Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Komentovaná prohlídka Terezína: pevnost, bývalé ghetto i výstava na půdě

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Petra Tománková

Dobrý den, zakoupila jsem tři vouchery, ale teď jsem zjistila, že náš 13-letý syn má prohlídku zdarma. Tak buď vezmeme ještě dceru, která původně nechtěla jet, nebo si jeden voucher necháme vyrefundovat. A remcalové, co mají plnou hubu připomínek, mě nemůžou odradit. Výborná hodnocení od Vašich návštěvníků mluví za vše. Už se k Vám těšíme !!!😉

Terezínská půda

Dekuji:)

Lucie

dobrý den,
mám velký zájem o prohlídku Terezínu, ale trochu mne děsí to „celodenní“. Vím, že už po hodině člověk vypníná. Navíc fyzicky ..není to úmorné ? Při výkladu se stále stojí ? S tím mám trochu problém. Děkuji

Terezínská půda

Dobry den, i deti to v pohode vydrzi. Jsou pauzy na jidlo, na zmrzlinu, muzete si prakticky vsude sednout.

Eva Hohausová

Dobrý den,pokud opravdu chcete poznat celou historii Terezína,není nikdo lepší než Terezínská půda s průvodcem Lukášem. Zaručuji,že po všech informacích,nejen o pevnosti,ale i gethu,peněz litovat nebudete. A určitě i ten gulášek si rádi dáte,aby jste mohli v klidu vstřebat všechny dojmy. Hezký den. Eva Hohausová

Terezínská půda

Pujdeme do muzea nostalgie

Kamil Zsiray

No to bylo opět inteligentní… Nemít Vás, tak to nikdo neví… Mějte se moc krásně, s Vámi ztrácet čas je holý nesmysl…

Kamil Zsiray

Terezínská pudo, možná by ve vašem případě bylo dobré zvážit najmout mluvčího. Vašim chovanim zákazníky spíše odradite. Ale i tak vám přeji mnoho dobrého. Vaše odpovědi mluví za vas!!!

Terezínská půda

Terezín není jen Malá pevnost…

Kamil Zsiray

Terezín jsem navštívil, jelikož mě tato doba zajímá. Asi bych to na peníze pane Miloši nepřeváděl, pro poznání nesmí člověk počítat koruny. 2× 3× s rodinkou k vodě a máte to to stejné, ale nic si odtud neodnesete, max upal a klíště. Z terezína jsem si odvezl hodně… Spíš mě bylo na zvracení z restaurace, kde si návštěvník mastí bradu a bez jakékoliv piety!!! Chápu to na parkovišti, ne přímo v areálu!!! Prohlídnete si denní dávku chleba vězněného, podívate se ke zdi, kde zahynulo nespočet lidí, vidíte vše co vidíte, vnímáte to a pak vidíte moderního „člověka“ co v těch místech cpe do hlavy…

Terezínská půda

tuto sobotu můžeme projít unikátní muzeum Franze Josefa a bude guláš..:)

Hanka Jandová Svěráková

zvládne vnímat celou dobu prohlídky 13leté dítě, které zvládá film Anthropoid, Lidice a pod??

Terezínská půda

Ale jo. S detmi neni problem

Irena Klinkáčková

Dobrý den.
Prosím co je v této nabídce navíc co nemá prohlídka na vašich stránkách za 499 Kč?

Terezínská půda

Dobry den, je to cena bez vsech muzei atd, ale po dobu akce na slevomatu to neplati. To dam pryc, dekuji

Miloš

Je to poutaví ale příliš drahý když má celá rodina ( 4 lidi ) zaplatit vice jak 3000 Kč. Je to pietní místo a Vy to používáte jako atraktivní výdělečný podnik. Stačí se podívat třeba v Polsku a hned je vidět rozdíl. Styďte se !!!

Terezínská půda

Dobry den. Terezin neni pouze pietni misto. Prochazim zde se skupinami dalsi muzea tykajici se Muzeum Franze Josefa, muzeum Nostalgie, o pevnosti z 18.stoleti, a po odecneni vstupu a vseho kolem koho je 7–9 hodinova prohlidka za 200 kc, za ktere se opravdu nestydim. A v Polsku (Osvetim) je sice vstup zdarma, ale pouze s pruvodcem, ktery se plati!!! Takze nez to bylo na Slevomatu, mohl jste s rodinou mit celodenni vylet za 400 kc, protoze deti jsou zdarma. Je to drahe v lete od 9–18 hod?

Terezínská půda

A k te piete. Na pude, kde jsem udelal vystavu za penize, ktere se mi nikdy nevrati, jsem diky piete a k ucte k tomuto mistu udelal neco, co vsichni od roku 1945 prehlize­li…rozumime si…?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru