Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Buďte jako chameleon: Baleríny s vyměnitelnými ozdobami

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Marie Nováková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na šířku nabízených balerínek. Mám širší nohu a lehce propadlou klenbu, myslíte, že by mi Vaše balerínky seděly? Líbí se mi jak kožené lakované, tak případně i ty s pružným lemováním. Děkuji za odpověď :)

ChameleonLike

Dobrý den, paní Nováková, myslím si, že balerínky s pružným lemováním Vám budou sedět určitě, u kožených je to na vyzkoušení. Zkuste objednat obojí a pokud Vám nebudou jedny sedět, můžete je vrátit nebo vyměnit nebo třeba vymyslíme jinou variantu :-)
 Kamila

Kristýna

Dobrý den
Chci se zeptat zda je možné zaměnit alespoň jednu z ozdob za jinou stejné nebo nižší hodnoty dle nabídky z Vašich stránek.

ChameleonLike

Dobrý den, Kristýno,
děkujeme za dotaz. Ano, ozdoby je možné vyměnit a jak píšete – ve stejné nebo nižší hodnotě, vybírejte v eshopu www.chameleonLike.eu. Také můžete na jedno poštovné doobjednat libovolné množství ozdob, na info@chameleonLike.eu nám napiště Vaše nákupní přáni společně s číslem voucheru a my Vám rádi vyjdeme vstříc :-)
 Kamila

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru