Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pohádkové zámky šíleného krále – Neuschwanstein a Linderhof

4,4 / 5 CA Hello Tour Alpy - Německo 299 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Marek Mařík

Dobrý den.
Chtěl jsem se zeptat, jestli je již dopředu vědět který průvodce v jakém termínu pojede se zájezdem. Již jednou sme jeli s panem Kalivodou a rádi bychom znova.
 Děkuji

CK Hello Tour

Dobrý den, bohužel MUDr. Kalivoda na tento zájezd letos bohužel nepojede. Věříme, že budete spokojeni i s jiným průvodcem naší CK! Děkujeme za zájem!

Lucie

Dobry den, chci se zeptat jestli nemate zarizene svozove mista. Jsem od Velke Bitese a do Prahy se jen tak nedostanu. Dekuji

CK Hello Tour

Dobrý den, bohužel svozová místa nemáme… odjezd je z Prahy a pak dále po trase. Děkujeme za zájem. CK Hello Tour

Jeno

Ahoj, máš v autobusu koupelnu? Můj český je špatný, takže nepotřebuji průvodce, ale můžeme pokračovat v turné?

CK Hello Tour

Dobrý den, prosím o zaslání Vašeho dotazu na hellotour.rezervace@email.cz. Děkujeme!

Hana

Dobrý den,chtěla bych jet se synem – 11 let,cena pro něj by byla také 999kč ? děkuji

CK Hello Tour

Dobrý den, ano – cena sedadla v busu je bez ohledu na věk. Syn ale jako dítě nebude platit uvedené vstupné. Děkujeme za zájem. CK Hello Tour

Monika

Dobrý den, v kolik hodin se vyjíždí z Plzně? Děkuji.

CK Hello Tour

Dobrý den, odjezd z Plzně bude cca ve 2:30 hodin. Děkujeme za zájem! CK Hello Tour

Nikola

Dobrý den,
je ještě volný termín 17.6 pro dvě osoby?Děkuji

CK Hello Tour

Dobrý den, ano, máme volná místa. Děkujeme za zájem! CK Hello Tour

Monika Melicharová

Děkuji za rychlou odpověď ale na slevomatu když dám do košíku tak mi to píše nabídka skončena a nelze to objednat.

CK Hello Tour

Dobrý den paní Melicharová, zkuste prosím jiný prohlížeč, případně nám napište na mail hellotour.rezervace@email.cz. Děkujeme! Hello Tour

Monika Melicharová

Dobrý den, posílám obnovíte ještě vaši nabídku? Mám zájem na dvě místa. Děkuji

CK Hello Tour

Dobrý večer, děkujeme za zájem. Nabídka určitě ještě pár dnů poběží, můžete objednat..:) CK Hello Tour

Antonin Kojda

Dobrý den bude jiný termín ještě v září , říjen děkuji za info …

CK Hello Tour

Dobrý den, zatím máme v plánu pouze vypsané termíny. Děkujeme za zájem. Zdraví CK Hello Tour

Jana Ulrichová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli mohou cestovat 2 neplnoleté slečny (věk 16,17) samy bez dospělé osoby? Děkuji za odpověď.

CK Hello Tour

Dobrý den, pakliže budeme mít podepsanou smlouvu od zákonných zástupců s prohlášením, že souhlasí s cestou a berou na vědomí, že CK za nezletilé nepřebírá zodpovědnost, tak ano. Děkujeme za zájem. Zdraví CK Hello Tour

Radka Čepeláková

Dobrý den, chci se zeptat, jestli bude potom nástupní místo i v ústeckém kraji. Vyrozuměla jsem totiž z textu, že ještě nejsou uvedeny všechny nástupní místa. Ráda bych totiž zájezd koupila. Děkuji předem za odpověď.

CK Hello Tour

Dobrý den, děkujeme za zájem. Bohužel nástup je možný pouze na trase – tedy Praha, Beroun a Plzeň. Zdraví CK Hello Tour

Nicole

Dobrý den,
půjde se při návštěvě pohádkového zámku také na most s vyhlídkou na zámek?
Předem děkuji za odpověď.

CK Hello Tour

Dobrý den, ano, prostor na návštěvu mostu s vyhlídkou bude. Děkujeme za zájem.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru