Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zelený Penzion s relaxem pod hvězdami a polopenzí pro 2 osoby až na 4 dny

2,5 / 5 Zelený Penzion Západní Slovensko - Slovensko (mapa) 37 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Vladimír Jelínek

Dobry den, na portalu slevomat.cz jsem našel voucher na 3-denní pobyt u Vas. Rad bych se zeptal, zda jeste mate volny termin 7.-9.8. Dekuji moc za odpoved.

Zelený Penzion

ospravedlnujeme sa nejako nam usiel mail od vas ano v tom termine mame volne ak mate zaujem mozme tel dohodnut kontakt 0042191177554­4 Dakujeme

Tomáš Lynhart

Jakí bude zítra počasí? :D pls řekněte

Slevomat.cz

Dobrý den,

doporučuji navštívit stránky slovenského hydrometeorolo­gického úřadu http://www.shmu.sk/sk/?id=meteo_gpredpoved_sk&page=1 . Je tam předpověď až do středy. Dnes má být teplo a slunečno.
S pozdravem, Tereza.

Alena

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda máte volný termín od 24.7.-29.7.2017? Jsme dva dospělí a dítě 6 let, kolik bychom dopláceli za dítě a jak by se řešilo ubytování, přistýlkou nebo máte i třílůžkové pokoje? Děkuji za upřesnění. Alena

Zelený Penzion

Dobry deň
Termin máme volny a máme aj trojlužkove pokoje

Marketa

Preji hezky den.rada bych využila vaši nabidku na slevomatu.cz pro 2osoby na 3dny.chci se prosim zeptat zda máte pripadně volny termín od 15.4. Do 18.4.? Zda je u vás možnost i výběr jidla pro vegetariany? Případně zda je i wifi na pokojích? Děkuji, hezky den

Zelený Penzion

Dobry deň
Ešte máme volny termin od 15.-18.4 Je možnosť výberu jedla aj pre vegetariána a všetky izby maju wifi pripojenie.
S pozdravom

Eva

Dobry den,
na portalu slevomat.cz jsem našla voucher na 3-denní pobyt u vas. Rada bych se zeptala, zda jeste mate volny termin 26.-28.3, nebo 27.-29.3.
Dekuji moc za odpoved.

Zelený Penzion

Dobry večer
Ano máme ešte volne obidva termíny.
S pozdravom

Dušan Duchoslav

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jestli je penzion vhodný pro vozíčkáře, tj. zda má bezbariérový přístup. Děkuji, Duchoslav

Zelený Penzion

Dobry den
Nemame ešte vybudovany bezbarierovy pristup tak by bol problem zo schodiskom na izby.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru