Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Set plný úžasných sushi rolek: 24 nebo 36 kusů a dvě miso shiru polévky

4,4 / 5 Wasabi Sushi Praha - Nové Město  (mapa) 632 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Jaroslav Král

Dobry den
Lze voucher uplatnit pres damejidlo, nebo ho uplatnnit na rozvoz?
Dekuji a hezky den

Wasabi Sushi

Dobrý den,
ne voucher lze využít pouze na konzumaci v restauraci nebo na vyzvednutí ( nutná rezervace ) .

Jana

Dobrý den, varianta 1 už není k dispozci, ale v popisu není omezeno, že byla dostupná pouze pro určitý počet zákazníků a ani celkový počet voucherů není nijak omezen. Z toho mně vyplývá, že nabídka varianty 1 by měla být dostupná po celou dobu nabídky, tedy ještě cca 8 dnů.
Děkuji za vyjádření.
 Jana

Wasabi Sushi

Vazena pani, set 1 byl omezen na 400 voucheru, které jsou v soucasne dobe jiz vyprodany

Jan Ramajzl

Dobrý den,

právě jsem zjistil, že jsou sety varianta 1 již vyprodané. Budete navyšovat jejich kapacitu?

Wasabi Sushi

Dobry den,
v soucasne dobe o tom neuvazujeme.

Jakub

Dobrý den, sushi bych chtěl sebou, je nutná předem objednávka či stačí s voucherm přijít, kolik si účtujete na místě za krabičky sebou? děkuji za odpověď.

Wasabi Sushi

Ano, rezervace a objednavky se prijimaji na den dopredu. Proto je to nutné. Set 1 – 10 Kc. Set 2 – 40 Kc

Dana Neu

Dobrý den, je možné okurkové maki vyměnit za něco jiného, případně doplatit rozdíl? Děkuji za odpověď

Wasabi Sushi

Dobry den, vymena je mozna za oshinko maki

Karolína Matochová

Dobrý den, lze vyměnit sushi za vegetariánské? Děkuji! :)

Wasabi Sushi

Dobry den, ano tato zmena je mozna.

Dominika

Dobrý den,

Také mne zajímá, zda mohu vyměnit krabí tyčinky za cokoliv jiného?

Děkuji.

Wasabi Sushi

Dobry den, je mozne nahradit oshinkem

Vladimír Novák

Lze si prosím vyzvednout balíček na Smíchově ? V Jámě je pro mě dost z ruky.

Slevomat.cz

Dobrý den, Vladimíre,

moc mě to mrzí, ale lze opravdu vyzvednout pouze v Jámě, určitě však nebudete litovat cesty :-)

Hezký den. Míša

L.

Dobrý den, šlo by vyměnit krabí maki za jakékoliv jiné? Děkuji.

Ivana

Je možné si set vyzvednout v provozovně Rozkošného? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivčo,

moc mě to mrzí, ale opravdu to lze vyzvednout pouze na provozovně v Jámě, na chuti to však určitě neubere :-)

Krásný pátek. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru