Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jumbo slávky podávané na lodi: 500 g po námořnicku nebo 600 g na víně

3,9 / 5 Rohan Boat Praha - Libeň  (mapa) 1 257 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lenka

Dobrý den,
telefon +420 731 506 5­00 nikdo opakovaně nezvedá a nemohu si zamluvit termín. Je možné zařídit, aby telefon alespoň občas někdo zvedl?

Děkuji a těším se.

Rohan Boat

Dobrý den,
Určitě budeme rezervace urgovat. Prosím tedy o kontaktovaní mezi 9:00 – 19:00 hodin pro rezervaci.

Daniela

Dobry den jeste jednou,

dekuji za informaci. To, ze lod nepluje, jsem nevedela, ale ted to uz vim. :-) Jedna se tedy o navstevu vasi restaurace, ktera je na lodi kotvici u brehu. Tak se ptam: je bezbarierove pristupna? Muze ji navstivit i osoba na elektrickem voziku? Dekuji.

Rohan Boat

Dobrý den,
na loď je bezbarierový přístup, ale do restaurace už bohužel ne. Jelikož se restaurace nachází v druhém patře..
Pakliže budete souhlasit, můžeme Vás obsloužít v přízemním salónku.
S pozdravem Rohan Boat

Ilona Hejhlová

Dobý den,jaké množství hranolek a nebo pečiva obsahuje příloha za 40,–Kč ? Součástí libovolné přílohy je jaká omáčka či majonéza ? Děkuji

Rohan Boat

Dobrý den,
příloha hranolky je 150g a pečivo je ošatka která obsahuje minimálně dva druhy pečiva.
Prozatím jsme k přílohám žádnou omáčku nedávali, ale určitě to není problém bezplatně přiobjednat.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Rohan Boat

Vojtěch Pešan

Dobrý den. chtěl jsem se optat, zda se na místě nedoplácí cesta, nebo doba strávená na lodi… zda je voucher pouze jako konzumace v restauraci. Dě­kuji

Rohan Boat

Dobrý den,
na místě se neplatí ani parkování ani jiný poplatek. Voucher je na konzumaci slávek tudíž pití si host platí sám.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Rohan Boat

Zdeňka

Zdravím ještě jednou, dočkáme se odpovědi, nebo se tu neodpovídá, tedy moje předchůdkyně čeká už asi 6 dnů. Zdenka

Rohan Boat

Dobrý den,
omlouváme se, ale z technických důvodů nebylo možné odpovědět dříve.
Restaurace Rohan Boat

Zdeňka

Dobrý den, chtěla bych se optati, jak se k vám dá dostat, pokud nechci použít auto?? Krásný den Zdeňka

Rohan Boat

Dobrý den,
naleznete nás pět minut chůze od tramvajové zastávky Libeňský most.
Restaurace Rohan Boat

Adriana Adri

Koupila jsem 2× námořnické slávky a mám dotaz – tato varianta je tedy uplně bez pečiva??? Pečivo by snad mělo být samonřejmostí (jako tomu bylo u podniku Bistrot)…učtovat si za krajíček veky pak 50 kč jako přílohu (viz druhá nábídka) mi připadá tedy hrozné.. bohužel jsem si toho všimla až následně, jinak bych to nekoupila… ani v jídelním lístku nevidím cenu přílohy, myslím pečiva… Vinný lístek nám rovněž tají… Děkuji za info

Rohan Boat

Dobrý den,
ano varianta námořnických slávek je bez přílohy, tu je možné si dokoupit za 40 Kč.
Odkaz na vinný lístek je zde: http://www.livingvenues.com/download/RBP_vinny_list.pdf .
Krásný den,
Restaurace Rohan Boat

Michal

Dobrý den, nemohu nalézti viný lístek? Možná jen špatně hledám. Prosím o radu.
 Michal

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale,

vinný list zasílám zde: http://www.livingvenues.com/download/RBP_vinny_list.pdf .

Krásný den. Míša

Markéta

Dobrý den, nemohu na webu firmy najít vinný lístek a v nápojovém lístku vína nevidím. Mohli byste přidat. Děkuji. Markéta

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto,

vinný list naleznete zde: http://www.livingvenues.com/download/RBP_vinny_list.pdf .

Hezký den. Míša

Zlobnyj Goblin

Dobry den,
kolik je priplatek za jidlo s sebou? je potreba kazdou porci zabalit vzlast nebo maji i vetsi krabicki? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Gobline,

příplatek za krabici je 15 Kč za každou.

Hezký den. Míša

Pavlína Kralickova

ano, připojuji se i já, slávky jsem nakoupila za 2 krát 248 + 2× 99 czk a dnes mi bylo připsáno pouze 100 kreditů, žádné akční za slávky tam obsaženy nejsou.

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlíno,

za objednávky od 500 do 1499 bylo připisovány 100 kreditů. Vše by tedy mělo být v pořádku. Více informací naleznete zde: https://www.slevomat.cz/blog.

Krásný den. Míša

Standa

Dobrý den, u této nabídky byl slibován akční příděl kreditů při nákupu do nedělní půlnoci (20kr při Kč 200+) Dnes v neděli 19.2. cca v 9 hodin jsem koupil jedny slávky po námořnicku za 99 a jedny na víně za 149 a žádné kredity mi připsány nebyly. Před nákupem byl banner s nabídkou viditelný, po nákupu již ne.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Stando,

nemusíte se bát, kredity vám budou připsány do 3 pracovních dní od platby :-)

Hezký zbytek neděle. Míša

Věra Píšová

Dobrý večer,

stačí nahlásit kód voucherů nebo je nutné jejich vytištění?

Děkuji předem za odpověď


Věra Píšová

Slevomat.cz

Dobrý den, Věro,

šetříme lesy, stačí tedy voucher ukázat v mobilu :-)

Krásný den. Míša

Daniela

Dobry den,
chtela bych se zeptat, kolik stoji plavba lodi a jestli je lod bezbarierove pristupna. Dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Danielo,

jakou plavbu máte na mysli? Jedná se o ubytování na lodi, která však bohužel nepluje. Zde je voucher na mořské speciality :-)

Hezký den. Míša

Martina

Dobrý den,
kolik stojí krabička na přenos jídla? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino,

příplatek za krabičku s sebou je 15 Kč.

Hezký den. Míša

Gabriela

Nemůžu na stránkách najít jídelní lístek, dáte sem prosím odkaz? Chtěla bych voucher koupit muži, ale sama slávky nejím, tak bych se ráda podívala, co jiného si tam můžu dát. Děkuji.

Slevomat.cz

Dorbý den, Gabrielo,

nyní jsme již vše doplnili a u nápojového lístku najdete také jídelní lístek.

Dobrou chuť. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru