Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Mlsání pro milovníky lékořice: 1,6 kg pendreků

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Milan

Zdravim. Pendreky se všeobecně dělí na 2 druhy. Sladké a slané. Do které kategorie patří tyhle? Děkuji

Pendreky.cz

Dobrý den, bohužel zatím jsem se nesetkal se slanými, takže tyto budou pravděpodobně sladké. Toto rozdělení bohužel neznám, takže snad je moje odpověď správná :-)

Martin

Mohu se zeptat na zemi původu? Ty turecké mi nechutnají.

Pendreky.cz

Dobrý den, země původu je Španělsko.

Martina

Dobrý den, jaký je prosím deklarovaný obsah lékořicového extraktu? V poslední době jsem se setkala většinou s „pendreky“, které okolo lékořice sotva projely v rychlíku…

Pendreky.cz

Dobrý den, deklarované množství lékořicového extraktu je 3%.

Bohunka

Dobrý den, jsou to chuťově takové pendreky co kdysi, před cca 20lety, nebo sladké jako ty ostatní barevné ?????

Pendreky.cz

Dobrý den,

bohužel nemohu porovnat s těmi před 20 lety :-), ale rozhodně nejsou jako ty barevné. Myslím si, že chuťově budou velmi podobobné a že receptura se změnila minimálně.

eva gregová

Také by mě zajímalo co za ztužený tuk tam je?

Pendreky.cz

Dobrý den, v tomto případě výrobce konkrétní tuk nespecifikuje, ale pravděpodobně se bude jednat o palmový nebo kombinaci palmového a kokosového.

Aneta

Dobrý den,
který ztužený rostlinný tuk obsahují tyto pendreky?
Předem děkuji.

Pendreky.cz

Dobrý den, v tomto případě výrobce konkrétní tuk nespecifikuje, ale pravděpodobně se bude jednat o palmový nebo kombinaci palmového a kokosového.

Klíma

co poštovné ?

Pendreky.cz

Dobrý den,

poštovné je uvedeno u nabídky a je následující:
Zásilkovna 59 Kč
Česká Pošta 99 Kč
DPD 99 Kč

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru