměr brýlí je uveden i u popisu akce níže. Nicméně rozměr: šířka brýlí 14,5 cm, délka nožiček 14 cm, výška brýlí 4,8 cm.
S pozdravem tým kasmirlife.cz

Jiří

Dobrý den. A jsou ty sluneční brýle fakt proti slunci?

Kašmir

Dobry den, ano, sluneční brýle jsou proti slunci. Kategorie slunečního filtru 3 a UV ochrana 400.
S pozdravem tým kasmirlife.cz

Lenka

Dobrý den, pro děti nemáte nabídku? Děkuji

Kašmir

Dobrý den, velikost brýlí je univerzální. Použití pro děti od 10 let by neměl být problém. Jinak zvlášť dětskou edici nemáme.
S pozdravem tým kasmirlife.cz

Monika

je možné si Tovar objednať i na Slovensko :

Kašmir

Dobrý den, právě dnes jsme spustili akci na zlavomat.sk – https://www.zlavomat.sk/zlava/601419-originalne-slnecne-okuliare-kasmir-wayfarer. Starší aktivní akce na zlavomatu zde: https://www.zlavomat.sk/zlava/599440-originalne-znackove-slnecne-okuliare-wayfarer
Dále můžete využít přímo náš web, na kterém jsou dostupné dopravy i na Slovensko. E-shop slunečních brýlí www.kasmirlife.cz.
Děkujeme
S pozdravem tým kasmirlife.cz

Martin Bastl

Dobrý den. Potvrdili jste mi objednavku na osobní odběr v Praze na Jandové 8 dnes 21.3.2017. Když si dám sledovat zásilku píše mi termín dodání 11.4.2017. To je docela dlouhá doba.Skutočne to bude tak dlouho trvat? Děkuji

Kašmir

Dobrý den, zásilka je k vyzvednutí na této adrese. Dlouhá časová doba je nastavena z důvodu možného prodlení. Ovšem vás se to netýká. Kontaktujte kolegu na osobní odběry v Praze tel. 736 270 404. S poz­dravem tým kasmirlife.cz

Zdeňka Kunovská

Dobrý den, když si objednám brýle 20.3., kdy budou v Brně k osobnímu odběru?

Kašmir

Dobrý den, brýle budou skladem k osobnímu odběru v Brně ihned 21.3. a 22.3. Kolega se s vámi spojí telefonicky po zaplacení objednávky. S pozdravem tým kasmirlife.cz

Zdenek Obdrzalek

A co si brýle vyzkoušet v místě osobního odběru?

Kašmir

Dobrý den, brýle se vyzkoušet můžete, ale je nutné si je zde objednat. Pak si je můžete např. vyměnit. S pozdravem tým kasmirlife.cz

Michal

Dobrý den, je v ceně pouzdro na brýle?

Kašmir

Dobrý den, pouzdro (obal) na brýle v ceně není. Ovšem můžete si ho koupit za zvýhodněnou cenu 49,– na konci této akce. S pozdravem tým kasmirlife.cz

Jiří Tušla

„Skla zelené zrcadlové“? To snad ne!
Zkuste „Skla zelená zrcadlová“

Slevomat.cz

Dobrý den, Jirko,

děkujeme vám za upozornění. Nějaký šotek nám přeházel písmenka, ale již jsme mu dali co proto a vše jsme napravili :-)

Krásný páteční den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru