Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Idylka v Českém ráji: Pronájem chalupy s bazénem až pro 10 osob

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Chalupa v Českém ráji Český ráj (mapa) 14 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Častý dotaz
Pavlína Homolková

Dobrý večer,mám na vás dotaz,jak jste na tom s obsazeností na srpen?Jestli by bylo možné si to zajistit už teď?Děkuji za odpověď

Chalupa v Českém ráji

Dobrý den, volné termíny máme na webu www.rybnicek9.cz chalupa@rybnicek9.cz V sezóně není možné využít vouchery ze Slevomatu. Rezervace na prázdniny je nutné řešit nejpozději v lednu nebo v únoru. Na r. 2018 je prozatím volno.

Častý dotaz
Alena

Dobrý den,
a co pejsci? Je možné objednat i s pejskem? Děkuji za odpověď.

Chalupa v Českém ráji

Dobrý den. Pobyt se zvířaty neumožňujeme.

Zuzana Blaschková

Dobrý den,

bylo by možné oslavit u Vás narozeniny? Byl by možný počet osob více než 10? (případně by se vyspali i na zemi) a pobyt pouze o víkendu?Děkuji.
 Z.

Chalupa v Českém ráji

Dobrý den, z kapacitních důvodů není možný pobyt více než 10 osob. Maximální doporučený počet je 8, aby byl zajištěn komfortní pobyt.
www.rybnicek9.cz chalupa@rybnicek9.cz

Richard Sviták

Dobrý den,

  • rád bych si zakoupil voucher na 5 dnů, který bych i nyní zaplatil a zaslal kód ale na rodinnou dovolenou jezdíme až na podzim. Lze se s Vámi takto dohodnout? V podmínkách jsem našel pouze informaci že jej nelze využít pouze v letním období. Děkuji za odpověď

Richard Sviták
Chalupa v Českém ráji

Napište nebo zavolejte, který termín chcete. Kalendář obsazenosti je na webu. Termín ihned zablokujeme a poté čekáme na voucher.

Hanka

Dobrý den, byl by volný termín během Velikonočních svátků, to znamená od 14–17.dubna?

Chalupa v Českém ráji

Jestli myslíte letos (2017), tak nikoliv :-) Kalendář obsazenosti máme na webu.

Bara Sedlarova

Dobrý den, máte volno od 3. do 7. dubna? Psala jsem i sms. Děkuji

Chalupa v Českém ráji

Dobrý den. Termíny obsazenosti máme na webu. Informaci máte v SMS

Dalibor

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli je nutné jet v udaném počtu osobu, nebo jestli nás může jet méně. Díky

Chalupa v Českém ráji

Dobrý den. Samozřejmě je možné přijet i v menším počtu. Maximální počet se vejde pohodlně, ale lepší je asi 6–8 osob pro větší komfort.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru