Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Másla ghí: Přepuštěný tuk na vaření, který se nepřepaluje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Radka

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na stav mé obj.,objednavala jsem 16.2. a od 18.2. se stále vyřizuje.!
Děkuji
 R.J.

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko,

vidím, že vaše zboží se již připravuje k vyzvednutí na Zásilkovně a každým dnem vám tedy přijde SMS s heslem. Moc se omlouvám za zdržení, ať vám zboží udělá radost.

Hezký páteční den. Míša

Tereza Borovcová

Dobrý den, pokud objednám více výrobků, pošlete mi to za jedno poštovné? Děkuji, Borovcová

Slevomat.cz

Dobrý den, Terezo,

ano, stačí si vše vložit společně do košíku a je to :-)

Hezký den. Míša

Daniela

mám objednáno od 11.2., týden mám avizo zásilkovny, že bude doručovat, a to je vše. předpokládaný termín dodání byl 17.2. děkuji za prošetření. daniela

Máslo GHÍ

Dobrý den,
velice se omlouváme za zpoždění objednávky, odešleme co nejdříve.
S pozdravem a přáním hezkého de
Zuzana Popikova – Dobré Ghí

Marcela Marková

Dobrý den, plánujete prosím zase někdy do nabídky balení Ghí 1000ml.?

Máslo GHÍ

Dobrý den,
Ghí 1000 ml plánujeme v příští akci.
Děkuji a jsem s pozdravem
Zuzana Popikova – Dobré Ghí

Petra

Dobrý den, k čemu se převážně používají ochucené varianty? Preferuji spíš neochucené, ale docela mne láká zkusit něco jiného.
 Děkuji

Máslo GHÍ

Dobrý den,
Dobré Ghí s kokosem je super na palačinky,Dobré Ghí s česnekem na maso a zeleninu, vajíčka a Dobré Ghí s chilli na pálivé jídla :)
Pěkný den
Zuzana Popikova – Dobré Ghí

amelie

Dobrý den píšete ,že trvanlivost je 1 rok ,já bych spíš potřebovala vědět dobu použitelnosti do ....... . Záleží kdy bylo zboží vyrobeno .Děkuji

Máslo GHÍ

Dobrý den,
zboží je vyrobeno únor 2017, takže trvanlivost únor 2018.
Přeji krásny den
Zuzana Popikova – Dobré Ghí

Lucie

Dobrý den, je možný osobní odběr ve Vysokém Mýtě v V Kasárnách 911? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko,

osobní odběr je možný pouze na Zásilkovně, která je v na adrese: Nám. Přemysla Otakara II 98.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

K. Liliana

Dobrý den,
chtěla bych se prosím zeptat, zda je Vaše Ghí máslo grass-fed máslo, tedy od krav krmených výhradně travou?
Děkuji Vám.

Máslo GHÍ

Dobrý den,
naše Ghí, které prodáváme na Slevomate není grass-fed máslo, máslo (resp. mléko) bereme z Polabských mlékáren, která odebírá ze 13 malých farem ekologického zemědělství v oblasti Krkonoš, Vysočiny a Šluknovského výběžku. Kravičky, které na farmách žijí, jsou z minimálně 90% krmené trávou. Tato hodnota je průměrem mléka ze všech těch farem – některé kravičky jsou z farem krmených trávou ze 100%, protože si farma nemůže vypěstovat bio krmivo díky nepříznivým podmínkám počasí (ano, veškeré krmivo v ekologickém zemědělství musí být na dané farmě vypěstované). Pokud jsou krávy krmené osivem (do 10% z celkového objemu), je to za účelem obohacení stravy energetickým krmivem a kravička je tak krmená jen v období laktace a a v lepší případě individuálně podle užitkovosti – využívají se krmiva jako bio tritikale, bio oves.
S pozdravem
Zuzana Popikova – Dobré Ghí

Veronika Křivánková

Zajima me co je to za slevu? Kdyz se podivam na strankach tak ceny nejsou takhle pisete ty puvodni u nabidky tim padem je tam sleva par korun a moc se to nevyplati

Máslo GHÍ

Dobrý den,
sleva na vybrané produkty je min. 20 %.
S pozdravem Zuzana Popikova – Dobré Ghí

Šárka Bernadyová

Dobrý den,
zajímala by mě doba trvanlivosti. Děkuji Šárka B.

Máslo GHÍ

Dobrý den,
doba trvanlivosti je 1 rok.
S pozdravem
Zuzana Popikova – Dobré Ghí

Eva Pleslová

Kde jsou zásilkovny?

Máslo GHÍ

Dobrý den,
posílám odkaz na zasilkovny:
https://www.zasilkovna.cz/pobocky
Pěkný den
Zuzana Popikova – Dobré Ghí

Dagmar

Dobrý den, jaký je prosím rozdíl mezi Bio Bobré Ghí a Natural Dobré Ghí? Děkuji.

Máslo GHÍ

Dobrý den,jaký je vlastně rozdíl mezi bio a nebio Dobré Ghí,První rozdíl je ve stravě dobytka. Zvířata na ekologickém statku mají přístup k volné pastvě, díky čemuž si mohou vybírat, na co mají právě chuť. Je zakázáno používání masokostních mouček a směsí obsahujících kontroverzní přídané látky (Éčka).Dalším rozdílem je přístup k léčbě zvířete. V ekologickém zemědělství je zakázáno preventivní používání veterinárních léčiv včetně antibiotik.Pos­ledním důležitým rozdílem je zpracování mléka a výroba mléčných výrobků. V mléčných výrobcích se nesetkáme s žádnými kontroverzními Éčky. Pro výrobu biopotravin je totiž povoleno používat pouze několik vybraných přídatných látek.Rozdíl je také v nutričních hodnotách. Bio máslo má přirozeně vyšší obsah určitých živin než máslo z běžných chovů. O hodně vyšší je hladina omega 3 mastných kyselin (až o 71 %), které jsou nutné pro zdravé srdce a klouby a pevné kosti a zuby. Většina lidí trpí nedostatkem omega 3 mastných kyselin. Výzkumy opakovaně prokázaly, že bio máslo má vyšší hodnoty vitaminu E, vitaminu A a antioxidantů. Krávy, které konzumují hodně čerstvé trávy a jetele, dávají mléko s obsahem vitaminu E průměrně o 50 % vyšším a beta karotenu o 75 % vyšším než je obsah těchto látek v běžném mléce (z beta karotenu vyrábí naše tělo vitamin A).
Dobré Ghí

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru