Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Bylinkáč se samozavlažovacím systémem pro čerstvost bylinek

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Martina

Dobrý den, nabídku jsem bohužel propásla… nebudete prosím navyšovat počet zelených kusů? Případně bych měla zájem i o barvu bílou, tak jestli ji budete mít v nabídce. Moc děkuji za odpověď.

Tradego Group s.r.o.

Dobrý den, bohužel zatím nemáme naskladněno, takže u této akce navyšovat kusy nebudeme. Akce by se však měla opakovat, jakmile zboží opět naskladníme. Děkujeme za Váš dotaz

Karolina Anna Šímová

Dobry den, chci se zeptat jestli budete mit k dispozici i bilou barvu. Děkuji

Tradego Group s.r.o.

Dobrý den, bohužel v bílé barvě zatím květináče nemáme. Pokusíme se je naskladnit co nejdříve. Děkujeme za Váš dotaz

Iva

Dobrý den, mám dilema, zda si pořídit jako začátečnice samostatný květináč nebo trio, poradíte ??? :-) Děkuji!

Tradego Group s.r.o.

Dobrý den, těžko radit :-). Záleží, kolik druhů bylinek nebo květin chcete vysadit nebo kolik máte místa na kuchyňské lince :-).

Irena

Dobrý den! Vím, že nabízíte teď bylinkáče jen v růžové a zelené barvě. Na obrázku v úvodu nabídky je ještě barva bílá, která by se mi hodila nejvíce. Neuvažujete v dohledné době i o prodeji bylinkáče na Slevomatu v této barvě?
Děkuji a přeji hezký den!

Tradego Group s.r.o.

Dobrý den, bohužel v bílé barvě zatím květináče nemáme. Pokusíme se je naskladnit co nejdříve. Děkujeme za Váš dotaz

Šárka

Dobrý den, čirou náhodou, v červená barva není možná? Děkuji

Tradego Group s.r.o.

Dobrý den, bohužel červenou barvu skladem nemáme. Děkujeme za Váš dotaz

Martin H.

Dobrý den,
obsahuje tento bylinkáč také poklop? Dle obrázků ano, ale z popisu to nevyplývá.
 Děkuji

Tradego Group s.r.o.

Dobrý den,

nikoliv. S poklopem je pouze květináč s pěstovací sadou – https://www.slevomat.cz/sleva/1098602-bylinkac-s-poklopem-a-pestovacim-balickem-bazalky. Děkujeme za dotaz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru