Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vodice v Chorvatsku: 7 nocí v apartmánu s dopravou + dítě do 4,99 let zdarma

3,9 / 5 CK Morava Tour Vodice - Chorvatsko (mapa)

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Kamila Lukešová

Dobrý den,jak lze na tomto pobytu řešit stravování?Své-je tam kuchyňský kout nebo je tam možnost se stravovat někde třeba plná penze nebo polopenze a v jakých cenách.Jak dlouho trvá cesta busem a kde je nástupní místo v Ostravě?
Děkuji
S pozdravem
Lukešová

CK Morava Tour

Dobrý den, každý apartmán má vybavenou kuchyňku, plně dostačující k vlastnímu vaření. Jinak je možno si u nás přiobjednat polopenzi v restauraci hotelu v ceně 2.200 Kč/1os./tý­den. Pro další informace ohledně pobytového zájezdu kontaktujte naši CK. MORAVA Tour

Kateřina Svobodná

Dobrý den zajímá mě cena pro dva dospělé a tři děti (1,3,7) v termínu 7.7.Dekuji

CK Morava Tour

Dobrý den, u dvou dospělích se platí 2 vouchery, u dítěte (1rok) bez nároku na lůžko se neplatí, u zbývajících 2 dětí možná sleva. Je nutné kontaktovat naši CK ohledně rezervace ubytování a konečné kalkulace ceny. MORAVA Tour

Tomáš Wagner

Dobrý den,

mám dotaz ohledně příplatku za nástup v Praze. Jak to prosím v praxi funguje?
Předem moc děkuji.

CK Morava Tour

Dobrý den, za přístavení v Praze účtujeme poplatek 100 Kč/osoba. Nejdříve však kontaktujte naši CK ohledně rezervace ubytování,
nástupního místa BUSU, … aj. MORAVA Tour

Nevřelová Dagmar

Dobrý den,

je možno v termínu 25.8. – 3.9. 2017 zajistit dva jednolůžkové pokoje a za jakou cenu.
Děkuji Vám.

CK Morava Tour

Dobrý den, dům Nataša neposkytuje 1-lůžkové pokoje. Můžeme Vám nabídnout následující: 4-lůžkový apartmán Nataša (2 × 2-lůžkový pokoj, kuchyň, sociální zařízení). Kalkulace v termínu 25.08. – 03.09. 2017: 2 × voucher v ceně 4.540 Kč (ubytování, doprava), 2 × 2.500 Kč (neobsazené lůžko), 2 × 250 Kč (pobytová taxa). V případě nástupního místa v Čechách se platí příplatek 100 Kč / osoba. V případě zájmu se s námi před koupí voucherů kontaktujte za účelem rezervace. MORAVA Tour

Domča

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je ještě možnost termínu od 30.6 do 9.7 a jestli to je opravdu tak že dáme za dvě osoby 9920 Kč.

CK Morava Tour

Dobrý den, zatím máme v uvedeném termínu volnou kapacitu. Cena za 2 osoby je skutečně 9.920 Kč . MORAVA Tour

Katka

Dobry den cena pro 2 osoby ? V terminu 11.8. Do 20.8 ? Je uvedena i s cestou ? Myslim, ze to bylo neco prez 9 ooo jestli jsem koukala dobre ? :) a penize chcete zaslat hned ? Nebo se da u vas rezervovat a zaplatit popripadne pristi mesic ? Děkuji

CK Morava Tour

Dobrý den, cena na 1 osobu je 4.960 Kč včetně dopravy BUSEM (+ pobytová taxa 250 Kč). Ohledně rezervace na delší dobu, telefonicky kontaktujte naši cestovní kancelář. MORAVA Tour

Lucka

Dobrý den,jaká je celková cena pro jednu dospělou osobu a dvě deti staré 10 a 6 let.Děkuji Lucka

CK Morava Tour

Dobrý den, celkovou cenu Vám sdělit nemůžeme , jelikož nevíme co přesně chcete. Bude lepší, když nás telefonicky kontaktujete. Určitě se k nějakému konkrétnímu výsledku dopracujeme. MORAVA Tour

eva.melicharova@volny.cz

Vážení, prosím, vypočítejte mi celkovou částku pro 2dospělé osoby a 1 dítě 6-leté – včetně pobytu, polopenze a dopravy v době od 11.8.- 20.8. Děkuji. Eva Melicharová

CK Morava Tour

Dobrý den, celková částka pro dospělé osoby je následující: 2 × 7.160 Kč, dítěti můžeme poskytnout případnou slevu- kontaktujte nás telefonicky. Ve Vašem případě můžeme nabídnout 3-lůžkové apartmánové studio. K cenám je nutno připočíst pobytové taxy 250 Kč/1 os. Je nutné nás kontaktovat co nejdříve, poněvadž je volné pouze jedno 3-lůžk.studio. MORAVA Tour

Šídová

Dobrý den hledám dovolenou pouze pro 1 osobu v termínu kolem 8 až 17 srpna.Všude chtějí 2 osoby ale já chci jet sama .Nemáte nějakou dovolenou u moře pro mne ?

CK Morava Tour

Dobrý den, v uvedeném termínu nemáme k dispozici pokoj pro 1 osobu, tudíž je nutné si zakoupit i druhé lůžko ve 2-lůžkovém pokoji. MORAVA Tour

marsel

Odjezd 2.7. Dekuji

CK Morava Tour

Dobrý den, odjezd 2 7. autobusem nemáme. Pobyt s autobusovou dopravou v tomto období je: 30.6. – 9.7.
Cena= 3 × 4.960 Kč, dítě 3 roky (bez nároku na lůžko) platí pouze BUS= 2.000 Kč a pobytovou taxu.
Ubytování: apartmán BILO 2/3 s kuchyňkou, koupelna s WC.
Je možnost i ubytování s vlastní dopravou (termín 1.7. – 8.7.). Pro upřesnění informací nás kontaktujte. MORAVA Tour

marsel

Prosím jaka je celkova cena pro dva dospele, dve deti( 3 roky, 13 let) . dekuji

Radmila Novakova

Dobry den,
zajimalo by mne, jak postupovat, pokud bychon nechtel vyuzit autobusovou dopravu. Dale prosim o informaci, zda v pripade 2 deti vek –2 a 4roky musime dokoupit 1voucher pro 1dite. Pisete pouze 1dite v doprovodu 2 osob.
A posledni dotaz- Lze zakoupit 14tidenni pobyt, tj. vouchery na 2 tydny a prodlouzit si tak dovolenou?
Dekuji za odpoved.
R. N

CK Morava Tour

Dobrý den, je možno zakoupit vouchery na 14-denní pobyt. V případě ubytování 2 dospělých a 2 dětí je nutné uhradit 3 vouchery, 1 dítě bez nároku na lůžko neplatí. Je možné využít vlastní dopravu. Je však nutné kontaktovat naši CK ohledně vl.dopravy a upřesnění druhu ubytování. MORAVA Tour

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru