Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Dotkněte se nebe: let horkovzdušným balónem ve dvou i ve skupince

4,8 / 5 GO balony Plav  (mapa) 223 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lenka

Dobrý den, při letence Basic startujete v Brně odkud? Je možné i z Kraví Hory nebo někde tak aby se letělo částečně nad Brnem? Děkuji Lenka

Promo Air

Dobrý den,
startuje se z Židenic, startoviště nebo z přehrady. Podle toho, jak fouká vítr. Díky

Veronika

Dobry den,
Kdyz koupim verzi 2× 2499,– je mozne letet i z Karlstejna?

Promo Air

Dobrý den,
pro Karlštejn je možný pouze BASIC, doporučuji tuto variantu. Díky

Lenka Nezbedová

Dobrý den,
když letíte z Brna, tak odkud startujete pro let economy?
Děkuji Lenka

Promo Air

Přehrada, nebo dle uvážení pilota.

Eva

Dobry den…cena pro dite je stejna jako pro dospeleho????

Promo Air

Dobrý den. Ano

Promo Air

Dobrý den. Ano

Petr

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak dlouho mám možnost na rezervaci termínu při zakoupení voucheru? Přiklad: nákupu voucheru v březnu a využití až v květnu.

Promo Air

Dobrý den. Platnost kupónu je 6 měsíců od skončení akce. Diky

Ilona Marešová

Dobrý den, kolik by stál hodinový let pro dvě osoby?

Promo Air

Dobrý den, 2× letenka BASIC nebo Economy. V případě privátní letu prosím volejte 777 292250. Díky

Péťa

To by me zajimalo, jestli, kdyZ koupim dva vouchery nas tam pustej oba (me i pritelkyni) a nebo po jednom, prijde mi trochu divna cena 14tisic pro dva a 2500 pro jednoho…

Promo Air

Dobrý den, cena 14.990 je za privátní Dvouhodinový let pro 2 samostatně v koši s pilotem! Pokud si zakoupíte 2 letenky Economy, poletíte samozřejmě spolu… Díky

Ester

Dobrý den, mohu se zeptat, ohledně místa odletu. V popisku máte, že odletová místa jsou: České Budějovice, Český Krumlov, Tábor, Uherské Hradiště, Brno, Hradec Králové. Ale v článku pod variantou Economy jich je více…chtěla bych tedy vědět, jestli je odlet i z Českého ráje popř. odkud. Děkuji Ester

Promo Air

Dobrý den, mýlíte se, economy je právě pro první vybraná místa, ostatní BASIC. Díky

Adriana Jeřabková

Dobrý den, chtěla bych let koupit pro dcerku s babičkou k osmým narozeninám?
Je to to možné pro tak malé dítě?
Děkuji za info

Promo Air

Dobrý večer, podle standardu mohou do balonu děti se zákonným zástupce ve věku od 7mi let nebo výškou 130 cm, takže ANO:-) mějte se, pilot

Jiří

Dobrý den, lítáte také z Olomouce? Děkuji za info

Promo Air

Ano, samozřejmě. Hezky den. PB

Petr Miarka

Dobrý den, chtěl bych zakoupit voucher pro 2 osoby, ale nalezl jsem pouze pro 1 osobu. Mám tedy koupit 2 vouchery za 2× 2490,– Kč? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře,

v nabídce je let Privat Plus pro 2 osoby, případně samozřejmě můžete zakoupit 2× voucher :-)

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru