Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sraz mlsounů: odpoledne či celý den na Prague candy festivalu vč. degustací

3,3 / 5 Prague Candy Festival Praha - Břevnov  (mapa) 533 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Anna

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, zakoupila jsem VIP a mám v ceně 10 poukázek. Kdy je dostanu? Na místě, když ukážu voucher?
 Děkuji

Prague candy festival

Dobrý den, ano přesně tak, dostanete je u vstupu.

Monika Vítková

Dobrý den,

daní se na festivalu sehnat i dortíky a jiné dobroty bez laktozy?

 Děkuji

Prague candy festival

Dobrý den, toto bohužel nemůžeme jednoznačně určit. Bude záležet na konkrétním sortimentu, který vystavovatelé přivezou a takto s předstihem to není známo.

INA

Dobrý den, přidáte ještě VIP vstupenky? Dekuji.Ina

Slevomat.cz

DObrý den, Ino,

moc mě to mrzí, ale bohužel VIP vstupenky již nebudeme navyšovat.

Děkuji za pochopení a přeji vám hezký den. Míša

Kateřina

Dobrý den, syn ZTP/P s doprovodem by měli vstup zdarma (bez degustační vstupenky)? Děkuji moc za odpověď.

Prague candy festival

Dobrý den, pro ZTP/P máme slevy pouze na vstup zakoupený na místě (vyjde na 150 Kč s degustacemi, ostatní bude na místě stát 200 Kč). Pokud je syn do 140 cm, tak bude mít vstup zdarma bez degustací, doprovod může využít slevu pro vstupenku zakoupenou na místě.

Barbora Kasalová

Dobrý den, co znamená 5 degustačních poukázek? 1 poukázka – 1 zákusek (degustace)? Jsou k dispozici i bezlepkové dortíky? Díky

Prague candy festival

Dobrý den, degustační poukázka odpovídá degustační porci zákusku.Někteří vystavovatelé mají také zařazené bezlepkové produkty. Poukázky můžete vyměnit u libovolného stánku.

Petr Vladyka

Dají se ty degustační poukázky dokoupit ještě navíc na místě nebo skutečně je jen těch 5 v rámci vstupenky?

Prague candy festival

Dobrý den, degustační poukázky jsou pouze součástí vstupenky. Na místě pak můžete kupovat přímo hotové výrobky od vystavovatelů, kteří budou mít pro návštěvníky zvýhodněné festivalové ceny.

Veronika Rybová

Dobrý den, budete mít v nabídce ještě VIP vstupenky?

Děkuji Veronika

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko,

vstupenky jsme ještě jednou navýšili, určitě neváhejte s koupí, aby vám je nikdo nevyfoukl :-)

Hezký den. Míša

I.

Také by me zajimal VIP vstup :(

Slevomat.cz

Dobrý den, I,

mám pro vás dobrou zprávu, vstupenky byly naposledy navýšeny :-)

Hezký den. Míša

Veronika

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda budete ještě navyšovat VIP vstupenky, v rámci dnešního zvyšování jsem zachytila pouze jednu. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko,

pro veliký zájem byly vstupenky ještě navýšeny, určitě tedy neváhejte s koupí :-)

Hezký den. Míša

Monika Zelenková

Dobrý den, přidáte ještě VIP vstupenky? Dekuji

Prague candy festival

Dobry den, pravdepodobne ano, sledujte stranky.

Slevomat.cz

Dobrý den, Mončo,

mám pro vás dobrou zprávu, vstupenky byly navýšeny :-)

Krásný den. Míša

Jana Jarcuskova

Dobry den, taky mam stejny dotaz ohledne vstupu pro deti. Dcerka ma 7 let, je o hlevu vyssi nez spoluzaci. Ma 136 cm. Musim tedy kupovat voucher? Dekuji.

Prague candy festival

Dobry den, muze jit bez vstupu v doprovodu dospele osoby. Nicmene nedostane degustacni poukazky.

Blboun Nejapný

Mám stejný dotaz jako paní Boberová, až na to, že mé dítě je 7-mi leté a měří 146cm :-) na sladké tolik není, tzn. nevadí, že nebudou ochutnávky, ale maminka sladké ráda a chce dcerku vzít sebou… Díky za odpověď.

Prague candy festival

Dobry den, muze jit bez vstupu v doprovodu dospele osoby. Nicmene nedostane degustacni poukazky.

Chris

Dobrý den,též bych chtěl moc poprosit o zpřístupnění 2 VIP rezervací,někdo byl bohužel rychlejší :-(( Mockrát děkuji. Christian

Slevomat.cz

Dobrý den, Christiane,

mám pro vás dobrou zprávu, pčet byl navýšen, určitě tedy neváhejte s koupí, aby vám jej nikdo nevyfoukl :-)

Krásný den. Míša

Pavlina Lerchova

Dobry den,zarezervovala jsem si 2 VIP vstupenky na vyse uvedenou akci a potrebovala bych jeste dalsi 2 VIP vstupenky,ale nedari se mi dostat znovu do rezervace. Prosim o radu jak na to.
Lerchova

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlíno,

počet kusů byl navýšen, můžete tedy zakoupit :-)

Krásný den. Míša

Hana Boberová

Dobrý den,ráda bych vzala dceru.Je ji teprve 8 let,ale trochu mi narostla a má teď 140cm.Musim ji zakoupit vstupenku? Četla jsem,že děti do 130cm to mají zdarma,ale to mi přijde takové diskriminující pro ty co vyrostli nečekaně více než jiné děti.Asi je lepší dávat věkové rozmezí.Každopádně děkuji za odpověď.
 Hanka

Prague candy festival

Dobry den, muze jit bez vstupu v doprovodu dospele osoby. Nicmene nedostane degustacni poukazky.

Petr Vladyka

Dobrý den. U prvního obrázku se píše, že 7. duben bude ve znamení sladkostí všeho druhů, v popisu zase že akce je 8. dubna. Co tedy platí?

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře,

nejraději bychom měli den sladkostí každý den, ale správně je 8.4. :-)

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru