Nabídku Redukce tuků díky injekční karboxylipolýze mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Novinka v boji s tukovými polštářky: injekční lipolýza a karboxyterapie

4,3 / 5 Body & Face clinique Praha - Chodov  (mapa) 30 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Janka

Zdravím, můžete mi naráz ošetřit tři partie, bříško, boky a záda(oblast pod podprsenkou). Budou na to stačit tři vouchery?

Body & Face clinique

Dobrý den Janko, v jeden den nedoporučujeme ošetřit více než jednu středně velkou oblast. Pro tělo je to zátěž a mohlo by to negativně ovlivnit celý výsledek procedury. Bříško a boky jsou velké oblasti, kdy i bříško musíme dělit na spodní a horní. Na Vámi popisované oblasti Vám 3 vouchery postačovat budou, co se týče dostatku preparátu, to lze zhodnotit až na místě při odborné konzultaci. Díky za dotaz a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek

Jitka

Bez souhlasu diabetologa nelze provest?

Body & Face clinique

Dobrý den Jitko, bohužel nelze. Jde primárně o Vaši bezpečnost a zdraví. V Body&Face clinique pracují výhradně zdravotníci ale jejich disciplína je dermatoestetika. Jedině Váš diabetolog může posoudit Vás aktuální zdravotní stav. Diabetiční pacienti mohou mít špatnou vstřebatelnost preparátu, existuje mnohem větší riziko tvorby hematomů a mají obvykle špatnou hojivost. To vše může být důvodem problematického výkonu, Vašeho nepohodlí a zejména nulové účinnosti celé procedury. Je mi samozřejmě velmi líto, že Vám komplikuji možnost výkonu ale opravdu doporučuji konzultaci s Vaším diabetologem. Ze zkušenosti vím, že to obvykle není zásadní překážkou ale už jsem se setkala i s tím, že diabetolog byl u svého pacienta proti a to s ohledem právě na jeho aktuální stav. Děkuji, omlouvám se za způsobené problémy a věřím, že se budeme moci setkat na klinice u zákroku, který si přejete provést. Mgr. Pavlína Blažek, majitelka kliniky

Jitka

Dobry den, je mozne podstoupit u cukrovky I.typu, na inzulinu, ktery je prave aplikovan do oblasti bricha, mela bych zajem o osetreni v oblasti boku a ev.bricha. Predpokladam, ze bych si inzulin nejakou dobu pred a po musela aplikovat do jinych partii…dekuji

Body & Face clinique

Dobrý den Jitko, prism kontaktujte Vašeho diabetologa, který Vám nejlépe zodpoví na tento dotaz. nejde jen o případnou krvácivost ale také o dobrou vstřebatelnost lecitinu, čemuž by diabetes mohl bránit. Se souhlasem diabetologa Vám ošetření samozřejmě rádi provedeme. Děkuji za pochopení, Mgr. Pavlína Blazek

Uhlir dagmara

Dobry den , pokud chapu spravne je 5 ml / 1 voucher
Potrebuji boky a brisko , vzhledem k tomu te jsem behem 15 mesicu mela vykyv vahy +15?kg ted uz mam dole 8 kg a brisko zustalo a boky taky . Jinak nohy zadek vsechno dole . Netusim kolik se vztahuje koupit voucheru, navic jsem se docetla ze je dobre alespon po 2 nesicich opakovat cely zakrok pro ucinnost vzhledem k tomu ze to na nekdo tak vic jako ja . Dekuji ta odpoved . A jeste jake nejblizsi terminy mate ? Plno slev je ted na tentozakrok ale terminy maji na duben . Rada bych absolvovala jeste v breznu dekuji

Body & Face clinique

Dobrý den Dagmaro, dopručuji Vám zakoupeí jednoho voucheru, abyste si zákrok mohla vyzkoušet a zjistit, zda Vám právě kombinace, doporučovaná lékaři v Body&Face clinique. Pokud Vám zákrok bude vyhovovat, lze na místě dokupit zákroky opakovací a samozřejmě i dokup další dávky preprátu, pokud bude zapotřebí. Co se týče termínů, pak pokud nebudete trvat na odpoledním, resp. podvečerním čase, Vám děvčata na recepci jistě ještě březnový termín nabídnou. Pokud chcete mít jistotu, pak volejte recepci, zadejte si termín s tím, že do dalšího dne dodáte číslo Vašeho vocheru. Díky a budeme se na Vás těšit, Mgr. Pavlína Blažek

Nikola

Dobrý den, radši se zeptám ikdyž můj dotaz bude asi hloupý. Kdybych chtěla injekční lipolýzu na vnější stehna, musím koupit dva vouchery, ale třeba na břicho by mi stačil jeden? děkuji

Body & Face clinique

Dobrý den NIkolo, na stehna Vám bude také stačit jeden voucher a podle velikosti tukové řasy Vám budeme doporučovat případně dokup preparátu, což samozřejmě bude záležet na Vašem rozhodnutí. V případě bříška je tomu stejně. Díky za dotaz a přeji příjemný nadcházející víkend, Mgr. Pavlína Blažek

Světlana

Dobrý den, proceduru jsem absolvovala v jiném institutu před rokem na oblast stehen a boků. Paní mi rovnou řekla, že jedna aplikace vůbec nemá cenu a je potřeba nejméně 5 PPC i CO2. S výsledkem jsem byla velmi spokojena, zhubla jsem z velikosti 44 na 40 asi za 3 týdny. Nicméně aplikace byla velmi bolestivá. Působením látky mi naběhly obrovské otoky a modřiny cca 10 – 15 cm. Tady píšete, že aplikace je bezbolestná a někomu stačí jeden zákrok. Čím jsou způsobeny takové rozdíly? Děkuji za odpověď.

Body & Face clinique

Dobrý den Světlano, co se týče potřeného počtu zákroků, pak je to opravdu velmi individuální, stejně jako účinky lipolýzy samotné. Opravdu známe z praxe případy, kdy klientce ke spokojenosti postačil jeden zákrok, ačkoli to není úplně obvyklé. Počet opakování samozřejmě záleží zejména na poměru Vaší aktuální tukové řasy, kterou chcete redukovat ve vztahu k Vaší představě o redukci té které oblasti ale také na věku, aktuálním zdravotním stavu apod. Je tedy možné, že ošetřující zhodnotila Váš stav tak, že predikovala 5 ošetření. V Body&Face clinique tento postup nepreferujeme, naopak vyčkáme výsledků prvního ošetření a klietka se pak rozhodne sama, zda chce pokračovat či nikoli. Co se týče bolestivosti, pak je to možná trošku nepříjemné ale rozhodně ne bolestivé, řekla bych že obličejové injekční aplikace jsou horší. Mluvím z vlastní zkušenosti, neboť jsem lipolýzu absolvovala naposledy včera. Pokud máte vyšší práh boletivosti, lze na ošetřované místo nanést anestetický krém v ceně 100,– Kč ale opravdu to považuji za zbytečné. Ve všem bude samozřejmě záležet na Vás, Mgr. Pavlína Blažek

alexandra havlíčková

Dobrý den, procedura odstraní tukové buňky nebo je pouze vyprázdní? Děkuji.

Body & Face clinique

Dobrý den Alexandro, procedura v organismi způsobí tzv. apoptosu, tedy řízené odumírání tukových buněk. Tyto odumřelé tukové buňky se opravdu zcela rozpadnou a organismus je zcela vylučuje lymfatickým systémem z těla ven. Díky za Váš dotaz a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek

Latiaková

Dobrý den v loňském roce jsem podstoupila dva zákroky-Injekční lipolýzu,zákrok probíhal trochu jinak než popisujete,chybělo druhé ošetření po 7 dnech.Slibovali ubytek tuku ,že metoda je 100% učinná-bohužel nebyla výsledek byl 0.Nabízíte nějakou záruku na účinnost vaší metody??

Body & Face clinique

Dobrý den, jedná se o inovativní metodu, která na základě zkušeností vykazuje lepší výsledky. Co se týče garance pak jí ani poskytnou nelze, resp. nebylo by fér slibovat konkrétní úbytky. Každý člověk je individum a na každého lipolýza zabírá trošku jinak. V Body&Face clinique ale ani v jiných renomovaných klinikách neslibujeme zázraky ale naopak klientkám vysvětlujeme, že úbytky jsou individuální. Pokud mohu zobecnit, pak ideální jsou cca po 2–3 sezeních, samozřejmě jsou tací, kterým postačí jedno sezení. Pokud jste u nás ale i kdekoliv jinde, na injekční lipolýze byla a výsledky jste nezaznamenala, pak považuji za skoro zbytečné tuto metodu opakovat a je nutné hledat jiné řešení. Je možné, že Vaše tělo reaguje na fosfadytilcholin méně, než by mělo. Navíc, pokud jste byla jinde, bylo by dobré vědět kolik a jakého preparátu Vám bylo aplikováno. Je možné, že se jednalo o slabší preparát nebo ho bylo aplikováno na Vámi vybranou oblast málo. Na druhou stranu lze ošetření vyzkoušet právě díky spojení s karboxyterapií. Ve všem samozřejmě záleží na Vás. Díky za dotaz a přeji hezký víkend, Mgr. Pavlína Blažek

Aneta Hanzlíková

Dobrý den,
je procedura bolestivá? Děkuji, s pozdravem Hanzlíková

Body & Face clinique

Dobrý den Aneto, záleží na tom, jak vnímáte injekce ale osobně jsem byla překvapena, že např. na břiše jsem čekala bolest a o vpichování jsem v podstatě ani nevěděla. Rozhodně se nemáte čeho bát, všechny naše kolegyně píchají meoterapii i lipolýzu výborně. Díky za Váš dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se těšit na Vaši návštěvu BOdy&Face clinique, Mgr. Pavlína Blažek

Eva

Dobrý den, jak velkou oblast jste schopni ošetřit s 5 ml?A v ceně 1299 kč je započítána i ta druhá návštěva po 10 dnech?Děkuji za odpověď

Body & Face clinique

Dobrý den Evo, v ceně voucheru je základní množství, tedy 5ml, kterým lze úspěšně ošetřit jednu středně velkou oblast (cca 15–20cm2). Na odborné konzultaci Vám ošetřující zdravotník doporučí konkrétní množství, samozřejmě bude záležet na Vás, jestli se pro něj rozhodnete. Je to velmi individální a záleží to na mnofa faktorech, zejména akutálním stavu tukové řasy, kterou požadujete redukovat a dále např. věku a pod. V ceně voucheru jsou samozřejmě obě dvě návštěvy. Počet opakování procedury záleží na tom, jak silnou tukovou řasu chcete redukovat. Děkuji za Váš dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se těšit na Vaši návštěvu Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blažek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru