Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Italská pizza dle vlastního výběru: s rajčatovým i smetanovým základem

3,7 / 5 Bistro Doppio Galerie Slovany Plzeň  (mapa) 1 856 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Market

Dobrý den,
mám dotaz. Ve středu učím od čtyř kousek ve škole a chceme si pizzu koupit na hodinu. Jenže je od čtyř a voucher platí až od čtyř. Potřebovala bych pro pizzu zajít dříve, abych stihla vyučování.Prosím, je toto možné? Děkuji

Marika

mohu si zaplatit 4× voucher ? a odnést si pissu najednou ?

Bistro Doppio Galerie Slovany

Dobrý den, je to samozřejmě možné. DOPPIO GALERIE SLOVANY

L.

Dobrý den, moc ráda bych si voucher zakoupila, ale za předpokladu, že mi pizzu nedají s sebou, jak píše paní shora jsem si objednávku raději rozmyslela.......

Bistro Doppio Galerie Slovany

Dobrý den, pizzu je samozřejmě možno vzít s sebou za příplatek 10 Kč za krabici. S pozdravem DOPPIO GALERIE SLOVANY

Iva F.

Dobrý den, při kalkulaci ceny je uvedena cena pizzy 115Kč, přitom na facebooku podniku jsou uvedeny ceny jiné…80–100Kč za pizzu. Dražší není. V tom připadě tedy není sleva 31%.

Bistro Doppio Galerie Slovany

Dobrý den, na FB jsem omylem nechali zaváděcí ceny, ketré platily při spuštění bistra. Nové ceny jsou skutečně vyšší. Omlouváme se za tuto chybu. S pozdravem DOPPIO GALERIE SLOVANY

Karel .

Proč nejsou zveřejněny všechny dotazy v diskuzi?

Slevomat.cz

Dobrý den, Karle,

bohužel zde nemůžeme nechat dotazy, které jsou sprosté či urážlivé, a proto jsme museli váš příspěvek skrýt.

Děkuji za pochopení a přeji vám hezký den. Míša

Míra

Dobrý den, kolik účtujete za obal?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Míro,

příplatek za pizzu s sebou je 10 Kč za krabici.

Hezký zbytek víkendu. Míša

Denis

Prosím o vyjádření zda jde pizzu odnést s sebou

Slevomat.cz

Dobrý večer, Denisi,

ano samozřejmě, pizzu si můžete odnést domů k televizi :-)

Hezký zbytek víkendu. Míša

Petra Matouskova

Píšete zde klamave informace!! Koupili jsme si vouchry na pizzy a když jsem si je chtěli dneska vzít sebou tak nám bylo řečeno, že to nelze a ať si to vyridime s konkrétním slevomatem 😕

Renata Burianova

Dobrý den, stačí opsat kod voucheru, nebo ho chcete vytisknout? Díky za odpověď.

Bistro Doppio Galerie Slovany

Dobrý den, stačí opsat číslo voucheru. S pozdravem Bistro Doppio.

Petr

Dobrý den, proč to časové omezení, když máte denně otevřeno od 10,30 hodin? Mně by pizza chutnala běhěm dne a ne až večer.

Bistro Doppio Galerie Slovany

Dobrý den, v současné době je akce spuštěna a nelze měnit parametry. Nicméně Vaši připomínku budeme brát v úvahu při plánování další akce. S pozdravem Bistro Doppio.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru