Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

1600g lahodný medový dort pro sladší den celé rodiny

4,8 / 5 Maxi Chlebíčky Praha - Krč  (mapa) 432 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Zuzana Hroncová

Dobrý den,
prosim vas aky je prumer medoveho dortu (1,6 kg) ?
Dakujem

Maxi Chlebíčky

Dobrý večer, dort má průměr 26 cm

Jakub Forejt

Dobrý den, rád bych si medový dort objednal, ale jako způsob platby mi to ukazuje jen nějaké Twisto, což nevyužívám a platbu kartou online, kterou z bezpečnostních důvodů nemám aktivní. Chtěl bych se tedy zeptat, zda je možno zaplatit buď hotově při vyzvednutí či jednoduše bankovním převodem? Tyto dvě možnosti mi to ukazuje, ať zvolím jakýkoliv termín vyzvednutí, i takový, do kterého by se platba převodem bez problému stihla. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Kubo,

moc mě to mrzí, ale protože je nabídka na konkrétní termín,lze opravdu platit pouze kartou či přes službu Twisto. Pokud kartu nemáte aktivovanou, můžete využít službu Twisto, kteří to zaplatí za vás a vy jim to zašlete bankovním převodem :-)

Krásný zbytek neděle. Míša

Jaroslav Martínek

Dobrý večer, jaká je prosím doba spotřeby? Děkuji

Maxi Chlebíčky

Dobrý den, trvanlivost je 21 dni.

Věra Neužilová

Mě to mrzí též. Jelikož jsem chtěla ochutnat. Nemyslím si však,že týden je krátká doba (10.3) na objednávku,pře­devším když mám stejnou banku jak slevomat a peníze mají týž den na účtu a druhý den již mám vouchr k mání. Dnes by bylo zaplaceno zítra vouchr a příští týden vyzvednuto,ale chápu málo času…

Věra Neužilová

Dobrý den,platba převodem nelze??? Alespoň mi to tedy nedává na výběr při objednávce.
Lze platit na místě při vyzvednutí objednávky ??

Slevomat.cz

Dobrý den, Věro,

moc mě to mrzí, ale pokud se datum vyzvednutí blíží, není opravdu možné platit bankovním převodem, protože by se to již nestihlo. Z tohoto důvodu to lze opravdu pouze kartou.

Děkuji za pochopení a přeji vám hezký zbytek dne. Míša

Jana Malá

Prosím, bylo by možné objednat dort také s vyzvednutím v pátek 24.3. ?

Maxi Chlebíčky

Dobrý večer, bohužel ne, 24.3 z technických důvodu bude zavřeno.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru