Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Workshop malování na keramické hrnky: odneste si originální umělecké dílo

4,0 / 5 Studio Happy Time Praha - Vinohrady  (mapa) 117 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Simona Fořtová

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat zda-li se v případě zájmu o malování ptáčka připlácí, pokud by se nic jiného nevymalovávalo? O jak velkou „figurku“ ptáčka se jedná, případně je někde na stránkách kurzu vyfotografován? Bohužel jsem ho nenašla.

Děkuji za odpovědi a přeji krásný den.

 Simona

Happy Time

Dobrý den,
za ptáčka se nepřiplácí, bylo by to místo hrnku. Jsou různí od cca 7 do 12 cm, mám i zajíčka cca 7 cm. a kočičku cca 14 cm.
 Lenka

Edita

Dobrý den , je možné s dorazit s dcerou 2,5 roku nebo nesmí s tím vůbec malovat ? Dekuji

Happy Time

Dobrý den,
všechny barvy používáme vhodné do škol, nejsou tedy jedovaté, předpokládám, že se jí pokusíme uhlídat, aby barvy vysloveně nejedla :-). Pro malé děti mám k omalování zajíčka a ptáčka, na tom se vydovádí dost, ale může mít i hrneček.
Zdravím Lenka

Ivana Svobodová

Dobrý den, co všechno máte v nabídce za příplatek?Děkuji vám Ivana Svobodová

Happy Time

Dobrý den, pro techniku malby do syrové glazury mám 2 druhy hrnků, misky malé a velkou, masky, ptáčky.
Pro malování na glazuru mám 3 druhy hrnků, podšálek, misku ve tvaru jablka, podlouhlou misku, talířek, konvičku na mléko, větš misku. Věřím, že si vyberete :-)
Lenka U.

Lenka Vrážková

Dobrý den,
Hrnečky na obrázku vypadají velikosti do 250 ml. Rada bych darovala babičce větší hrnek na čaj 500–600 ml. Máte i tak velké v nabídce?
Predem dekuji
 Lenka

Happy Time

Dobrý den, mám i větší hrnky, je i 500 ml :-)
Hrnek k malování do mokré glazury má nejvýše 350 l, je to podle velikosti formy k odlévání. Hrnky k malování na glazururu mám od velikosti 200 ml do 500 ml.

Pavla

Dobrý den, stránka pro online rezervaci neexistuje a stránky poskytovatele se vůbec nenačtou. Můžete to prosím ověřit? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlo,

moc se omlouvám, pravděpodobně se jednalo o menší výpadek, nyní již vše funguje, jak má :-)

Krásný den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru