Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Báječné fotoknihy s potiskem desek zdarma

4,8 / 5 MCLAB Modřice  (mapa) 450 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Lenka R.

Dobrý den,
v poukazu je uveden počet stran např. 24 = znamená to 24 stran včetně přebalu (tj. stránek na fotky je 22) nebo 24+2 stránky přebalu? Děkuji. L.R.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
počet stran je uveden včetně obálky.

Lenka

Dobrý den, když si koupím 2 vouchery na 2 knihy – (tedy 2×1) , poštovné bude také 2×?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
pokud objednávky zašlete za sebou na stejné objednací údaje v rámci 24 hodin, budou Vaše objednávky sloučeny a odeslány Českou poštou na jedno poštovné.

Veronika

Dobry den, da se Vas program AlbumMaker stahnout i pro MacOS? Dekuji. Veronika

Computer MCL Brno

Dobrý den,
ano máme verzi programu AlbumMaker také pro operační systém MAC. Verze je ke stažení na našich stránkách http://fotoknihy-mcl.cz/stazeni-a-instalace/ . Zároveň můžete využít i naši online aplikaci, která je také dostupná na našich stránkách.

Michaela Větrovská

Dobrý den,
koupila sem Fotokniha H06 – formát A5 na výšku
Rozměr: formát A5
Počet stránek: 80.
Když ale zvolím uvedený formát a typ,ukáže se mi jen 53 stránek. Jak dosáhnu těch zaplacených 80ti stránek?
Děkuji za odpověď

Computer MCL Brno

Dobrý den,
v programu Vám ukazuje minimální počet stran. V programu AlbumMaker si prosím zvolte daný počet hned ve čtvrtém kroku, kde je možnost zvolit počet možných stran v albu. V případě, že již máte produkt načtený, přidejte si potřebný počet stran. Pokud vytváříte objednávku v Online Tisku, přidejte si prosím potřebný počet stran přímo při vytváření fotoknihy.

Jitka Houdkova

Dobrý den, mohu album vytvořit po částech a mít jej rozpracované několik dnů a postupně jej ukládat anebo se musí vytvořit najednou?
Očekával jsem, že do rozměru fotoknihy 30×30 cm se vejde 6 fotografií o rozměru 10×15 cm. V odpovědi výše uvádíte, že do fotoknihy se vejdou 3 fotky o rozměru 10×15 cm na šířku a 6 fotek tohoto formátu na výšku. Nechápu, jaký vliv na počet fotografií má orientace fotek.
Lze fotografie ukládat rovněž ve formátech 9×13 i jiných a jakých či jsou formáty bez omezení?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
obě naše aplikace umožňují průběžné ukládání fotoknih. Do fotoknihy můžete vložit více formátů. Programy nejsou žádným způsobem omezeny. Zkuste si prosím stáhnout program nebo otevřít fotoknihu v online aplikaci. Přímo uvidíte, jaké fotografie můžete do programu vkládat. Pokud budete mít jakýkoliv problém, kontaktujte nás.

Zuzana

Dobrý den, chtěla bych 1verzi knihy vytisknout 2× ( = 2 stejné knihy). Jak mám postupovat při objednání? Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
na každou fotoknihu potřebujete jeden voucher. Při objednávání fotoknih do objednávky uveďte, že chcete dvě kopie a do kolonky voucher dvě čísla voucherů.

Vendula Firýtová

Dobrý den, kolík přibližně fotografií rozměru 10×15 se vejde do fotoknihy o rozměru 30×30 ,104 stranek.
Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
do fotoknihy H12 můžete vložit cca 3 fotografie daného rozměru na šířku nebo 6 fotografií na výšku. Rozměry fotografií můžete samozřejmě v průběhu vytváření fotoknihy měnit.

Lili

Dobrý den,proč je tak drahé poštovné ? I do zásilkoven..vždyť jde o balík velikosti velké obálky. Vaše nabídka je hezká, ale s cenou doručení…

Computer MCL Brno

Dobrý den,
v ceně doručení je zahrnuto také balné, aby byly fotoprodukty v pořádku doručeny.

MS

Dobrý den, formát knihy A4 na výšku nenabízíte? Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,
fotoknihu A4 máme také na Slevomatu. A to konkrétně zde: https://www.slevomat.cz/sleva/1100656-vytvorte-si-svou-originalni-fotoknihu .

Lucie

Dobrý den,

omylem jsem objednala formát A5 za 299Kč, chtěla jsem zakoupit fotoknihu na šířku za 399Kč, jak mám nyní postupovat?
Jsem v online aplikaci a kniha je zde situována na výšku, jak mám postupovat, když chci knihu na šířku?

 Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,
pokud jste si zvolila v programu fotoknihu na výšku, je nutné si zvolit produkt znovu a začít jej vytvářet od začátku. Do objednávky k voucheru prosím uveďte, že jste si vytvořila jiný formát záměrně a my Vám zaúčtujeme rozdíl mezi vouchery (100Kč).

lenka

dobrý den, uvažuji o koupi voucheru na knihu typ H12, v základu voucheru je 104 str, vím, že budu potřebovat více. Mám přikoupit stránky až při tvorbě fotoknihy? kolik je příplatek za stránky u této knihy. Děkuji. Lenka

Computer MCL Brno

Dobrý den,
strany navíc uhradíte až při dokončení fotoknihy. Záleží na Vámi vybraném způsobu doručení. Za každé dvě strany je příplatek 36 Kč.

Michaela

Dobrý den,
chci se zeptat, lze kupón uplatnit s jiným (menším) počtem stránek?
Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den, ano záleží zcela na Vás. Pokud si vytvoříte méně stránek, je to Vaše volba.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru