Nabídku Luxusní portská vína Porto Cruz ze severu Portugalska mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Luxusní portská vína Porto Cruz ze severu Portugalska

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Radek Vravko

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat na portské víno Porto Cruz Ruby, jestli může být taky v tom průhledném dárkovém kartonku jaký nabízíte ve variantě Pink. A jestli ano, tak za jakou cenu. děkuji za odpověď Vravko

Interdrinks

Dobrý den
Nemůže, protože by musel být pochopitelně jiný popis, a takové kartonky nejsou vyrobeny.
Pro úplnost dodávám, že i u Pink již dále tyto kartonky nebudou, přidělený počet byl vyčerpán.
Díky , mějte se hezky Přehnal

Antonie Křížová

Dobrý den,
objednala jsem si 3 vína. 2 červené a 1 růžové, které mělo být v kartónku, ale nebylo. Chtěla jsem ho dát jako dárek. Co s tím?

Interdrinks

Dobrý den
Omlouváme se za opomenutí vložení kartónku, nicméně jsme se s paní spojili, a jelikož si pro velký úspěch objednává další znovu :-) , zasíláme při jistotu náhradní krabičky dvě.

díky Přehnal

Jana Tučková

Dobrý den, je možné zakoupit též v Praze (výdejna?)
Děkuji, Tučková, Praha, agrotrade@agrotrade

Interdrinks

Dobrý den
Bohužel tento portál nemá výdejnu zboží, takže jedině poštou nebo osobně jen v Brně.
Poštovné někdy atraktivní cenu dost poškodí. takže snad jen rozložit do tří lahví za jedno poštovné.
Tak to prostě je..:-), a nic s tím nenaděláme.

díky Přehnal T.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru