Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

České nádoby z varného skla Simax exclusive

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Zdena

Dneska jsem konvici viděla ve firemním obchodě Simaxu v Praze a stala necelých 300 Kč!! A ostatní věci také mnohem levnější, doporučuji si tam zajet.

ZDO-shop

Dobrý den, obecně je možné, že podniková prodejna může mít nižší cenu. Přesto se pro Vás snažíme nastavit maximálně možné výhodné ceny, viz porovnání na internetu.

Jana

Dobrý den.Tak už to vím ta s víčkem už asi není. A můžu se zeptat jestli ještě budou? Děkuji

ZDO-shop

Dobrý den, paní Jano, děkujeme za Váš dotaz. Velmi nás těší Váš zájem o karafu Indis. Vzhledem k tomu, že o akci je velký zájem, plánujeme její zopakování koncem dubna. Sledujte nabídku Slevomatu. Případně mi můžete napsat Váš email na zdo-simax@seznam.cz. Jakmile budeme vědět přesné datum, dáme Vám zprávu.

Jana

Dobrý den.Prosím vás karafa je s víčkem? děkuji

ZDO-shop

Dobrý den, karafa Lavante se vyrábí bez víčka.

Zdeňka Šteifová

Dobrý den, líbí se mi sklenice Caffe to Goo, ale v nabídce jsem ji nenašla. Objednala jsem si tedy dvě sklenice, kde je napsáno, že budou v dárkovém balení. Budou tam i ty silikonové krytky? Děkuji za odpověď.

ZDO-shop

Dobrý den, paní Šteifová, děkujeme za Váš dotaz.
V nabídce nyní nabízíme sklenku Dual o objemu 0,39 l, kdežto Caffe to Goo je o objemu 0.30l. Jedná se o dva rozdílné produkty. Skleničky odesíláme v dárkovém balení. Silikonové krytky ke sklence Dual se nevyrábí (jedná se o jiný rozměr). Děkujeme za pochopení.

Ivana Slabá

Dodání až po Vánocích? Trochu dlouho ne? :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano,

omlouváme se, vánoční šotek si pořád s našimi nabídkami hraje a nechce odejít :-) Chybka již byla opravena.

Hezký den. Míša

Halka

Dobrý den, negarantujete dodání do Vánoc? Nevěděla jsem, že dodání bude trvat 3/4 roku.

Slevomat.cz

Dobrý den, Halko,

máme trošku posunutý čas a jsme z Vánoc pořád tak nadšeni, že jsme tam tuto větičku nechali. Omlouváme se, doručení je samozřejmě kratší :-)

Hezký den. Míša

Vendula Mládková

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli by bylo možné si vyzvednout karafu Indis případně u Vás? Jelikož jsem také z Pardubic. Děkuji za odpověď

ZDO-shop

Dobrý den, paní Mládková, děkujeme za Váš dotaz.
Ano, zboží je možné vyzvednout osobně, po předešle telefonické dohodě.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru