Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jednodenní koupání v populárním italském letovisku Bibione

4,7 / 5 CA Aliatour Bibione - Itálie (mapa) 23 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jana Homolková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda je možné věci ponechat v autobuse? A zda je k nim k večeru možný přístup např. na převlečení? Děkuji J.

CA Benadus Travel

Dobrý den, samozřejmě není problém nechat věcí v autobuse. Odpoledne klienti půjdou s průvodcem do autobusu pro věcí. Děkuji Lucka / Benadus travel

Miroslava Urbanová

Dobrý den budete ještě akci opakovat? Chci jet ale teď se mi to bohužel finančně nehodí. Děkuji

CA Benadus Travel

Dobrý den, pokud byste chtěla můžeme Vám zasílat akce na email. Stačí napsat nám na info@benadus.cz. Děkuji Lucka / Benadus travel

Miroslava Urbanová

Dobrý den, jak dlouho trvá cesta u Prahy?

CA Benadus Travel

Dobrý den, pokud jsem správně pochopila Váš dotaz, tak cesta z Prahy do Bibione trvá cca 12–13h. Děkuji Lucka / Benadus travel

Gabina

„Dobrý den, v případe že se termín nenaplní, nabízíme klientům jiný termín, ale se nemusíte obávat, jelikož se jedná o oblíbené destinace. Vždy jsme měli plný termín. Děkuji Lucka / Benadus travel.“

ale i přesto kdyby se mnou vybrany termin nezaplnil budou mi vráceny peníze ?. jiny termin bych nechtela/nemoh­la. dekuji

Gabriela

Dobry den , v případne že mnou vybraný termin nebude zaplnen 40ti lidma (coz je minimum) budou mi vráceny penize ?..

CA Benadus Travel

Dobrý den, v případe že se termín nenaplní, nabízíme klientům jiný termín, ale se nemusíte obávat, jelikož se jedná o oblíbené destinace. Vždy jsme měli plný termín. Děkuji Lucka / Benadus travel.

Gabriela

Dobrý den ,
chtěla jsem se zeptat zda je potřeba cestovní pas nebo stačí pouze občanka .děkuji

CA Benadus Travel

Dobrý den, stačí mít s sebou platný občanský průkaz. Děkuji, Lucka / Benadus travel.

Miroslav Liška

Dobrý den, nabídka je včetně dopravy a všech poplatků nebo se ještě něco doplácí? Například doprava, lehátko?
Děkuji, Miroslav Liška

CA Benadus Travel

Dobrý den, v ceně zahrnuto doprava tam a zpět, delegát. Pokud klient má zájem o lehátka a slunečník, koupi na místě, ale není to povinny. Děkuji. Lucka / Benadus Travel.

Marie Báňová

Dobrý den, Vaše nabídka nás velmi láká, ale máme starost, kde seženeme noclehy. prosím o odpověď
Děkuji Marie Báňová

CA Benadus Travel

Dobrý den, bohužel zájezd bez noclehu, ale pokud byste přáli zůstat tam týden, můžeme Vám poskytnout ubytování za zvýhodněnou cenu. Stačí napsat na e-mail info@benadus.cz. Budete mít dopravu a ubytování přímo od nás. Lucka / Benadus Travel

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru