Nabídku Skinbooster therapy vlastní krevní plazmou mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Skinbooster therapy vlastní krevní plazmou

4,3 / 5 Body & Face clinique Praha - Chodov  (mapa) 35 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Honza

Dobrý den, je mi 24 let a mám částečně dědičné tmavé kruhy pod očima. Je tato terapie vhodná pro můj problém?
 Děkuji

Body & Face clinique

Dobrý den Honzo, terapie by měla trošku pomoci ale primárně se jedná o celoplošné ošetření obličeje, krku a dekoltu. Pokud jsou tmavé kruhy dědičného původu, pak bych spíše doporučovala karboxyterapii, resp. 3–5 opakování po sobě jdoucích a po té udržovací procedury jednou za cca 5–7 měsíců. Karboxyterapii Vám mohu nabídnout v ceně 600,– Kč/sezení anebo kůru 5ti ošetření za 2.000,– Kč. Děkuji za dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se těšit na Vaši návštěvu Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blažek

Alena Šťastná

Dobrý den, je mi 47 let a mám poměrně hluboké dvě svislé vrásky mezi obočím.Myslíte, že tento zákrok pomůže?

Body & Face clinique

Dobrý den Aleno, ošetření vlastní krevní plazmou je určeno k výraznému zlepšení kvality pleti. Spolu s kvalitatitvním zlepšením pokožky dojde i ke zjemnění vrásek, nikoli však k jejich úplnému vyhlazení, zvlášť pokud jsou hlubší. Pokud Vám jde výhradně o glabellu (vrásky mezi obočím) pak bych jednoznačně doporučovala aplikaci klasického botoxu. Ten jediný si umí s touto oblastí velmi dobře poradit. Plazmaterapii pak doporučuji jako doplněk, kdy dojde ke shora avizovanému zlepšení kvality pleti, jejímu zpevnění a celkovému rozjasnění a zároveň k výraznému zpomalení projevů stárnutí. Díky za Váš dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se těšit na Vaši návštěvu v Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blažek

Vanda

Dobrý den,
již jsem si voucher zakoupila.
Jen se chci zeptat, zda jsem dobře zvolila termín objednání?
(Nenabídli mi při objednání už příliš termínů na výběr… :(().
Jdu tedy na skinbooster (při zavolání na objednání nevěděli o jakou proceduru se jedná, což mi dost překvapilo) až za tři týdny, tj. 5 dnů před termínem svatby.
Myslíte, že nebudou už patrné žádné negativní stopy v obličeji a naopak, že plasma efekt bude ideálně načasovaný?
Moc děkuji za odpověď,
 Vanda

Body & Face clinique

Dobrý den Vando, díky za Váš nákup. Omlouvám se za děvčata ale na klinice máme „zažitý“ název ošetření vlastní krevní plazmou, ačkoliv správně se tato metoda, ve shodě s provedenou technikou aplikace opravdu jmenuje skinbooster therapy. Jednotlivé akce připravuji osobně a snažím se aby názvy korespondovaly s odbornou terminologií. Co se týče termínu, pak jste zvolila správně, plazma v pleti cca 1 měsíc pracuje, resp. výsledky se dostavují postupně a po měsíci jsou opravdu definitivní. Právě po měsíci doporučujeme zákrok opakovat. Počet opakování v mnohém záleží na věku, aktuálním stavu Vaší pleti a v neposlední řadě na Vaší představě o výsledku ošetření. Pokud si budete přát opakovací proceduru, pak bych Vám ji zcela jistě doporučila až po svatbě, něboť při nejlepší vůli ani ten nejlepší zdravotník neumí úplně eliminovat riziko modřinek. Jakýkoli zákrok na pleti bych doporučovala provést v rozmezí 5–3 týdny před svatbou, každý kratší termín s sebou nese riziko, že na pleti budou nechtěné stopy po zákroku. V případě, že byste měla jakékoliv další dotazy, klidně mi kdykoliv zavolejte na 603195336, ráda s Vámi vše proberu k Vaší spokojenosti. Děkuji a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek

Ivana

dobrý den,

ráda bych se zeptala, jak vypadá pleť po odšetření? Pokud se objednám na dopoledne, mohu normálně přes den fungovat, nebo bude pleť podrážděná a začervenalá? Je mi 36let, vrásky mám zcela minimálně, až na nosoretní rýhy. Zkoušela jsem aplikaci kyseliny HA (Asi 8 měsíců po sobě, 1× měsíčně u kosmetičky) a vůbec to hloubku rýh nezmírnilo. Doufám, že je plasma pro mě vhodná?

Body & Face clinique

Dobrý den Ivano, domnívám se, že jste zvolila správně. Co se týče HA, pak pokud jste byla skutečně u kosmetičky, muselo se jednat o velmi slabý preparát, neboť kosmetička tyto zákroky aplikovat vůbec nesmí a pokud už ano, pak výhradně velmi povrchově a slabé preparáty, které jsou určeny spíše na oživení, než k vyhlazení vrásek. Co se týče plazmatrapie, pak protože se jedná o injekční aplikaci, nemohu Vám slíbit, že na pleti nebudou žádné stopy po aplikaci, každá injekční metoda s sebou nese roziko zarudnutí a modřinek ač se samozřejmě snažíme toto riziko eliminovat. Proto, alespoň na poprvé doporučuji plazmaterapii aplikovat např. v pátek po práci abyste vyloučila riziko nepříjemných pocitů, pokud byste se zarudnutím měla být v práci. Pokud zjistíte, že Vaše pleť reaguje na metodu optimálně, pak na další opakování můžete zvolit libovolbý termín. Díky za dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se těšit na Vaši návštěvu v Body&Face clinique. Mgr. Pavlína Blažek

Martina

Dobrý den,
je ošetření vhodné kromě vrásek i pro mastící se pleť s rozšířenými póry?
Děkuji.

Body & Face clinique

Dobrý den Martino, plazmaterapie je dokonce velmi vhodná pro Váš problém. Ošetření je určeno nejen k omlazení pleti ale zejména ke zlepšení její celkové kvality. Pro ideální a výzmané výsledky doporučuji plazmaterapii po měsící zopakovat. Díky za Váš dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se těšit na Vaši návštěvu, Mgr. Pavlína Blažek

Martina Nikolaevová

Dobrý den,
zajímalo by mne,zda mi bude stačit jeden voucher,pokud chci aplikaci na nosoretní rýhy v očním okolí na čele a samozřejmně i krk a dekolt.
Děkuji Martina

Body & Face clinique

Dobrý den Martino, jistě Vám bude stačit jeden voucher a na místě si s ošetřující dohodnete, na základě konzultace, které oblasti více zacílit a kde pracovat pouze plošně pro zlepšení kvality pleti. Jedna dávka plazmy vystačí na plošné ošetření obličeje, krku a dekoltu, pokud chcete na některé vrásky cílit pak doporučuji 2 ošetření, v jednom ošetření více plazmy nelze aplikovat. Ostatně se plazmaterapie doporučuje opakovat a to nejméně 1–2×, aby byl účinek opravdu pěkný, dlouhodobý a plně k Vaší spokojenosti. Díky za dotaz a přeji pěkný víkend, Mgr. Pavlína Blažek

Daniela Nagy

Je pro mě vyšetření vhodné, pokud je mi 28 let a nemám žádné hluboké vrásky? Mám pouze 3 mírné vrásky na čele, neustále nevědomky krčím čelo a obávám se, že začínám mít vějířky kolem očí.
Případně, pokud bych zakoupila 2 poukazy, stačila bych je uplatnit? (ptám se na přibližnou objednací dobu, pokud bych se hned dnes nebo zítra objednala?)
Případně jsem se chtěla zeptat, zda zákrok pouze odstraňuje vrásky, nebo zda celkově zlepšuje kvalitu pleti.
3. dotaz mám na to, zda je možné zákrok podstoupit, pokud jsem opálená z dovolené.
Děkuji
Daniela

Body & Face clinique

Dobrý den Danielo, začnu od zadu :-) Po dovolené byste jistě měla nejméně týden až dva vyčkat až se pleť úplně zklidní. Plazmaterapie je ošetření, které je určeno jak k celkovému zlepšení kvality pleti, tak ke zmírnění projevů starnutí, které jsou, domnívám se, ve Vašem věku minimální. Je však dobře, že zvažujete profesionální péči o pleť již nyní, z vlastní zkušenosti mohu říci, že Vám to pleť jednou „vrátí“. Prevence pak vyjde i podstatně levněji, než nákladná antiagingová péče nepěstěné pleti. Pokud jde o počínající vrásky, pak je plazma jistě řešením ideálně 2–3 ošetření po sobě jdoucí, va Vašem věku jistě postačí 2 a poté jednou za 1/2 – 3/4 roku udržovací aplikace. Objednací termíny jsou cca týden až 10 dní max., s tím, že dopolední Vám samozřejmě nabídneme během 2–4 dnů, odpolední a večerní jsou pak samozřejmě plnější. Vouchery jistě stačíte uplatnit, doba platnosti je dlouhá a navíc je lze po dohodě s námi platnost prodloužit. Díky za Váš dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se těšit na Vaši návštěvu Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blažek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru