Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zbavte se nežádoucího ochlupení pomocí IPL ve studiu Wellu

4,3 / 5 Studio Wellu Plzeň 3  (mapa) 62 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana Kyselová

Dobrý den,

Kolik potřebuji poukazů na kompletní odstranění silných chloupků v podpaží? Děkuji JK

Studio Wellu

Dobrý den, je to velmi individuální. Minimálně tři, další dle potřeby je možno dokoupit

Mirka Soukupová

Ano 3 vouchery ale jaké na bradu tu nabídku nemáte. Díky

Studio Wellu

Na bradu a podbradek velikostně odpovídá voucher na podpaží. Psala jsem v předchozí odpovědi :-)

Jitka

Dobrý den.Kolik voucherů si mám koupit na ošetření horního rtu,aby byl výsledek co nejlepší? Děkuji za odpověď.

Studio Wellu

Dobrý den. Zakupte si voucher na podpaží. Kupte tři, dle výsledků budeme řešit eventuální pokračování kúry.

Mirka Soukupová

Dobrý den, chtěla bych ošetřit bradu a podbradek, jaký typ voucheru mám zakoupit a na kolik ošetření.? Diky

Studio Wellu

Dobrý den, počet ošetření je individuální, každý reaguje jinak. Doporučuji koupit tři vouchery a pak budeme řešitdalší postup.

Procházková

Dobrý den. Chtěla bych ošetření pro sebe na záda v oblasti ledvin, jde o plochu a to přeháním 30×30cm. Mohu se zeptat, jaký typ voucheru mám zakoupit? Děkuji

Studio Wellu

Dobrý den, kupte si voucheru na lýtka.

Jindřiška Tatárková

Dobry den.Chtela bych osetreni pro manzela na zada…Kolik je prosim cena a popripada jake osetreni bych mela koupit.
Dekuji Tatárková

Studio Wellu

Dobrý den. Doporučuji koupit voucher na nohy a objednat se na proceduru. Dle velikosti partie se domluvíme, jaké ošetření je třeba dokoupit. Daniela M.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru