Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nálož pěkně vypečených žeber na pivu

4,2 / 5 Starý časy Brno  (mapa) 102 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Silvie Šimordová

No vidíte, a já myslím, že pokud je napsáno, že otvírací doba je od 11:00 do xxx hodin, pak by měla nabídka platit v tuto dobu, bez omezení. Jistě se může stát, že všechny stoly budou rezervované, ale to není tento případ. V nabídce žádné omezení napsáno není, tak nevidím důvod, proč bychom měli dostat poskytovanou službu v jiné kvalitě, než ostatní zákazníci.

Starý časy

A právě proto je lepší na 16.00 h abychom mohly nabídnout kvalitní jídlo. Přes meníčka kuchyň nemá kapacitu na další jídla..Nejde o místo ale o přípravu.. pečení trvá 4 hodiny..

Silvie Šimordová

A nemyslíte, že tento deatil měl být někde v nabídce uveden? Právě absence časového omezení pro využití kuponu byla důvodem, proč jsme se rozhodli právě pro Váš podnik.

Starý časy

Vidíte a já bych řekl, že tohle rozhoduji já.. Do teď to nebyl problém.. Zákazníci zavolají a prostě se domluvíme.. Moje nabídka platí.

Starý časy

Vidíte a já bych řekl, že tohle rozhoduji já.. Do teď to nebyl problém.. Zákazníci zavolají a prostě se domluvíme.. Moje nabídka platí.

Starý časy

Vidíte a já bych řekl, že tohle rozhoduji já.. Do teď to nebyl problém.. Zákazníci zavolají a prostě se domluvíme.. Moje nabídka platí.

Silvie Šimordová

Dobrý den,
zakoupila jsem poukaz na 1200g žeber a dnes si chtěla udělat rezervaci. Bylo mi řečeno, že před oběd to nejde. V textu nabídky ale taková informace nikde není. Chtěli jsme voucher využít právě na oběd. Jak mám nyní postupovat?
S pozdravy
Silvie Elmoujahid

Starý časy

Omlouváme se ale nejsme schopni upéct žebra na oběd..pokud budete chtít přijít na oběd budou žebra pečená den předem.. nemáme ani jiné menu.. jen polední..

Stanislava Jakubů

Dobrý den, opravdu se nedá vzít jídlo domů za příplatek ? Děkuji

Starý časy

Dobrý den, ne.. bohužel

Jirka

Restaurace je kuřácká nebo nekuřácká?

Starý časy

Nekuřácká..

Starý časy

Nekuřácká

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru