Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Keukenhof, Zaanse Schans, Volendam, Amsterdam s ubytováním na 1 noc a snídaní

4,4 / 5 CK Metal Amsterdam - Nizozemsko (mapa) 116 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Nikola Langpaulová

Dobrý den, mám dotaz ohledně ubytování, kde přesně budeme ubytovaní? Děkuji

CK Metal

Dobrý den,

cca 1–1,5hod. od Amsterdamu.
Bc. Alexandra Konvalinková
Vedoucí cestovní kanceláře
Tel.: +420 547 385 464

Lucie Štětková

Dobrý den,

dnes ráno jsem obdržela 2 voachery a tyto jsem chtěla dle instrukcí na stránkách https://www.slevomat.cz/sleva/1108423-keukenhof-zaanse-schans-a-amsterdam-na-1-noc zaregistrovat. Bohužel mi to hlásí chybu, že je termín již plný. Na stránkách se ale bohužel jiný termín než-li 11.5–14.5.2017 neuvádí a tedy nerozumím problému. Jelikož jsem kódy obdržela dnes (19.04.2017) v čas 08:18, obávám se propadnutí voacherů.

Předem děkuji za Váš čas a odpověď.

S pozdravem,
L. Štětková

CK Metal

Dobrý den,

zavolejte si prosím na tel.: 727 854 699.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 776 776 156

Tes

Dekuji za odpoved. Jak jsem jiz psala tento termin nam vubec nevyhovuje. Nevim proc mi bylo tedy odpovezeno ze je mozny i jiny volny termin…

CK Metal

Dobrý den,

tak to nevím, ale jak jsem již psala, tak je volný jen termín: 11. – 14.5.2017.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 776 776 156

Tes

A jaký je prosím jiný volný možný termín? U této nabídky je volný a zobrazen pouze jeden termín toho 11.5.
 Děkuji

CK Metal

Dobrý den,

aktuálně je již volný jen termín: 11. – 14.5.2017.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 776 776 156

Lil

Dobrý den, 9 hodin v parku se mi zdá opravdu hodně. Je tedy možné se oddělit od skupiny, jít někam jinam a vrátit se k parku před odjezdem na hotel? Děkuji.

CK Metal

Dobrý den,

můžete jít i na atuobus a jet si do Amsterdamu, ale je nutné vše sdělit průvodci.
9 hod. se tráví v Keukenhofu z důvodu bezpečností přestávky řidičů, je to zákonem dané.


S pozdravem

Bc. Alexandra Konvalinková
Vedoucí cestovní kanceláře
Tel.: +420 776 776 156

Tes

Dobrý den,
nemáte volný ještě nějaký jiný termín v květnu než od 11.5? Pro dvě osoby?
 Děkuji

CK Metal

Dobrý den,

ano, stále jsou volné termíny.


S pozdravem

Bc. Alexandra Konvalinková
Vedoucí cestovní kanceláře
Tel.: +420 776 776 156

Ivana

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je možné během volného času stihnout muzeum Vincenta van Gogha a zda je ještě volný termín 5.-8.5.2017?
Předem děkuji za odpověď.
Ivana Bumanová

CK Metal

Dobrý den,

ano, termín je volný a muzeum stihnete.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Metal Tel.: +420 776 776 156

Aneta Pittelova

Dobry den!je termín od 5.5. Do 8.5. Volný a zda se urcite pojede?Dekuji

CK Metal

Dobrý den,

ano, tento termín je stále volný a jede se na 100%, ale velmi se plní, proto doporučujeme si zájezde co nejdříve zakoupit, na tento termín již jedou tři autobusy.

Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Metal Tel.: +420 776 776 156

Lucka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co všechno je povinné navštívit, jestli je možné si vybrat třeba jen jedno muzeum a k tomu třeba jen návštěvu pivovaru. A ještě jeden dotaz, lze si nechat věci v autobusu, nebo si budeme nosit všechno s sebou celý den?
Děkuji za odpověď, L.

CK Metal

Dobrý den,

záleží jen na Vás, co budete chtít navštívit. Ano, můžete si zanechat věci v autobuse.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Metal Tel.: +420 776 776 156

THUY NGAN HUYNH

Dobry den. Mame skupiny Vnc 40 lidi .. na termin 28.4 do 1.5. Mate volny misto.. zavolejte mi prosim 774 237 239
 Dekuju

CK Metal

Dobrý den,

zavoleejte si prosím na tel.: 727 854 699.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Metal Tel.: +420 776 776 156

Radka Kodýdková

Dobrý den, je ještě volný termín od 11.5. do 14.5. 2017 pro 2 osoby? Děkuji.

CK Metal

Dobrý den,

ano, stále jsou volné místa a je jich dostatek. Zájezd se koná na 100%. Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Metal Tel.: +420 776 776 156

Lidka

Dobrý den jsou ještě volná místa v termínu 5.5. – 8.5.2017 ? Pokud ano, kolik ?
Děkuji Vám

CK Metal

Dobrý den,

ano, stále jsou volné místa a je jich dostatek. Zájezd se koná na 100%.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Metal Tel.: +420 776 776 156

Radka Kodýdková

Dobrý den, je ještě volný termín od 11.5. do 14.5. 2017 pro 4 osoby? Děkuji.

CK Metal

Dobrý den,

ano, tento termín je stále volný a můžete si zájezd zakoupit.

Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Metal Tel.: +420 776 776 156

Alexandra

Dobry den,
30.4 cely den budeme s pruvodce, budeme mit volny cas? Cestovní pojištění je povinne? Kolik to stoji? Jak jsou komfortni autobusy (nove)?
Predem dekuji za CELOU odpoved

CK Metal

Dobrý den,

ano, budete mít dostatek času, můžete se také domluvit s průvodcem, že některé památky nebudete chtít s ním navštívit a můžete si navštívit památky, o které budete mít zájem. Cestovní pojištění je povinné, můžete mít z jakékoliv pojišťovny nebo od nás, ale nemůžete bez cestovního pojištění odcestovat. Autobusy mají klimatizaci, toaletu, televizi.

Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Metal Tel.: +420 776 776 156

Alexandra

Dobry den,
zajima me termin Pá 28. 4. – Po 1. 5. 2017. Bude-li nekde zastavka na snidani? 29.4 rano budeme v areálu Zaanse Schans, jak dlouho tam budeme, jestli pak ceka nas 9hodinova prohlídka v parku, neni-li to prilis moc pro park? 30.4 cely den budeme s pruvodce, budeme mit volny cas? Cestovní pojištění je povinne? Kolik to stoji?
Predem dekuji za odpoved, Alexandra

CK Metal

Dobrý den,

určitě 9hod. v parku není dlouhé, v parku jsou restaurace i kavárny, proto budete mít dostatek času jak na oběd, tak i na snídani.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Metal Tel.: +420 776 776 156

Adéla

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, kde se nachází hotel, kde bychom měli byt ubytování? Děkuji,
Adéla:)

CK Metal

Dobrý den,

tuto informaci sdělujeme zákazníkům, kteří si již zakoupili zájezd, je to z důvodu konkurence. Garantujeme úroveň hotelu.
děkuji za pochopení

Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Metal Tel.: +420 776 776 156

magie

Dobrý den,
dnes ráno jsem uhradila zájezd platbou kartou přes internet,ale doted jsem neobdržela vouchery.
Chci se zeptat,kdy přijdou?
Děkuji za odpověď.M.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Magie,

zasílám voucher ještě jednou, raději koukněte do spamu či do složky hromadné, rád se tam schovává :-)

Krásný den. Míša

Michaela

Co je to přesně květinové korzo? Kde se koná? Platí se tam vstupné? Kdy je na programu v rámci zájezdu?

CK Metal

Dobrý den,

je to průvod vozidel, které jsou posety květinami a mají různé obrazce např. zvířat.
Je to ve městě, vyjdete z parku z Keukenhofu a půjdete se na průvod podívat.

Omlouvám se za pozdní odpověď, měli jsme technické problémy s propojením emailu a dotazů.
Teď je již vše v pořádku.
děkuji za pochopení

S pozdravem

Bc. Alexandra Konvalinková
Vedoucí cestovní kanceláře Metal
Tel.: +420 776 776 156

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru