Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Úprava nehtů na rukou s francouzským lakováním nebo barevným gel lakem

3,9 / 5 Pedikúra Na Moráni Praha - Nové Město  (mapa) 135 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Dana

Dobrý den, na sms mi paní napsala, že již v salonu nepracuje a na e-mail mi nikdo neodpověděl. Prosím o informaci, jakým způsobem lze voucher uplatnit. Předem děkuji. Dana

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano,

moc se omlouvám za komplikace, prosím objednání na telefonním čísle 420 739 803 063.

Přeji vám krásný den Míša

Pedikúra Na Moráni

Dobrý den)
objednaní na manikúru na čisle 777 955 594 sl.Liza
 mediline@email.cz

Pedikúra Na Moráni

777 955 594 LIZA

Monika

Dobrý den
mám obdobný problém jako paní Květoslava, už jsem zkoušela i e-mail, smsku a nic, telefon vyzvání, nikdo nebere. Na e-mail z rána mi nikdo neodpověděl.
Děkuji
S pozdravem

Slevomat.cz

Dobrý den, Mončo,

moc se omlouvám za komplikace. Můžete volat také na tel. 420 739 803 063.

Pokud by byl ještě nějaký problém, neváhejte se na mě obrátit. Míša

Pedikúra Na Moráni

Dobrý den) objednaní na manikúru na čisle 777 955 594 s­l.Liza mediline@email.cz

Marie Hübschová

Dobrý den,

jak často se musí chodit na doplňování a kolik to stojí?

 Děkuji

Pedikúra Na Moráni

Dobry den,jednou za mesic,

Hana Meyerová

Dobrý den, jsem Vaše stálá zákaznice a byla jsem vždy velmi spokojena. Posledně jsem byla u Vás na manikůře v pátek 3.3.2017 a chtěla jsem znovu francouzskou manikůru, protože minule mi vydržela 3 týdny bezvadná. Proto jsem teď velmi zklamaná, když se mi už po 2 dnech odloupl bílý lak z konečků 3 nehtů ! Musela jsem si nehty přelakovat červeně. Další termín mám až 16.3.2017. Pot­řebuji nehty opravit, ale mohu přijít až v pátek od 15 hodin. Můj telefon je 775395253. E-mail: hana.meyer@yahoo.de

Pedikúra Na Moráni

Dobry den,myslim ze uz reklamace byla vyrizena.

Květoslava Bundová

Dobrý den, chci se telefonicky objednat a paní na uvedeném čísle nebere telefon.
Není k dispozici ani její e-mail, jak se mám objednat? Děkuji za Vaší odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Květoslavo,

objednání je možné také na emailu: manikuramoran@seznam.cz.

Pokud by byl ještě nějaký problém, neváhejte se na mě obrátit. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru