Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Rozlučte se s kily navíc – Photon therma wave v RK Studiu

4,4 / 5 Salón krásy Mikádo Plzeň - Slovany  (mapa) 68 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Tereza

Dobrý den,
jedná se o stejný přístroj jako nabízí Studio Pohody (též na Slevomatu)? Já jen že tam jsem vychodila deset procedur a nedostavil se absolutně žádný výsledek (pohyb a zdravé stravování je u mě samozřejmostí), tak bych se nerada zase nachytala a vyhodila peníze z okna.

RK Studio - Relax & Krása

Dobrý den, nevím co má Studio Pohody.
Photon Therma Wave samozřejmě funguje u každáho jinak, záleží na váze, na věku, jak Vám funguje metabolizmus atd….
Nicméně pokaždé spálíte 2000 kilokalorií a záleží kolik jich do sebe dáte přes den Vy.
Photo Therma Wave není zdaleka jen o tuku a váze, ale umí spousty dalších věcí a to – zpevnění pojivové tkáně, léčba celulitidy, zlepšení struktury kůže, regenerace buněk, uvolnění svalového napětí a blokád, tvorba svalové hmoty a kostní struktury díky zlepšení krevního oběhu, snížení stresu, léčba kloubů, léčba cév pokud ovšem už nemáte trombózu to už je pozdě je to jako kontraindykace.
Děkujeme za dotaz.

Lenka

Na dotazy ohledne bolesti jste odpověděli ano a nepříjemná, že není. Můžete to blíže specifikovat?

RK STUDIO Relax & Krása

Omlouváme se za překlep.
Bolestivá samozřejmě není, ba naopak klienti velice často v Therma Wave usínají.
Děkujeme za dotaz RK Studio

michaela

Dobry den je tato metoda neprijemna? pokud ano tak v cem.
dekuji za odpoved

RK STUDIO Relax & Krása

Není nepříjemná.
Děkujeme za dotaz

Markéta

Dobrý den,
chci se zeptat, zda je tato metoda bolestiva. Dekuji za odpověď

RK STUDIO Relax & Krása

Není.
Děkujeme za dotaz.

Jana Bystricka

mohu platit hotově na místě.Jak dlouhá je doba objednání.Je možno se objednat na 23.3. na 9.30 hod.Hotově by to pro mě lepší. Nebo se to platí pouze převodem z účtu.Pokud ano sdělte č. vašeho účtu,mám poštovní banku.

díK Bystřická

RK STUDIO Relax & Krása

Dobrý den,
platba může být u nás v hotovosti, nicméně za plnou cenu, jinak potřebujete voucher.
Objednávky příjmáme pouze po telefonu.
Děkujeme za dotaz.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru