Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Báječný relax v Třeboni s polopenzí – masáže i sleva do lázní Aurora

4,2 / 5 Hotel Bílý Koníček Třeboň (mapa) 63 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Habásková Pavlína

Dobrý den, máte volný termín na 6 dnů od 8.8. 2017. Habásková

Hotel Bílý Koníček

Dobrý den,

v červenci a v srpnu bohužel nejde čerpat slevové vouchery na pobyty.

Mohu Vám v termínu od 8.8.2017 na 6 dnů nabídnout dvoulůžkový pokoj á 1400,–/pokoj/noc vč. snídaně. Máte-li zájem o rezervaci, napište nám prosím na email rezervace@bilykonicekhotel.cz.

S přáním pěkného dne

Lucie Frantíková

Habásková Pavlína

Dobrý den. parkoviště je u Vás zdarma nebo za poplatek. Děkuji Habásková Pavlína

Hotel Bílý Koníček

Dobrý den,

hotelové parkoviště stojí 100 Kč/auto/den a je nutné objednat dopředu, protože máme jen 10 parkovacích míst.

S přáním pěkného dne

Lucie Frantíková

M. Beranová

Dobrý den,
máte volný termín v období ne 3.- čt 7.9.2017 (5dní/4noci)?
Děkuji za odpověď
M.Beranová

Hotel Bílý Koníček

Dobrý den,

ano tento termín je stále volný, pro rezervaci zašlete email na adresu rezervace@bilykonicekhotel.cz, abych Vám mohl obratem potvrdit rezervaci.

S přáním pěkného dne

Karel Krejčí

Květa

Dobrý den, máte ještě volný termín ubytování 9. –11. června pro 2 osoby , 2 kola a auto ? děkuji za odpověď

Hotel Bílý Koníček

Dobrý den,

v tomto termínu Vám již bohužel nemůžeme nabídnout žádné volné pokoje.

S přáním pěkného dne

Lucie Frantíková

Simona Kocmanová

Dobrý den ,
pane Čapek první email s číslem voucheru jsem Vám posílala 24.5. s tím že 23.5. pani na recepci mě rezervovala termín od 26.6.-29.6. na mé jméno . Druhý den jsem Vám na Vaše telefonní číslo volala od 9 hodin beznadějně nikdo to nebral . Dnes jsem Vám poslala další email , zkoušela jsem volat opět nikdo nebere . Takže pokud mě dnes termin nepotvrdíte stornuji daný pobyt . S pozdravem Kocmanová

Hotel Bílý Koníček

Dobrý den, paní Kocmanová,

Vaše rezervace je potvrzená. Doufám, že je vše v pořádku. S drobným zdržením se Vám velice omlouvám a doufáme, že si pobyt u nás příjemně užijete.

S přáním pěkného dne

Karel Krejčí

Simona Kocmanová

Dobrý den , od rána mě u Vás nikdo nebere telefon ani nereaguje na email . Ráda bych si zarezervovala pobyt .
S pozdravem Kocmanová

Hotel Bílý Koníček

Dobrý den, paní Kocmanová,

žádný email ani zmeškaný hovor od Vás nemáme.

Náš email je rezervace@bilykonicekhotel.cz a telefon: +420 724 734 525

Prosím zkuste to znova.

S pozdravem

Josef Čapek
S pozdravem

Josef Čapek

Petra Königová

Dobrý večer, máte volný pokoj od 28. – 29. 5. 2017. Děkuji za odpověd. Petra Konigová

Hotel Bílý Koníček

Dobrý den, paní Königová,

ano, v tomto termínu ještě volné pokoje máme.

Pro více informací kontaktujte naší recepci +420 724 734 525.

S pozdravem

Josef Čapek

Josef karlík

máme objednaný termín ubytování 28,5, –2,6, 2017 Zádáme vás o potvrzení tohoto termínu, S pozdravem Karlíkovi,

Hotel Bílý Koníček

Dobrý den, pane Karlíku,

ano tento terím máte opravdu zarezervovaný.

S pozdravem

Josef Čapek

Ivana Rozmanová

Dobrý den, chtěla bych si u Vás rezervovat víkendový pobyt a prosím o informaci jestli je ve Vaší kuchyni možnost bezlepkových jídel. Děkuji

Hotel Bílý Koníček

Dobrý den,

ano i tuto variantu pro Vás můžeme připravit, stačí při příjezdu nahlásit, že potřebujete bezlepkovou stravu.

S pozdravem

Josef Čapek

Lucie

Dobry den,

Chtela jsem se zeptat, zda podavate i vegetarianske vecere.

Dekuji moc,
 Lucie

Hotel Bílý Koníček

Dobrý den,

když při příjezdu nahlásíte, že chcete vegetariánské jídlo, není problém pro Vás připravit speciální nabídku.

S pozdravem

Josef Čapek

KarelVilingr

Dobrý den, chtěl bych se zeptaz, zda na 3.dení pobyt jsou v ceně i večeře? Děkuji.

Hotel Bílý Koníček

Dobrý den,

ano večeře je v ceně pobytu.

S přáním pěkného dne

Karel Krejčí

Kateřina Stluková

Dobrý den. chtěla bych se zeptat, kdy máte volný víkend.Děkuji­.Stluková

Hotel Bílý Koníček

Dobrý den,

ohledně dostupných kapacit náš hotel kontaktujte prosím na emailu: rezervace@bilykonicekhotel.cz nebo na tel. čísle: +420 724 734 525.

S přáním pěkného dne

 Krejčí

Nováková R

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda jsou možné dvě přistýlky (pro dvě děti)? A zároveň jaká by byla cena pro syny, kterému bylo již 15 let? Děkuji.

Hotel Bílý Koníček

Dobrý den,

bohužel přistýlky nemáme k dispozici. Cena pro dítě starší tří roků je 150,– CZK/noc.

S přáním pěkného dne

 Krejčí

Jiří Laube

Je moźné objednat závazně parkováni ve dvoře vašeho hotelu ?

Hotel Bílý Koníček

Dobrý den,

ano, ale kapacita parkoviště je omezená a proto je důležité si parkoviště zarezervovat ihned při rezervaci pokoje.

Zdeněk

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda masáž probíhá ve Vašem hotelu. Děkuji za odpověď.

Hotel Bílý Koníček

Dobrý den, ano, masáže jsou přímo u nás v hotelu v prvním patře.

S pozdravem

Josef ČAPEK

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru