Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Příjemný relax ve společnosti rybiček Garra Rufa

4,5 / 5 Thajský ráj (4 pobočky) Praha - Staré Město  (mapa) 1 082 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Bára

Dobrý de,
jak často se mění voda rybičkám? Tzv. Kolik lidí připadá na jedno akvárium, jak předcházíte plísni atd. (když přijde klient který ani neví že něčím trpí nebo ženy mají schováno pod lakem v případě nehtů..) ? Děkuji

Veronika

Dobrý den, můžu být najednou 50 minut a uplatnit najednou 2 vstupy? Děkuji

Katka Čapková

Dobrý den, je nějaké omezení proč se nesmím mezi rybičky. Děkuji.

Thajský ráj

Dobrý den Katko,

není vhodné jít na proceduru rybiček s otevřenou ránou na noze. Také tato procedura probíhá vždy před samotnou masáží a to kvůli olejům použitých při masáži.

Martina

Dobrý den, když budeme dva, budeme sedět vedle sebe?

Thajský ráj

Dobrý den Martino,
v každé pobočce je adekvátní počet akvarií. Tudíš pokud přijdete spolu, budete sedět vedle sebe.

Petra

Dobrý den, jakou má prosím voda teplotu? Pokud chci jít se dvěma dětmi, tzn. 1 dospělý a 2 děti, stačí mi koupit permanentku? Děkuji

Thajský ráj

Dobrý den Petro!

Voda má teplotu cca 30°C. Pokud Chcete jít s dětmi stačí zakoupit permanentku. Záleží však na věku dítěte. Procedůra Garra Rufa omezená věkem není, jde jen o to aby dítě dosáhlo z sedačky nožičkami do akvárka.

Viktor

Dobrý den!
Je to nějak omezeno věkem? Mám dceru 2,5 roku a napadlo mě, že by se jí to mohlo líbit. Mohli bychom využít tu přenosnou permanentku najednou ve třech? S dcerou a manželkou?
 Děkuji

Thajský ráj

Dobrý den,

ano permanentku lze využít najednou ve třech lidech. Procedůra Garra Rufa omezená věkem není, jde jen o to aby dítě dosáhlo z sedačky nožičkami do akvárka.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru