Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Poznávací výlet do kaňonu Medvědí soutěska v Rakousku

4,7 / 5 Cesty Evropou Alpy - Rakousko (mapa) 324 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Radek

Dobrý den, chtěl bych vědět, kolik je v průběhu prohlídky toalet. Předem děkuji za odpověď.

Cesty Evropou

Dobrý den, první toalety jsou hned na nádraží v Mixnitzu, kde vystoupíme s autobusu. Další toalety jsou vzdálené cca 20 minut chůze. Další toalety následují zhruba za dalších cca 20 minut chůze. U pokladen do soutěsky jsou poslední toalety před vstupem do soutěsky. V soutěsce žádné toalety nejsou. Další toalety jsou kousek za výstupem ze soutěsky – u hospůdky Zur Guten Hirten. A poslední toalety jsou u jezera Teichalmsee. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Šárka Konopiská

Dobrý den, chci se zeptat, odjezd z Tábora je za stejnou cenu jako z Prahy, to je těch 1.399,–Kč. Na trasu z Prahy přes Tábor žádná akce není, je to tak? Škoda. Děkuji za odpověď.

Cesty Evropou

Dobrý den, cena je vždy stejná pro všechna odjezdová místa u dané varianty. Tzn., cena z Tábora je 949 Kč stejně jako z Prahy, Benešova nebo Českých Budějovic. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Renča

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda jsou vhodné děti věk je různý od 6let do 18let.Děkuji

Cesty Evropou

Dobrý den, výlet je určitě vhodný pro děti a děti jsou vítané. Při zvolení jednodušší trasy není výlet příliš fyzicky náročný a zvládne jej každý zdravý člověk. Ohledně menších dětí kolem 6 let věku záleží, jestli jsou zvyklé chodit na pěší výlety. Aby jste se mohla rozhodnout popíši podrobněji trasu. Pěší trasa začíná v nadmořské výšce cca 450 m n. m. Nejdříve se jde cca 45 – 75 minut (dle fyzické zdatnosti) po lesní cestě ke vstupu do soutěsky, která je v nadm. výšce cca 750 m. Poté následuje cca 90 – 120 minut výstup soutěskou po žebřících a lávkách. Východ ze soutěsky je v nadm. výšce cca 1200 m. Dále je možno jít jednodušší trasou cca 2 hodiny vícemeně po vrstevnici do cíle k jezeru Teichalmsee v nadmořské výšce cca 1200 m n. m. Nebo je možnost dojít k jezeru Teichalmsee náročnější trasou přes vrchol Hochlantsch (1720 m) – cca 3 hodiny. Jednodušší trasa je dlouhá cca 11 km, náročnější cca 12 km. Po výstupu ze soutěsky se lze občerstvit v hospůdce Zur Guten Hirten. Stejně tak je spousta možností k občerstvení u jezera Teichalmsee. V létě se lze v jezírku vykoupat. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Michaela

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak je to s cestovním pojištěním a kolik se platí? Děkuji za odpověď

Cesty Evropou

Dobrý den, cestovní pojištění není v ceně zájezdu. Můžete si vyřídit individuálně, případně můžeme zajistit. Cena je 25 Kč za osobu. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Lucie

Dobrý den,
obracím se na Vás s dotazem ohledně zakoupení voucheru. Na stránkách píšete, že po zakoupení voucheru je nutné do 24 hodin zarezervovat termín na stránkách cestovky. Ale když vložím voucher do košíku (8 ks) tak píšete: „Pro uvedené vouchery vám automaticky zarezervujeme termín, vy už si ho tedy rezervovat nemusíte. Vaše jméno, telefon i poznámku pošleme partnerovi spolu s rezervací.“ Proto mě zajímá zda po vyplnění jména, telefonu a poznámky je nutné provést rezervaci i na stránkách cestovky nebo už se to bere jako konečná rezervace.

Cesty Evropou

Dobrý den, je nutné provést rezervaci i na stránkách cestovky. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Milan Heroudek

Dobrý den,
právě jsem zakoupil voucher na 13.5.2017, máme v plánu cestovat 2 osoby. Vouchery jsem potřeboval koupit jednotlivě /podmínky programu zaměstnavatele – benefit plus/ nyní však již nelze dokoupit 2. voucher. Při nákupu jsem nikde neviděl, že je již volný jen jeden voucher.
Je možná navýšit nabídku ještě o další vouchery, nebo si můžeme domluvit jiný termín než je 13.5.2017? Děkuji

Cesty Evropou

Dobrý den,
bohužel 13.5. je již autobus vyprodán a kapacitu navýšit nemůžeme. Vyberte si, prosím, jakýkoli jiný termín.
Pěkný den přejí Cesty Evropou

Honza

Dobrý den.
V popisu zmiňujete snazší trasu. V čem tkví tato snazší trasa? Jedná se o mírnější výškový profil trasy, schůdnější terén či snad o jinou délku trasy? Děkuji za odpověď :)
 Honza

Cesty Evropou

Dobrý den, jedná se o závěr cesty po východu ze soutěsky. Tam jsou 2 možnosti: jednodušší trasa vede víceméně po vrstevnici k jezeru Teichalmsee, náročnější trasa vede přes vrchol Hochlantsch k jezeru Teichalmsee. Popíši celou trasu. Pěší trasa začíná v nadmořské výšce cca 450 m n. m. Nejdříve se jde cca 45 – 75 minut (dle fyzické zdatnosti) po lesní cestě ke vstupu do soutěsky, která je v nadm. výšce cca 750 m. Poté následuje cca 90 – 120 minut výstup soutěskou po žebřících a lávkách. Východ ze soutěsky je v nadm. výšce cca 1200 m. Dále je možno jít jednodušší trasou cca 2 hodiny vícemeně po vrstevnici do cíle k jezeru Teichalmsee v nadmořské výšce cca 1200 m n. m. Nebo je možnost dojít k jezeru Teichalmsee náročnější trasou přes vrchol Hochlantsch (1720 m) – cca 3 hodiny. Jednodušší trasa je dlouhá cca 11 km, náročnější cca 12 km. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Kristýna

Dobrý den, koupila jsem si termín na 13. května ale chtěla bych ještě jeden. Tak jsem ho zakoupila a čekám zda něodpadne nějaká rezervace protože potřebuji vouchery dva. Popřípadě jde tedy zvolit jiný termín kde by byly volné 2místa pokud by nikdo neodpadnul? Díky

Cesty Evropou

Dobrý den, pokud nebude možné koupit další voucher na termín 13.5., lze zvolit jiný termín. Volná místa jsou v termínech 12.8. a 19.8. Pěkný den přejí Výlety Evropou

Šárka

Dobrý den,
neplánujete také odjezd z Ostravy?

Cesty Evropou

Dobrý den, bohužel, odjezd z Ostravy neplánujeme. Pěkný den přejí Výlety Evropou

Olga Zachová

Dobrý den, zvladli by soutězku dětí 6 a 10 let? Děkuji za odpověd´.

Cesty Evropou

Dobrý den, 10-ti leté děti trasu zvládají. U mladšího záleží, jestli je zvyklé chodit na pěší výlety. Aby jste se mohla rozhodnout popíši podrobněji trasu. Pěší trasa začíná v nadmořské výšce cca 450 m n. m. Nejdříve se jde cca 45 – 75 minut (dle fyzické zdatnosti) po lesní cestě ke vstupu do soutěsky, která je v nadm. výšce cca 750 m. Poté následuje cca 90 – 120 minut výstup soutěskou po žebřících a lávkách. Východ ze soutěsky je v nadm. výšce cca 1200 m. Dále je možno jít jednodušší trasou cca 2 hodiny vícemeně po vrstevnici do cíle k jezeru Teichalmsee v nadmořské výšce cca 1200 m n. m. Nebo je možnost dojít k jezeru Teichalmsee náročnější trasou přes vrchol Hochlantsch (1720 m) – cca 3 hodiny. Jednodušší trasa je dlouhá cca 11 km, náročnější cca 12 km. Pěkný den přejí Výlety Evropou

Julie

Dobré odpoledne, mám podobný problém-jsem důchodce a mám trochu obavy.
Jak dlouho pěší výlet trvá – tedy od autobusu k soutěsce, cesta soutěskou a poté cesta zpět. Ještě mne napadlo – cesta zpět bude do původního místa? Děkuji Vám moc za odpověď.

Cesty Evropou

Dobrý den, loni zvládly bez problému výlet do soutěsky 2 paní starší 70-ti let. Aby jste se mohl rozhodnout popíši podrobněji trasu. Pěší trasa začíná v nadmořské výšce cca 450 m n. m. Nejdříve se jde cca 45 – 75 minut (dle fyzické zdatnosti) po lesní cestě ke vstupu do soutěsky, který je v nadm. výšce cca 750 m. Poté následuje cca 90 – 120 minut výstup soutěskou po žebřících a lávkách. Východ ze soutěsky je v nadm. výšce cca 1200 m. Dále je možno jít jednodušší trasou cca 2 hodiny víceméně po vrstevnici do cíle k jezeru Teichalmsee v nadmořské výšce cca 1200 m n. m. Nebo je možnost dojít k jezeru Teichalmsee náročnější trasou přes vrchol Hochlantsch (1720 m) – cca 3 hodiny. Jednodušší trasa je dlouhá cca 11 km, náročnější cca 12 km. Cesta zpět není do stejného místa. Startuje se ve vesničce Mixnitz a cíl je u jezera Teichalmsee. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Eva

Dobrý den, chodím pomaleji a mám proto obavy že budu ostatní (mladší) za mnou zdržovat. Jsou po cestě místa kde je možné se zastavit a odpočinout si? Děkuji

Cesty Evropou

Dobrý den, nemusíte mít strach. Na výletu se nechodí organizovaně s průvodcem, každý jde svým tempem. Průvodce chodí spíše vzadu a kdo chce, může se k němu přidat. Už cestou do soutěsky (cca 45 minut až 75 minut dle zdatnosti) se zdatnější jedinci dostanou dopředu, takže pomalejší v soutěsce nikoho nezdržují. Cesta k soutěsce je dostatečně široká, je zde dostatek míst k odpočinku. Přímo v soutěsce se jde pomalu, protože každý se kochá a fotí. V samotné soutěsce je míst k odpočinku málo. Kousek za východem ze soutěsky je hospůdka, kde se můžete občerstvit. Cesta k jezeru Teichalmsee (cíl) je opět široká a na jednodušší trase jsou místy lavičky. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Dagmar Červinková

Dobrý den, prosím o info, zda jsou v soutězce pouze pevné lávky jako na fotkách nebo také lana? Děkuji Za odpověď

Cesty Evropou

Dobrý den, v soutěsce jsou pouze pevné lávky a pevné žebříky. Nemusíte se bát, nejedná se o žádný extrém. Soutěsku zvládnou jak malé děti, tak i starší lidé. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru