Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské pantofle Koka s anatomicky tvarovanou stélkou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Kamila Jehlíková

Dobry den,

velikost 42 vubec nenabizite?

Asap-store.cz

Dobrý den,

největší velikost pantoflí Koka je číslo 41.

Přeji hezký den.
S pozdravem. Yvona Becková

Alena GÖRGLOVÁ

Nemám dotaz, spíše připomínku. Vadí mi, že bez předchozího upozornění nebo domluvy, mi byly zaslány pantofle jiné barvy. Počítáte s tím, že zákazník zboží vracet nebude a ponechá si to, které mu pošlete?!?!

Asap-store.cz

Dobrý den,

velice se omlouváme, při disribuci zřejmě doslo k záměně. Určitě to nebyl z naší strany úmysl. Zboží Vám samozřejmě vyměníme na naše náklady.

Přeji hezký den.
S pozdravem. Yvona Becková

Iveta Štěpánová

Dobrý den, jsou ještě bílé 40 ? Děkuji.

Asap-store.cz

Dobrý den,

tento týden budeme navyšovat počet kusů u všech barevných variant. Prosím pohlídejte si akci na Slevomatu.

Hezký den. S pozdravem. Yvona Becková

Věra

Mám zájem o velikost 39 v béžovém provedení. Mohu si je rezervovat ?

Asap-store.cz

Dobrý den,

tento týden budeme navyšovat počet kusů u všech barevných variant. Prosím pohlídejte si akci na Slevomatu.

Hezký den.
S pozdravem. Yvona Becková

Irena Molová

Dobrý den,
vel. 39 byla kromě červené barvy bohužel rychle vyprodána, budete nabídku ještě doplňovat o větší velikosti, nebo v budoucnu opakovat? Děkuji. Irena Molová

Asap-store.cz

Dobrý den,

dnes budou navýšeny pantofle v barvách bílá, béžová a černá. V akci na Slevomatu by mělo být vidět navýšení dnes odpoledne. Děkujeme za objednávku.

Přeji hezký den.
S pozdravem.
Yvona Becková

Jana Bukovská

Dobrý den,proč mi nejdou rozkliknout zásilkovny

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani,

jak to myslíte? Nejde vám Zásilkovna zvolit? Případné pobočky můžete nalézt zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru