Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Sobotní vyjížďky v sedle pro zkušené jezdce i začátečníky včetně dětí

4,5 / 5 Jezdecky-skokovy-klub.cz, zs Jesenice  (mapa) 119 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Terka

Dobrý den chtěla bych se zeptat kolik stojí 100min.hod pro pokročilého jezdce?
Děkuji Terka.

Carrick Stables: Jezdecky-skokovy-klub.cz

Dobrý den, cena je uvedena u nabídky.

Michaela Kalkantová

Dobry den je mozne si u Vas zakoupit vyjizdku pro 2 dospele osoby. Libila by se mi varianta na 100 minut pro zkusene – Ja jezdim asi rok a partner uz na koni taky sedel. Bylo by mozne udelat klidneksi vyjizdku a nekdy tapojit klus a cval? Moc dekuju

Gabriella

Dobry den,
Deti 9 a 4 roky, muzou jet kazdy 25 minut? Dekuji

Carrick Stables: Jezdecky-skokovy-klub.cz

Ano. Prosim poznamenejte to do emailu s rezervaci. Dekuji.

Jana Klementová

dobrý den,
je možné k Vám jezdit pravidelně na koně? mám 5-ti letého syna, má za sebou sice jen cca 4 hodiny individuálně s trenérem (nebo spíš pod dohledem trenéra) a je z jízdy nadšený.
Děkuji
Klementová

Carrick Stables: Jezdecky-skokovy-klub.cz

Dobry den, ano, na rozvoj deti se specializujeme. Je moznost nejen jezdit ale ucit se tez peci atd… rada povim detaily osobne ci telefonicky 722960400. Te­sime se:-)

Petr

Dobrý den, mám 6-ti leté dítě a nechce se nám na poníka, je vhodný pro takhle malé dítě bez zkušeností kůň.Děkuji Petr

Carrick Stables: Jezdecky-skokovy-klub.cz

Dobry den, ano jiste, nejde o velikost kone ale jeho charakter a uroven vycviku. Jen je treba to predem zduraznit v emailu. Moc diky a tesime se:-)

Eva

Dobrý den,

od kolika let doporučujete jízdu na poníkovi dětem? Mám dvouletého a čtyřletého syna a určitě by na poníka chtěli oba :) Zároveň předpokládám, že poníka někdo vede – mohou to být pro děti rodiče? A je možnost využít tento program o víkendu?
Děkuji
 Eva.

Carrick Stables: Jezdecky-skokovy-klub.cz

Dobry den, jezdíme s detmi od dvou let, takze bez obav. Instruktorka vas bude doprovazet, muzete si ale ponicka vest sama, jako pekny spolecny zazitek s ditkem:-) Tesime se. Krasny den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru