Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Velké masové prkno Hloupého Honzy plné dobrot až pro 4 osoby

4,3 / 5 Hloupý Honza Praha - Nové Město  (mapa) 76 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Katka

Dobrý večer, mate volno pro 5 osob na tuto sobotu? Zatím to neberte, prosím, jako rezervaci. Dekuji

P .Valtera

je možno objednat tuto nabídku pro 4 osoby na 13.5 na 18 hod.Dík za odpověd

Hloupý Honza

Dobrý den,
samozřejmě to možné je a tímto potvrzuji Vaší rezervaci pro 4 osoby na 13.5. od 18:00 hodin.
S pozdravem,
H H

Otto Ečer

Tak dnes jsem mluvil se slečnou a máme rezervaci na tuto sobotu. Slečna byla moc milá, doporučila mi čas, kdy je v restauraci málo lidí a bude se nám obsluha maximálně věnovat. Takže jsem rád, že se to s voucherem takto vyřešilo…

Otto Ečer

Dobrý den, mám už tento voucher koupený před měsícem. Bohužel když jsem si u vás rezervoval v úterý stůl a chtěl ho na sobotu (na jakýkoliv čas od 13:00 do 17:00), tak jste mi napsali, že je plno. Výročí s rodiči jsme tedy oslavili jinde a jelikož nejsme z Prahy a bydlíme pár desítek km daleko, tak pochybuji, že se k Vám do konce dubna dostaneme. A pokud ano, tak opět v sobotu a na oběd, ale to budete mít zase plno. Ale spíš už nedorazíme.

Hloupý Honza

Dobrý den,
je nám velice líto, že jsme pro Vámi zvolený termín neměli volná místa. Bohužel jste si vybral termín, kdy končila platnost prosincových voucherů, které spousta lidí uplatňuje na poslední chvíli. Kapacita naší restaurace je pouze šedesát míst a věřte, že děláme všechno pro to abychom vyhověli všem. Prosím, kontaktujte mě na telefonním čísle 775343970 a věřím, že společně najdeme termín, který Vám bude vyhovovat.
S pozdravem,
 Jirka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru