Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Jízda v nadupaném Ferrari F430 nebo v Lamborghini Gallardo včetně paliva

4,5 / 5 SportDrive.cz (2 pobočky) Vestec  (mapa) 106 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Radka Popelková

Dobrý den, chtěla bych koupit jízdu příteli ke svatbě. Chtěla jsem se zeptat jestli by šlo nakombinovat jíždu 30 minut jako řidič a 30 minut jako spolujezdec při zakoupení jízdy na 60 minut. Děkuji Radka Popelková

SportDrive.cz

Dobrý den,

děkuji za zaslaný dotaz. Ano, tato kombinace je možná. Před jízdou, nebo i během jízdy je možné s instruktorem domluvit, aby zákazníka svezl.

S přáním pěkného dne

Utěšený

Veronika Spurná

Dobrý večer, měla bych otázku. Chtěla bych udělat radost k narozeninám pro mého přítele. Jde o termín, píše te že končí do 31.7. V tom měsíci má narozeniny tak bych se chtěla zeptat jestli neni nejaka možnost jina. Dost mi to zaujalo, děkuji Spurná

SportDrive.cz

Dobrý den,

děkuji za zaslaný dotaz. Sezóna končí až v říjnu, proto bude možné poukaz po domluvě prodloužit. Kontaktujte nás na info@sportdrive.cz a můžeme se na prodloužení domluvit.

S přáním pěkného dne

Utěšený

Zuzana Harčárová

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či termíny na júl, budú len 1–2.7 alebo budú ešte nejaké doplnené? Ak mám záujem o 2×30min v oboch autách, ako sa to dá rezervovať? ak dám, že mám 60min voucher, tak ma systém nepustí dať iba po 30min u každého auta. A ak som sa ešte nerozhodla či chcem aj video záznam, dá sa to dodatočne dokúpiť? Ďakujem, ZH

SportDrive.cz

Dobrý den,

děkuji za zaslaný dotaz. Termíny budeme průběžně přidávat dle obsazenosti, termíny na červenec a srpen budou přidány v průběhu sezóny. V případě, že chcete provést rezervaci na 2×30 minut jízdy, je třeba provést rezervaci na každé auto zvlášť – tedy 2 rezervace. Záznam z jízdy je možné zakoupit přímo na startovním místě před jízdou. V případě jakéhokoli dotazu nás můžete kontaktovat e-mailem: info@sportdrive.cz.

S přáním pěkného dne

Utěšený

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru