Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Kreativní sada nejen pro děti: Barevné obrazce z písku

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Helča

Dorý den, tuto akci jsem nevyužila, ale díky ní jsem si z e-shopu vybrala velikonoční sady, které měly veliký úspěch. Chtěla jsem se zeptat, zda nechystáte další slevomatovou akci, v květnu by nás potěšily třeba svatebí sady nebo k svátku matek. Děkuji.

Radost v písku

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Zatím se bohužel neví, zda se bude spouštět nová akce se Slevomatem či ne. Zkusíme si promyslet Váš návrh ;).
Děkujeme a přejeme příjemné velikonoční svátky!

Bára

Dobrý den, máte prosím někde všechny obrázky, které najdeme v sadě pro holky? Děkuji

Radost v písku

Dobry den, vsech 5 obrazku formatu A5 jsou nakresleny u varianty, sablony velikosti A6 jsou vzdy davany navic, jsou davany nahodne. Preji pekny den, Iveta

Michaela T

Dobrý den,
je možné při objednání jedné sady tady ze Slevomatu ještě dokoupit nějaké šablony přímo z Vašeho e-shopu a poslat v jednom balíku?
děkuji za odpověď
 M.

Radost v písku

Dobry den pani Michaelo, ano, je to mozne. Udelejte si bud klasicky pres nas eshop objednavku co chcete navic a do poznamky napiste, ze to chcete spojit s objednavkou ze Slevomatu, nebo napiste na mejl info@radostvpisku.cz co vic chcete. Dekuji a preji pekny den, Iveta

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru