Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Letní umělecký tábor se slavnými osobnostmi – 15 turnusů v Česku i na Slovensku

4,7 / 5 Umělecká agentura Ambrozia Hradec Králové  (mapa) 208 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Kateřina Kašparová

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli si nějak můžu zamluvit voucher za 3599 Kč který platí jen pár hodin.Bylo by možné zaplatil ho déle?

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino,

to samozřejmě není problém, na Vaši platbu počkáme. :) Stačí jen vytvořit objednávku a dokončit ji – na Váš email Vám přijdou platební údaje, které nemusíte nutně platit hned.

Hezký den,
Jana,Slevomat

Hana Vondráčková

dobrý den, voucher mám koupený, přihlášku dávno odeslanou, ale stále nemám žádné informace ani potvrzení…

Umělecká agentura Ambrozia

Vážená paní Vondráčková, pokud jste na základě voucheru vyplnila správě přihlášku na našem webu, tak by Vám během několika minut přišla automatická odpověď od našeho evidenčního systému, že jsme účastníka přijali… Dětí s Vaším příjmením jede letos na naše kurzy více, proto nemohu prověřit zda Vaši přihlášku máme… Prosím zavolejte a prověříme, kde je problém… Pokud Vám od nás ale nic nepřišlo, tak jste pravděpodobně udělala nějakou chybu při vyplňování přihlášky… To napravíme. Ozvěte se – 606 452 912

Jana Kišová

Dobrý den,
vím, že věková hranice je pouze orientační, i tak se chci zeptat, jestli je velký problém v mých skoro (srpen) 23 letech na tento pobyt jet? :) Děkuji za odpověď a přeji hezký den, Kišová

Umělecká agentura Ambrozia

Dobrý den, zavolejte mi na 606 452 912 a probereme možnosti. Bude to lepší telefonicky. Lukáš Kobrle

Katerina Peskova

Dobry den, mam deti dve. Syn 8, dcera 6. Prave ale kvuli ni bych chtela tento „tabor“ je sikovnejsi nez kdejake 8 lete dite. Zpiva tanci a herecka je taky. Myslím, ze by tam byla nadšená. Vzali byste i 6 letou?

Umělecká agentura Ambrozia

Dobrý den, jak píšete – věk je pouze orientační hranice. Jde nám o šikovné, aktivní děti s chutí do tvořivé práce. Už jsme měli i šestileté, které kurzem prošli v pohodě a líbilo se jim. Už jsme měli i desetileté, které byly zakřiknuté, stýskalo se jim po rodičích atd. Takže zvažte sama, zda dcera takovýto týdenní kurz zvládne… Z našeho pohledu, problém s věkem není.

Markéta

Dobrý den…mám 8letou dceru a je to taková „herečka“ :D ráda se předvádí a chce být středem pozornosti…jen má právě kvůli tomu tak trochu problém se začlenění do kolektivu…tedy jen ve školní družině. Už tenkrát nám někdo řekl že by mohla zkusit divadlo či nějaký kroužek tomu podobný :D je výřečná a chytrá.
Jen nevím jestli by např. takovéto děti nebyly přítěží,ale je možné,že by se tam našla.
Děkuji za odpověd :) hezký den

Umělecká agentura Ambrozia

Takových dětí tam máme 50 na každém turnusu… Nebojte. Určitě zapadne :)

Rebeka Nová

Dobrý den, je možné zajistit na táboře bezlepkové stravování?

Umělecká agentura Ambrozia

Ano, dětí s bezlepkovou dietou je vždy několik na každém turnuse. Není to problém. Individuální stravování je samozřejmě finanančně náročnější než hromadné vařené. Za bezlepkovou dietu ale neúčtujeme žádné příplatky. Funguje to u nás tak, že obvykle si děti s dietou přivezou s sebou pár vlastních základních surovin pro bezlepkovou stravu… A paní kuchařky vždy něco dobrého uchystají…

Barbora

Dobrý den,
Mohla bych poprosit o vice informaci na email jedl.barbora@gmail.com
Zajímá me především harmonogram dne, strava a spaní ve třídách. Na čem budou spat atd. Další otázka je ohledně plavání. Chtěli bychom na turnus do Jihlavy a tam je snad plavecký bazén uzavřen. Kam by jste případně šli plavat. Děkuji za odpověď. Jedličkova

Umělecká agentura Ambrozia

Dobrý den, veškeré informace, na které se ptáte jsou uvedeny přehledně na našem webu. Mrkněte prosím sem: http://www.letniambroziada.kvalitne.cz/program.html
Pokud byste měla nějaké nejasnosti, pište prosím konkrétní dotazy na info@ambroziada.cz.
Ohledně plavání – náš kurz je pro zájemce o umělecké obory – tedy po většinu dne se pracuje na uměleckých projektech (natáčí se filmy, zkouší se divadlo, taneční choreo atd. – dle zájmu účastníků). Týden je opravdu krátká doba a je potřeba ten čas věnovat práci. Děti, které k nám jezdí nemají zájem o výlety nebo koupaliště (to si užijí ve zbytku prázdnin), ale platí si za to, že se mohou něco naučit od osobností, které u nás lektorují. Samozřejmě relaxace je občas také třeba – na většině turnusů se griluje nebo se jde na výlet ve smyslu např. exkurze do místní televize či rádia, na většině turnusů se jde i na koupaliště, je-li někde v blízkosti… Ale hlavní je práce na projektech. Nechce se mi sice věřit, že by se během léta v Jihlavě nedalo nikde vykoupat, ale pokud to tak bude, tak prostě koupaliště nebude na našem programu.

Vendula Jedličková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat.. Když je mi 19 je to problém? Vím ,že je tam napsáno do 18 . Díky

Umělecká agentura Ambrozia

Dobrý den, Vendulo. Na každém turnuse je většinou i pár plnoletých účastníků. Pokud máte chuť se něco naučit z oborů, které nabízíme, tak Vás zveme. Domnívám se, že výuka je na celkem vysoké úrovni – mnoho našich lektorů učí na vysokých hereckých školách, takže jsou zvyklí i na dospělé studenty. Za dospělého účastníka nemůžeme přebrat zodpovědnost, takže podmínkou účasti je domluva na dodržování stanoveného programu kurzu.

Umělecká agentura Ambrozia

Dobrý den, Vendulo. Na každém turnuse je většinou i pár plnoletých účastníků. Pokud máte chuť se něco naučit z oborů, které nabízíme, tak Vás zveme. Domnívám se, že výuka je na celkem vysoké úrovni – mnoho našich lektorů učí na vysokých hereckých školách, takže jsou zvyklí i na dospělé studenty. Za dospělého účastníka nemůžeme přebrat zodpovědnost, takže podmínkou účasti je domluva na dodržování stanoveného programu kurzu.

David Raclavský

Dobrý den, koupily jsme voucher na tábor, ale přes váš web se nedá přihlásit. Chybí tam kolonka odeslat. Je jiná možnost jak podat přihlášku? Předem děkuji za odpověď

Umělecká agentura Ambrozia

Dobrý den, tento problém občas způsobuje některý z internetových prohlížečů. Zkuste na naše stránky jít přes jiný prohlížeč – google chrome, explorel, mozila… Kdyby to nešlo, tak zkuste jiný počítač (některé počítače jsou blokovány proti el. přihláškám)… A pokud byste si opravdu nevěděli rady, tak mi informace pošlete do mailu a já to za vás na ten internet naťukám… Každopádně náš přihláškový systém funguje – každý den chodí desítky přihlášek.

Jana Petrova

Není něco takového i pro dospele? Já bych jela hned :-), jen mi je 31. Diky Jana

Umělecká agentura Ambrozia

Dobrý den, Jano. Dospělí se mohou účastnit našeho kurzu pro pokročilé v Libereckém divadle F.X.Šaldy. Prosím napište mi na mail info@ambroziada.cz a já Vám zašlu více info.

Katka

Dobrý den,
chci se zeptat, jsme z Jihlavy a pokud by dcera navštěvovala letní kurz v Jihlavě, mohla by spát doma? Byla by cena stejná, nebo o ubytování nižší? Děkuji za odpověď.
 Katka

Umělecká agentura Ambrozia

Dobrý den, Katko. Ambrozia není příměstský tábor. Trváme na tom, aby děti celý týden fungovaly v budově, kde akce probíhá. Většina dětí je z daného regionu a mohla by tedy spát doma… Al o to nejde. Pro nás je důležitý i sociální aspekt – tedy, aby si děti našly nové kamarády se stejnými zájmy, navázaly nové kontakty… atd. A k těmto věcem není v rámci celodenního nabytého programu čas. Neustále se pracuje na projektech, probíhá výuka… Děti tak mají osobní volno až večer… A to je právě čas, kdy nechceme, aby si je vyzvedli rodiče a odvezli je domů… Však určitě také vzpomínáte z táborů, že to nejlepší se vždy odehrávalo po večerech ;)

Zdenka Benediktová

Dobrý den, Váš tábor nás velice zaujal. Dcera má ale 7 let.Vy máte psáno od8 let. Četla jsem si nějaké dotazy ohledně věku, ale raději bych to slyšela od vás. Dcera je docela hyperaktivní a má už i pár zkušeností s moderováním v radiu. Prostě ji to hrozně baví a chtěla by to vyzkoušet :o) Děkuji za odpověď
Benediktová

Umělecká agentura Ambrozia

…Tak v tom případě jí bereme ;)
Lukáš Kobrle

Petra Hnilová

Pro jakou úroveň dovedností je tábor určený? Když mi dcera řekne, že chce na taneční tábor a během roku chodila do orientálního tance ale jen na úrovni zábavy? A druhá dcera chodila ve škole do divadelního kroužku ale na nijak profesionální úrovni? Nebudou se tam cítit podřadně?

Umělecká agentura Ambrozia

Dobrý, jezdí k nám jak děti, které se umění celoročně věnují v ZUŠ či jiných organizacích, tak děti, které si to prostě chtějí zkusit. A popravdě – nikdy jsme neřešili, že by byly ve skupině nějaké problémy s rozdílnou úrovní. Umění není matematika – je to tvůrčí činnosti. A často se stane, že i člověk, který divadlo nikdy nikde nedělal přijde a je lepší než ti co ho dělají léta, protože prostě má přirozený talent.

Kuboková Gabriela

Dobrý den můžu na email poprosit podrobné informace s cenou a termíny ? Děkuji Kuboková

Umělecká agentura Ambrozia

Vážená paní Kuboková,
mail jste neuvedla, tak dávám odpověď alespoň sem. Veškeré info, včetně termínů a cen najdete na našem webu zde: http://www.letniambroziada.kvalitne.cz/program.html
V případě dalších konkrétních dotazů mi klidně zavolejte 606 452 912. Lu­káš Kobrle

Monika Rýznarová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli se můžou tábora zúčastnit i děti s dietami, např. s bezlepkovou dietou. Děkuji za odpověď

Umělecká agentura Ambrozia

Dobrý den, bezlepková dieta není problém… Kuchaři vaří dětem – dietářům. Neúčtujeme za to žádné příplatky, ale děláme to formou, že děti s bezlepkovou dietou přivezou nějaké základní suroviny (mouka, těstoviny), dají je na začátku do kuchyně a kuchař si s tím pak nějak poradí… Na každém turnuse je několik dětí s tímto stravovacím omezením, takže žádný strach…

Věra Roubalíková

dobrý den, prosím měla bych zájem jen o jeden termína to Olomouc 6–12.8. než koupím pobyt chtěla bych se ujistit, zda je ještě termín v Olomouci volný, moc děkuji
Věra Roubalíková

Umělecká agentura Ambrozia

Dobrý den,
na všech turnusech, které na Slevomatu nabízíme jsou volná místa. Po zaplnění kapacity turnusy z prezentace zmizí.
Lukáš Kobrle

Lenka

Dobrý den, chtěla bych koupit zde na Slevomatu pobyt na tomto táboře, ale ráda bych si nejdřív ověřila, že na turnus v Českých Budějovicích volné místo. Děkuji.

Umělecká agentura Ambrozia

Dobrý den, Lenko. Ano, volná místa jsou. Pokud by nebyla, tak by turnus zde na Slevomatu zmizel z nabídky… Až si zakoupíte voucher a přijde vám jeho číslo, tak si co nejdříve vyplňte přihlášku na našem webu dle pokynů zde… Těšíme se na Vás v létě. Lukáš Kobrle, Ambrozia

Misa

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, mohla by se zúčastnit dcera 7,5 let? Jel by s ní i bratr 9 let.moc.Dále by mě zajímalo zdali v Olomouci pořádáte i nějaký výlet. děkuji za odppověd. pěkný den,

Umělecká agentura Ambrozia

Dobrý den, Míšo. Spodní věková hranice je spíše orientační. Jde nám o samostatné a šikovné děti, které baví umění. Pokud dcera taková je, tak jí rádi přivítáme. Ohledně Vaší otázky na výlet – nejsme klasický tábor. Děti, které k nám jezdí chtějí pracovat na uměleckých projektech – dělat divadlo, točit filmy, zpívat, tancovat… a to je baví víc než cokoli jiného. A to jim také poskytujeme – práci na uměleckých projektech – s opravdu kvalifikovanými a drahými lektory. Nepatříme mezi herecké tábory, kde je herní táborový program a v nějakém dvouhodinovém bloku se s vedoucím zkouší divadlo na louce. Bereme to opravdu vážně a snažíme se dělat věci kvalitně. Samozřejmě relaxace je potřeba – výlet v Olomouci je spojený obvykle s exkurzí do místního divadla nebo rozhlasu. Koupaliště také obvykle jednou za týden stihneme… Ale opravdu zvažte, zda děti mají zájem o umění nebo spíš o klasický tábor v přírodě. Lukáš Kobrle

Didi

Dobrý den, vidím stejně jako pan Karlos, že nabídka od Slevomatu je o 9 Kč vyšší, než nabídka na stránkách Ambrozie. A je tam nabídka pobytů u nás a ne u moře, jak vysvětluje pan Kobrle. Takže sleva z 5990,– ? :-(

Umělecká agentura Ambrozia

Dobrý den, Vašemu dotazu zcela nerozumím. Nevím, jaké stránky máte na mysli, ani o jakou akci Vám jde. Ve zprávě zmiňujete pobyt u moře i české turnusy. Různých typů akcí i různých webů máme hodně. Každopádně, pokud máte zájem o umělecký týdenní kurz v ČR a nejste naším celoročním klientem, tak si ho můžete zakoupit na webu http://www.letniambroziada.kvalitne.cz za cenu 5990,– Kč. Z této ceny jsme na časově omezenou dobu poskytovali slevu zde na Slevomatu.

Jakub Pustay

Dobrý den,nepřečetl jsem si že musí být Voacher zaplacen do 3 dnu vadí to něčemu když jsem zaplatil později.za odpoved dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Kubo,

pokud zaplatíte ještě dnes, tak to bude v pořádku :-)

Hezký den. Míša

sandra

Dobrý den,
synovi bude koncem srpna 8 let , může se přesto zúčastnit?děkuji

Umělecká agentura Ambrozia

Dobrý den. Naše věkové hranice jsou spíše orientační. Uvítáme všechny aktivní děti, které se nestydí a mají zájem si vyzkoušet naše obory.

Karlos

Dobrý večer, proč je cena na Slevomatu o 9 Kč vyšší než na stránkách Ambroziády.
Asi hold slevomat nebo že by drahomat?

Umělecká agentura Ambrozia

Dobrý večer, Ambrozia má mnoho aktivit a k nim odpovídající webové stránky. Mezi naše aktivity patří i celoroční kurzy. Jejich účastníci pak na různých pobytech (v zimě hory, v létě u moře) pokračují v započaté práci, které se věnují celoročně… Náplň těchto kurzů i jejich cena je pro tyto naše klienty logicky jiná než pro lidi, kteří s námi jedou pouze týden na pobyt k moři. Možná jste při hledání na internetu narazil právě na tyto stránky pro naše stálé klienty. Na nich jste ale jistě u všech cen nalezl také informaci, že se jedná o cenu pro naše klienty.
Jednorázové pobyty u moře s uměleckou náplní prodáváme na webu http://www.more.kvalitne.cz/ a běžná cena pro zájemce je 9990,– Kč. V těchto dnech nabízíme slevu prostřednictvím Slevomatu, kterou můžete využít. Zakoupení voucheru doporučuji, protože v tuto chvíli, pokud vím, není na českém trhu žádná levnější možnost, jak poslat dítě na tábor k moři. Slevomat je již několik let naším seriozním partnerem.

MgA. Lukáš Kobrle, ředitel Ambrozie

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru