Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pronájem jachty na Orlíku až pro 4 námořníky nebo plavba s kapitánem

4,6 / 5 Lodě Orlík, kemp Podskalí Klučenice  (mapa) 122 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Hanka Karelová

DOBRY DEN DASE PUČIT I PRO 3 LIDI LOD UVAS

Lodě Orlík

Dobrý den,

Na lodi může plout klidně i jedna osoba, omezené je pouze maximální obsazení, tedy 4 osoby.

Petr – LODĚ ORLÍK

Kateřina

Dobrý den,

uvádíte max. počet osob pro loď 4, když jsme 2 dospělí a 3 děti (věk: 9, 6 a 5) je to problém?
Děkuji K.K.

Lodě Orlík

Dobrý den,

I malé dítě je osoba a počítá se. To platí u lodí bez VMP. U lodí s VMP je max obsazení 6 osob, ale pouze na plavbu (na spaní jsou pouze 4 lůžka).

Petr – LODĚ ORLÍK

Stanislav

Dobrý den, je možné si zapůjčit loď SASANKA, když mám průkaz VMP motory bez omezení ale nemám na plachetnice? Děkuji za odpověď.

Lodě Orlík

Dobrý den,

V zásadě ano, ale nesmíte vytáhnout plachty. Potom je to plavidlo se srtojním pohonem.

Petr – LODĚ ORLÍK

Alena

Dobrý den, musí být loď přes noc zakotvena v přístavu a nebo se s ní můžu pohybovat volně po přehradě. Děkuji Alena :-)

Lodě Orlík

Dobrý den,

po předání plavidla můžete samozřejmě vyrazit a plout kam budete chtít, na noc je potom potřeba zakotvit na vhodném místě u břehu (nemusí to být přístav) a vyvázat.

Petr – LODĚ ORLÍK

Luboš

Děkuji za odpověď. Mám ještě jeden dotaz, když bych chtěl termín např. od 8.7. 18:00 do 9.7. 17:00, mám při rezervaci zarezervovat 8.7., 9.7. nebo oba dny? Díky. Luboš

Lodě Orlík

Dobrý den,
rezervujte pouze 9.7. (den kdy je loď ,,využitá").
Petr – LODĚ ORLÍK

Luboš

Zdravím, zapůjčení na 1 den je myšleno od 18:00 do 17:00 (přes noc) jak máte uvedeno na webovkách nebo je to od rána do večera v rámci jednoho dne? Díky za info. Luboš

Lodě Orlík

Dobrý den,
Jako na webovkách, tedy od 18:00 do 17:00 následujícího dne.
Petr – LODĚ ORLÍK

Lucie D.

Dobrý den,
děti do 5 let tedy nemůžou jezdit na lodi?

Děkuji
Lucie D:

Lodě Orlík

Dobrý den,

Na lodi samozřejmě jezdit mohou, berte to pouze jako doporučení. Menší děti se většinou po krátké době začínají nudit :-) .

Petr – LODĚ ORLÍK

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru