Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Cirkus Humberto: show plná akrobacie a exotických zvířat pro děti i dospělé

4,8 / 5 Cirkus Humberto Brno  (mapa) 624 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
nila oskar

Tři sloni afričtí na zadních? Lvi na konstrukci? Pardon, ale z těch fotek je mi celkem na zvracení. Je pravdou, že by slevomat měl mít svoji společenskou odpovědnost, ale s jakou opovážlivostí srovnáváte a haníte ošetřovatele v zoo? Máte snad nějakou přímou zkušenost, se kterou se můžete podělit? Nikdo z nás obyčejných nemá přístup do zákulisí a mne by opravdu zajímalo, jak máte cirkus „prověřený“ ?

Monika Zobačová

Dobry den,prosim Vas,kdy ma cirkus posledni vystoupeni?Kdy odjizdi pryc?
Dekuji za odpoved.

Cirkus Humberto

Dobrý den, poslední vystoupení se koná v neděli v 11:00 hod.

Lucie

Dobry den,pro dite 1,5 roku se kupuje lístek? Chtěli bychom ale do lóže,tak koupíme az na místě. Jen me zajima vek ditete od kdy plati. Diky

Cirkus Humberto

Dobrý den, dítě 1,5 roku neplatí. Slevomat se vztahuje pouze na galérii

Martin

Dobrý den, chápu to dobře, že ke každé vstupence na slevomatu pro dospělého je další vstupenka pro dítě zdarma? Děkuji

Cirkus Humberto

Dobrý den, vstupenky zdarma se nerozdávají.

Milos

Dobry den, a kde presne ten cirkus stoji? Da se tam zaparkovat autem?

Cirkus Humberto

Dobrý den, cirkus stojí naproti Autobusovému nádraží Zvonařka, parkovat autem zde jde bez problému.

Sabina

Začíná mě docela dost mrzet, že Slevomat nemá žádnou společenskou zodpovědnost, když nabízí vstupenky do cirkusu, věci z pravých kožešin… Výdělek je jedna věc, ale Slevomat je značně používaný server, tak by měl mít i společenskou zodpovědnost, ve spoustu zemí se zakazují cirkusy se zvířaty, snad se to prosadí i u nás. Každý by si měl uvědomit, že to co tam ty zvířata dělají, dělají pouze přes bolest, pro žádné zvíře nejsou přirozené cirkusové prvky.....

Hana Losenická

Dobrý den,tento týden máte vystoupení ve Žďáru n/Sáz.od kolika hodin hrajete tuto sobotu a kolik stojí vstupné???malýmu byli 2roky,také už musí platit vstupné?děkuji

Martina Kraicová

Dobrý den, určitě budou pudlici? Loni nebyli 😣. Děkuji Kraicová

Cirkus Humberto

Dobrý den, ano určitě budou, ten to rok je zcela jiný program než loni, takže určitě je na co se těšit :)

Martina Brabcova

Dobrý den. Ráda bych se zeptala zda budeme sedět vedle sebe,když budu kupovat více vstupenek.Děkuji Brabcová

Cirkus Humberto

Dobrý den, určitě ano, sedačky nejsou číslované.
S přáním krásnoho dne Váš cirkus HUMBERTO

Šárka

Dobrý den, chtěla by jsem se zeptat zda se lístky vztahují na lóže? Děkuji

Cirkus Humberto

Dobrý den, bohužel vstupenky se vztahuji pouze na galérii.
S přáním krásného dne Váš cirkus HUMBERTO

Veronika Hochlova

Dobrý den. A platí i dítě 3 roky?děkuji

Cirkus Humberto

Dobrý den, ano platí, děti neplatí pouze do dvou let.
S přáním krásného dne Váš cirkus HUMBERTO

Dana Čadová

Dobry den,mam dceru 18 let a je postizena ,ma kartu ZTP ,jaky ji mam koupit listek?Dekuji za informaci.

Cirkus Humberto

Dobrý den, Vaše dcera bude mít dětskou vstupenku.
S přáním krásného dne Váš cirkus HUMBERTO

Rudolf

Dobrý den nevím jestli jsem neudělal chybu ? Koupil jsem dva lupeny dítě za 189 ale jde mama s čtyřrokým klukem může být ?

Cirkus Humberto

Dobrý den, mělo by to být pořádku

Veronica

aby som tam nevlítla a nenarobila bordel CIRKUS HUMBERTO. a SLEVOMAT teda sklamal si že podporuješ také neco. Pretože zvírata patrí do cirkusu, že?
Rodičia uvedomte sa, berte deti do prírody, vymyslite im inú zábavu ale kruci!!! nepodporujte toto!!

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko. Myslíme si, že cirkus je věc, která má ve střední a východní Evropě dlouholetou tradici. Cirkus Humberto máme prověřený a víme, že se ke zvířatům chovají velice dobře, mnohem lépe než třeba ošetřovatelé v zoo. Je jen na Vás, zdali si uděláte s dětmi výlet do cirkusu, nebo zvolíte raději jinou aktivitu. :-) David

Kristyna

Dobry den, chtela bych koupit listek jako darek osobe 14let. Muzete mi rict, jestli koupit detsky nebo dospely? Dekuji

Cirkus Humberto

Dobrý den, to už je dospělí lístek, dětské jsou pouze do 12 let. S přáním krásného dne Váš cirkus HUMBERTO

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru