Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Aktivní dovolená: 4 až 6 dní s all inclusive v Rakousku. 2 děti do 8,9 let zdarma!

3,9 / 5 Hotel Hirschen*** Alpy - Rakousko (mapa) 562 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jiri Fernandez

Dobry den. Chtel jsem se zeptat jestli je jeste volny termi 26. – 29.10. 2017 pro dva dospele a jedno 11 let dite ? Chapu to dobre, ze sleva na dite 9–15,9 let = 30 % z ceny voucheru ? To znamena 3690+2583 ? 30% z ceny voucheru pro 11 dite dolu i kdyz voucher je pro 2 osoby ??? Dekuji za odpoved…

Hotel Hirschen***

Dobrý den, pane Fernandez, děkujeme za Vaši poptávku. Bohužel je hotel v tomto termínu již vyprodaný. Pokud byste měl zájem o nějaké náhradní nabídky, tak mě neváhejte kontaktovat: monika@sky-tours.cz. Pěkný den Monika

aneta jičínská

Dobrý den, chápu dobře , že dvě děti jsou zdarma ? 6 a 4 roky , líbí se nám varianta na 5 dní, 4 noci pro dvě dospělé osoby a 2 děti
 A.

Hotel Hirschen***

Dobrý den, ano je to tak. Pokud byste měla dotaz na konkrétní termín, tak mi napište na monika@sky-tours.cz. děkuji Monika

Miroslav Ogaseanu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda máte volne pokoje v termínu od 5. do 8. rijna? Jedná se o dva dospělé a dvě děti do 4 let. Předpokládám že doprava je vlastním autem. Děkuji Ogaseanu

Hotel Hirschen***

Dobrý den,
děkuji za Vaši zprávu. Termín Vám prověřím a budu Vás informovat. Prosím, ještě mi pro připomenutí napište na mail monika@sky-tours.cz Vaši poptávku. Děkuji
S pozdravem
Monika Procházková

Romana Pletichova

Dobry den chtěla bych se zeptat jestli mate volny pokoj v termínu 28–30.9. A kolik se plati za díte nad 9 let dekuji moc Romana

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Pletichová,
děkujeme za Vaši poptávku. Celkem jste 3 osoby? Jak staré je přesně Vaše dítě? Prosím, napište mi na mail monika@sky-tours.cz, abych věděla a mohla Vám udělat nabídku. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Lenka Hašková

Dobrý den měla bych zájem o pobyt pro 2 osoby na 5 dní ,4noci v termínu 4.9.-9.9.2017. děkuji Hašková

Hotel Hirschen***

Dobrý den, paní Hašková,
napište mi na e-mail monika@sky-tours.cz a termín Vám vyžádám. U sebe mám pokoje již vyprodané. Děkuji za pochopení. S pozdravem
Monika Procházková

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Hašková, tak mám to v mailu, že od toho 04.09. by to bylo možné, tak mi dejte vědět na mail, pokud by jste měla zájem. Děkuji Monika

Mužíková Kristýna

Dobrý den měla bych zájem o pobyt pro 2 osoby na 4 noci 5 dní v termínu 4.9.-9.9 po případě kdyby nebyl volný termín, tak nějaký jiný termín od 30.8–17.9.

Hotel Hirschen***

Dobrý den, děkujeme za Vaši poptávku. Prosím, napište poptávku na mail monika@sky-tours.cz. V pondělí Vám ověříme dostupnost. Děkuji za pochopení Monika

Barbora

Dobrý den, máte ještě volné místo pro dvě osoby v termínu 14.-18.8. na 3 nebo 4 dny? Děkuji za odpověď.

Hotel Hirschen***

Dobrý den, paní Barboro, děkujeme za Vaši poptávku. Mohu Vám jedině zkusit vyžádat partenerský hotel Pawlik. Prosím, napište poptávku na monika@sky-tours.cz. Monika

Čechová

Dobrý den, je volný termín od 28, 8 na 5 dnů ( eventuelně od 29. nebo od 30.) pro 2 dospělé a 3 děti ( 6, 4, 1 ).? Děkuji Lída

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Čechová,
děkujeme za Vaši poptávku. Pro 2+3 děti Vám můžeme nabídnout jedině nějakou jinou kapacitu. V hotelu Hirschen bohužel nejsou tak velké pokoje. Napište, prosím, popptávku na nikola@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Ema

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakým jídlem začíná pobyt. Děkuji

Hotel Hirschen***

Dobrý den, jídlo začíná vždy večeří a končí snídaní. Pěkný den Monika Procházková

Hotel Hirschen***

jinak check in do hotelu je od 16,00 hodin. Ve všech hotelých je ubytování v odpoledních hodinách, proto se začíná také večeří. Kdyby jste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit. Monika

Libor

Dobrý den,
jsou v hotelu Hirschen pokoje klimatizované? Děkuji za odpověď.

Hotel Hirschen***

Dobrý den, Libore,
bohužel ne. Ono hodně záleží na termínu, ale většinou bývají noci poměrně chladné. V případě, že by jste měl nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit. Monika

Lukáš

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli se da v tomto hotelu domluvit Česky nebo ne a jestli máte volno při pobytu na 5 nocí v termínu od 6.7.-17.7. pro 2 dospělé a 2 děti ve věku 5 a 7 let.Děkuji Záruba
 Lukáš

Hotel Hirschen***

Pokud by mohlo být tak bych Vám mohla jako alternativu nabídnout Hotel Pawlik: https://www.slevomat.cz/sleva/1119129-turisticky-raj-bad-gastein-s-all-inclusive-light (jedná se o partnerský hotel hotelu Hirschen – zde by jste ale museli mít 2× pokoj Grandlit)
Případně máme v nabídce ještě další hotely, kde jsou děti zdarma a kde bych v uvedeném termínu měla volno. Pokud by jste měli zájem, tak mi napište a poslala bych Vám nabídku. Děkuji za pochopení. Monika

Lukáš

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli se da v tomto hotelu domluvit Česky nebo ne a jestli máte volno při pobytu na 5 nocí v termínu od 6.7.-17.7.
Děkuji Záruba

Hotel Hirschen***

Dobrý den,
ano v hotelu je možno se domluvit česky. Bohužel ve vybraném termínu již nemám volné kapacity pro rodinu 2+2 děti. Děkuji za pochopení Monika

Jan Ramajzl

Dobrý den,

jsme 4 členná rodina – 2 dospělí a 2 děti (6 a 8 let) a měli bychom zájem o ubytování na 5 nocí od 13.8.2017. Máte prosím v tomto termínu volné kapacity?

Děkuji.

Hotel Hirschen***

Dobrý den, děkujeme za Vaši poptávku. Hotel je v sezoně již hodně vyprodaný, ale zkuste mi poslat Vaši poptávku na mail monika@sky-tours.cz a pokusím se Vám pokoj ještě vyžádat. Děkuji a přeji pěkný den
 Monika

Iveta

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli máte volno ještě 1.7–8.7? Pouze 1 pokoj pro 2osoby? A ještě jsem se chtěla zeptat jak daleko je to na Medvědí Soutezku od místa ubytování :)? Děkuji

Hotel Hirschen***

Dobrý den Iveto,
děkujeme za Vaši poptávku. Potřebujete ubytování přesně na 7 nocí? Prosím o upřesnění na monika@sky-tours.cz a dále prosím o zaslání odkazu na Medvědí soutěsku. Máte na mysli Medvědí soutěsku ve Štýrsku? Pokud ano, tak je to poměrně hodně daleko. V okolí jsou bližší… Děkuji Monika

Jan Blaha

Dobrý den,
máte ještě nějaké volné termíny v období 5.7.-9.7.? 4 osoby, tedy dva pokoje na 3,4, nebo 5 nocí? Jak je to u vás s nabídkou bezmasé stravy?
 Děkuji

Hotel Hirschen***

Dobrý den,
v hotelu Hirschen bych měla poslední pokoj. Nabídnout bych Vám mohla hotel Pawlik- partnerský hotel. Zde je večeře formou bufetu a jedno jídlo je vždy bezmasé. Pokud by jste měli o hotel zájem, tak prosím o zprávu na monika@sky-tours.cz. Volné jsou již poslední pokoje, tak abychom stihli v případě zájmu rezervovat… Pěkný den Monika

Boris

Dobrý den, máte ještě volný termín od 7.8. – 12.8 nebo od 14.8 – 19.8. pro 2 dospělé a 1 dítě 3 roky. Předem děkuji

Hotel Hirschen***

Dobrý den,
děkujeme za Vaši poptávku. Vybraný termín je na zpětné ověření. Prosím, napište mi mail na monika@sky-tours.cz a pokusíme se pokoj navíc vyžádat. Děkuji za pochopení a přeji pěkný den Monika

Kateřina Vaňková

Dobrý den máte ještě volný termín od 16.7 na 5 nocí. 2+2 děti 3 r a 11 let. Chápu dobře že menší dítě by bylo zdarma a větší dítě by platilo 70 % učený voucheru? Děkuji za odpoved.

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Vaňková,
děkujeme za Vaši poptávku. Vybraný termín mám již na zpětné potvrzení. Pokoje 2+2 v sezoně jsou již hodně vyprodané, ale uvidíme. Napište mi, když tak Vaši poptávku ještě na mail monika@sky-tours.cz, abych ji evidovala.
Děkuji a přeji pěkný den Monika

frantisek

Dobry den, mame 3 deti vo veku 1,5 a 6, + dvaja dospeli, je moznost vyuzit zlavu 100% pre vsetky deti? Dakujem za info!

Hotel Hirschen***

Dobrý den pane Františku,
bohužel si provozovatelé nepřejí ubytování nad rámec kapacity, která je 2+2 děti. Děkuji za pochopení. Kdyby jste měl nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz. Pěkný zbytek dne! Monika

Leos Nevole

Dobry den,
mame zajem o 6dni (5 noci) v terminu kdykoliv mezi 1.7.-8.8. Jsme 2 dospeli a 2 deti do 10 let. Je mozno zakoupit i nejakou slevovou kartu?
Dekuji. Hezky den.

Hotel Hirschen***

Dobrý večer, děkujeme za Vaši poptávku. Termín musím na hotelu již poptat a budu Vás informovat. S pozdravem a přáním pěkného zbytku dne Monika Procházková

Benešová

Dobrý den, máte prosím ještě volné nějaké termíny v červenci? Pro 2 dospělé a 2 děti ( 7a 11) moc děkuji za odpověď Benešová

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Benešová,
ano, ještě se dají pokoje vyžádat. Prosím o zprávu na monika@sky-tours.cz a upřesnění na kolik nocí by jste ubytování potřebovali a poptáme. Děkuji a přeji krásné Velikonoce! Monika

Pavlína

Dobrý den,máme velký zájem o Vaši nabídku,prosím o informaci, zda máte volný termín na začátku července 2017 pro 2 dospělé a děti ve věku 5, 13, 15.
Předem děkuji za odpověď

Hotel Hirschen***

Dobrý den, bohužel 2 dosp. a 3 děti není možno do jednoho pokoje ubytovat. Děkuji za pochopení Monika

Merka

Jaké slevy obsahuje Gastein card 2017? Zda jsou vstupy na lanovky zdarma, a jak daleko od hotelu se nachází nejbližší lanovka? Lze přepravovat bezplatně lanovkou i jízdní kolo? Máte i třílůžkové pokoje?
Děkuji Merka

Hotel Hirschen***

Dobrý den, Gastein Card není ještě zpracovaná. Z turistické agentury mi slíbili, že jakmile budou mít podklady, tak že je pošlou. V rámci této karty ale nejsou lanovky zdarma. Na lanovky byla loni sleva v rozemezí 2–5 € podle toho na kterou.
Ano, loni se dalo přepravovat kolo na Stubnerkogel zdarma. Ano, v hotelu jsou třílůžkové pokoje. Záleží, o jaký termín by jste měli zájem. Když tak napište poptávku na monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Pavla Straková

Dobrý den, měli bychom zájem o termín od 29.7. do 5.8. pro 4 dospělé osoby a 4 děti. Je tento termín , prosím, volný. Děkuji za odpověď. S pozdravem Pavla Straková

Hotel Hirschen***

Dobrý den, paní Straková, pokud se nemýlím, tak jste psala mail a máme vyřešeno. Děkuji Monika

Barbora Doležalová

Děkuji, ozvu se.

Hotel Hirschen***

Dobrý den,
v případě zájmu mi napište co nejdříve. Již mám na termín hodně rezervací. Termín je nutno si před zakoupením voucheru rezervovat. Děkuji Monika

Barbora Doležalová

Dobrý den, je volný termín od 4.7 do 7.7.2017 pro dvě osoby a jedno tříleté dítě? Dekuji za odpoved

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Doležalová, napište mi poptávku na mail monika@sky-tours.cz. Tento termín mám již na zpětné prověření, tak ať mám zpětnou vazbu. Děkuji Monika

Martina Veselá

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda by bylo možné vystavit fakturu a tu aby zaplatil zaměstnavatel???

Hotel Hirschen***

Dobrý den, Martino,
ano je to možné. Nejdříve ze všeho je ale důležité rezervovat termín na monika@sky-tours.cz. Následně bych potřebovala napsat fakturační údaje, provést objednávku voucherů a zaslat číslo VS. Na základě toho fakturu vystavíme. Pěkný den Monika

Iveta Sychrová

Dobrý den, jsme s manželem vegetariání, je možnost vegetariánské stravy? Děkuji Iveta

Hotel Hirschen***

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz. Nevidím v tom problém. Jen je třeba připomenout a zapsat do smlouvy. Monika

Eva

Vážená paní Procházková, nepodařilo se nám s Vámi spojit, proto zkoušíme tuto možnost. Potřebujeme s Vámi naléhavě hovořit-můžete se nám prosím ozvat?
Děkuji Maroušková

Hotel Hirschen***

vyřešeno

Lucie

Dobry den, je volný termín od 20.4.-23.4. Pro 2 dospělé a 1 dítě ve věku 13 let. Děkuji

Hotel Hirschen***

Dobrý den, prosím o zasílání poptávek na monika@sky-tours.cz. Děkuji za pochopení.

Hana

Dobrý den byl by volný termín pro 2 dospělé a 2 děti v terminu od 12.8. do 20.8. na 5 noci.Dekuji za odpověď…

Hotel Hirschen***

Dobrý den, prosím o zasílání poptávek na monika@sky-tours.cz. Děkuji za pochopení.

Ivana Hanzalová

Dobrý den, byl by volný termín od 20.-25.8.2017? Varianta 6dní (5 nocí).
Děkuji Ivana Brůhová

Hotel Hirschen***

Dobrý den, prosím o zasílání poptávek na monika@sky-tours.cz. Děkuji za pochopení.

Iveta Panochová

Dobrý den,
měli byste prosím volno na 3 až 4 noci v termínu od 31.7.-13.8.2017 pro 2+2. Předem děkuji

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Panochová,
děkujeme za Vaši poptávku. Ano, termín ještě vymyslím. Napište mi prosím na monika@sky-tours.cz a ohledně termínu se domluvíme. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Hejkalová Michaela

Dobrý den, měla bych zájem o termín od 27.8.2017 na 6 dní 5 nocí pro 2 dospělí tři děti, zajímá mě zda je termín volný a zajímá mě cena třetího dítěte – 11let.

Děkuji za odpověď

Hejkalová

Hotel Hirschen***

Vážená paní Hejkalová,
na tento termín mám pokoje již pouze v rezervacích. Napište mi na monika@sky-tours.cz a pokud by se něco uvolnilo, tak bych Vám dala vědět. S pozdravem Monika

Hrubanová

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda je ještě nějaký volný termín přes letní prázdniny na 6dní. A je možnost ubytování 2 dospělí a 3děti 11,8,8 let, nemáme problém s přistýlkou. Také by mě zajímalo zda lze domluvit bezlepkovou stravu. Děkuji za odpověd Hrubanová

Hotel Hirschen***

Vážená paní Hrubanová,
děkujemě za Vaši poptávku. Nějaký termín bych ještě našla, ale s tím pokojem bude problém. V Hirschnu jsou nejvěští pokoje 2+2. Co se týká bezlepkové stravy, tak není problém. Pokud by jste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz
S pozdravem Monika

Věra Hájková

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat ,jestli máte volno od 27.8. na tři noci.Dva dospělí a dvě děti ve věku 11 a let.Dekuji Hajkova

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Hájková,
děkujeme za Vaši poptávku. Tento termín musím již poptat. Je už skoro vyprodaný. Napište mi na monika@sky-tours.cz a zkusím poptat. Děkuji za pochopení a přeji pěkný den Monika

Alena

Dobrý den, paní Procházková.
Chci se zeptat, zda jste na mě nezapomněla a podařilo se Vám již něco zjistit ohledně golfu (ceny, slevy)? Psala jsem Vám i mail. Děkuji za info zpět, A.

Hotel Hirschen***

Dobrý večer,
ne, nezapomněla jsem na Vás. Psala jsem na agenturu a bylo mi řečno, že léto je ještě v přípravě a že mě budou informovat, jakmile bude vše hotové. Děkuji za pochopení. Monika

Hana Vávrová

Dobrý den, máte prosím volný termín od 7.8. do 11.8. pro dva dospělé a jedno dítě 13let?

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Vávrová,
děkuji za zprávu. V tomto termínu mám volný poslední pokoj 2+1. Udělala jsem Vám na něj rezervaci. Prosím o zprávu na monika@sky-tours.cz , zda budete mít zájem rezervaci potvrdit. Rezervace je platná do zítřejšího večera. Děkuji Monika

Alena

Dobry den, je jeste,prosim, volno na 5 noci nekdy v terminu 4.-18.8.? Pro 2 dospele a 2 deti (10 a 8 let)? Dekuji za odpoved. Alena

Hotel Hirschen***

viz předchozí odpověď

Alena

Dobrý den, prosím, bylo by ještě volno na 5 nocí někdy v rozmezí 4.-18.8., pro 4 osoby? 2 dospělí, 2 děti (8,10). Děkuji za odpověď. Alena

Hotel Hirschen***

Dobrý den Aleno,
ano, ještě bych něco vymyslela. Pošlete mi Vaši poptávku na mail monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Martina

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda budete mít volny pobyt na 6 dní pro 2 dospělé a 2 děti ( 3 a 5 let), v některém z termínů od 17.8 do 27.8. Děkuji. Martina

Hotel Hirschen***

Dobrý den Martino,
ano, ještě bych něco vymyslela. Pošlete mi Vaši poptávku na mail monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Zuzka

Dobry den .prosim vas je volny termin v obdobi od 1.5 do 8.5.2017? Pre dvoch dospelych a dve deti?dakujem za odpoved

Hotel Hirschen***

Dobrý den Zuzko,
ano, uvedený termín bych měla ještě volný. V případě, že by jste měla zájem o rezervaci, tak prosím o zprávu na mail monika@sky-tours.cz. pěkný den Monika

Martina

Dobrý den,
měli byste prosím volno na 4 noci v termínu 25.10.-29.10.17 pro 2 dospělé osoby+2děti(14,12)?Dě­kuji Martina

Hotel Hirschen***

Dobrý den Martino,
ano, uvedený termín bych měla ještě volný.
V případě, že by jste měla zájem o rezervaci, tak prosím o zprávu na mail monika@sky-tours.cz. pěkný den Monika

Jana Ledvinová

Dobrý den, měli byste volno pro dva dospělé a jedno dítě, pět let, v termínu od 29.8. do 2.9., případně od 30.8. do 3.9. ? Děkuji Ledvinová

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Ledvinová,
děkujeme za Vaši poptávku. Měla bych volno od 30.08.2017. V pří­padě, že by jste měla zájem o rezervaci, tak mi napište na monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Hájková Věra

Dobrý den,prosím máte volno od 27.8.na tři noci? Dva dospělí a dvě děti ve věku 5 a 11 let?Děkuji Hajkova

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Hájková, prosím napište mi na mail. Již mám tento termín skoro vyprodaný, ale pokusím se ještě prověřit.
Děkuji a přeji pěkný den
Monika Procházková

Kateřina Gregorová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat je li možné se k Vám dostat vlakem ,nebo autobusem? Děkuji s pozdravem Kateřina.

Hotel Hirschen***

Dobrý den Kateřino, doprava vlakem je možná a transfer z hotelu a zpět je možno zajistit. Monika

Tereza S

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, zda by se daly případně vouchery zkombinovat, když bysme chtěli zůstat celkově na 10 dní (8nocí), daly by se zakoupit 2 vouchery na 6 dní (5nocí) v ceně 5890 Kč a 4 dny (3noci) v ceně 3 990 Kč, oba v termínu od 24.6. do 26.8.2017 ? A zda by byl volný termín v období od 23.7. do 6.8.2017? Děkuji za odpověď a přeji příjemný den. Tereza

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Terezo, ano vouchery se dají kombinovat. Ohledně termínu by neměl být ještě problém. Už jsem si četla Váš mail, tak to dám dohromady a odpovím. Děkuji Monika

Kristina Bešterová

Dobrý den, dvě děti zdarma do 8,9let se rozumí včetně stravy all pro obě? Děkuji moc za informaci :-)

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Kristíno, ano v ceně je také pro děti all inclusive, i když jsou zdarma, takže mají nárok na služby. Monika

Lenka

Dobrý den, chci se zeptat, zda tam můžou aj malý pejsci? Kdyby jo, je to zdarma nebo se platí i za ně?
Děkuji.

Hotel Hirschen***

Dobrý večer Lenko,
ano, pejsci jsou povoleni. Platí se na místě a to za poplatek 10 €/ den (bez žrádla). Pěkný zbytek dne Monika

Eva

Dobrý den,
máme tři děti.Klukům je 8 a 9 let a dceři je rok.Kolik by se doplácelo?Děkuji

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Evo,
děkujeme za Vaši poptávku. Záleží na termínu, o který by jste měli zájem. Prosím, napište mi na mail a ověřila bych Vám, zda paní majitelka toto obsazení vůbec povolí. Děkuji za pochopení. Procházková e-mail: monika@sky-tours.cz

Eva Sixtova

Dobrý den ,rádi by jsme k vám přijeli na 4dny a 3noci,dvě osoby dospělé a děti 11a 15let.Termín 5.7.do8.7.Děkuji Sixtova

Hotel Hirschen***

Vážená paní Sixtová, děkujeme za Vaši poptávku. Tento termín mám již hodně obsazený. Prosím, napište mi na mail a pokusím se pokoj navíc vyžádat. Děkuji za pochopení. Procházková e-mail: monika@sky-tours.cz

Wagner Petr

Dobrý den, měli bychom zájem o ubytování v období od 5.7. – 8.7. 2017 pro dvě dospělé osoby a 2 děti ve věku 6 a 15 let. Prosím o informaci zda je volný termín a jaká by byla cena. Děkuji.

Hotel Hirschen***

Vážený pane Wagnere, děkujeme za Vaši poptávku. Tento termín mám již hodně obsazený. Prosím, napište mi na mail a pokusím se pokoj navíc vyžádat. Děkuji za pochopení. Procházková e-mail: monika@sky-tours.cz

Iva Václavíková

Dobrý den, je prosím v hotelu dětský koutek nebo hernička? Děkuji

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Václavíková,
bohužel dětský koutek v hotelu není, ale hotel je převážně obsazen rodinami s dětmi, tak nevím, jak máte staré děti, ale myslím, že kamarádů, zde bude po celou dobu dostatek. Pokud by jste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit, ale lépe na e-mail: monika@sky-tours.cz.
Děkuji Procházková

Libuše

Dobrý den, máte, prosím, volno 14. až 17. dubna? 2 dospělí + 2 děti. Děkuji, Libuše

Hotel Hirschen***

Dobrý den,
děkuji za Vaši zprávu. Napište mi prosím na mail monika@sky-tours.cz a upřesněte věk dětí. Já se pokusím vyžádat. Myslím, že Hirschen je už obsazen, ale mohl by být sousední Pawlik. Děkuji a přeji pěkný den Monika Procházková

Prášilová

Dobrý den, měli byste prosím volný termín od 15.-.18.6.2017? – 2 dospelé osoby a 2 děti (7 a 12 let)? Děkuji Prášilová

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Prášilová,
ještě ano. Rezevuji Vám termín a když tak mi napište na mail, pokud by jste chtěla rezervaci potvrdit a poslala bych závaznou smlouvu. Pěkný den Monika Procházková

Aneta

Dobrý den,
píšete, že v ceně je sauna. Můžu se zeptat, jaká doba strávená v sauně je zahrnuta v ceně? Nebo je to neomezeně?

Hotel Hirschen***

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz. Je to neomezeně dle domluvy s hotelem. Nevím přesně od kdy do kdy je otevírací doba sauny. Většinou, co jsem se ptala, tak mi paní majitelka řekla, že po domluvě. Procházková

Julie

Dobrý den – je zdarma internet i na pokojích? Děkuji.

Hotel Hirschen***

Dobrý den,
ano internet je také na pokojích a je zdarma. Pěkný den
Monika Procházková

Straňák František

Dobrý den,poptávám se na cenu pokoje při obsazení jednou osobou.Děkuji za odpověď.

Hotel Hirschen***

Dobrý večer, prosím o upřesnění termínu a prověřila bych na hotelu, jaký příplatek by za jednolůžkový pokoj požadoval. Můj mail je monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný zbytek dne. Monika Procházková

Tomáš Martínek

Dobrý den, je možno ještě zakoupit vouchery na 5 nocí? Jsme 4 rodiny. Ideálně bychom rádi v měsících červenec – srpen. Děkuji

Hotel Hirschen***

Dobrý večer,
děkujeme za Vaši poptávku. Prosím o upřesnění skladby jednotlivých pokojů (počet dosp. a věk dětí) a musím prověřit na agentuře. Děkuji a přeji pěkný zbytek dne Monika Procházková

Hana Smetánková

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na možnost dopravy.Nemáme auto.
Děkuji za odpověď a přeji hezký večer. Smetánková

Hotel Hirschen***

Vážená paní Smetánková,
děkujeme za Váš dotaz. Do Bad Gasteinu jezdí vlak. Hotel je schon zajistit transfer. Ohledně volných termínů se prosím, informujte na mailu. Děkuji a přeji pěkný zbytek dne Monika Procházková

Alena

Dobrý den. Uvažuji o využití nabídky až koncem srpna. Mám doplňující dotaz, zda lze získat nějakou slevu na hru na golfovém hřišti (senioři), event. kolik stojí vstup/hra na tomto golf.hřišti? Děkuji za info zpět,A.

Hotel Hirschen***

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Toto bohužel nevím. Musím prověřit. Napište mi, prosím, Váš dotaz na mail. Děkuji Monika Procházková

M.

Dobrý den, a kolik stojí Salzburger Card a na co vše se vztahuje. A ta slevová karta je na rodinu anebo na osobu? Děkuji za odpověď

Hotel Hirschen***

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Nemám ještě letošní ceny, ale loni stála 62 € na osobu. Děti jsou ale pak zdarma. Jakmile budu mít více info, tak bych Vám řekla přesně. Čekám na odpověď agentury. Když tak mi napište na monika@sky-tours.cz. Pěkný zbytek večera
Monika Procházková

Daniel Senkyr

Krásné dopoledne preji, deti máme 3 – 4,5,6 let jaky by byl prosim doplatek ? Dekuju moc Daniel

Hotel Hirschen***

Dobrý den,
děkujeme za Vaši poptávku. Bohužel v Hirschenu jsou pokoje max. dvoulůžkové s 2 přistýlkami. Děkuji za pochopení. Monika Procházková

Radych Olena

Dobrý večer.máte volno v květnu pro 2 dospělé a 2 dětí.lepší je to v první půlce.nemáme auto jak se tam budeme moct dostát.dík za otpovee

Hotel Hirschen***

viz odpověď níže. Děkuji Procházková

Radych Olena

Dobrý den.máte volno v květnu ještě něco,najlepší v první půlce pro dva dospělé a 2 dětí(3a6let)a dá se tam dojet bez auta,třeba vlakem nebo autobusem

Hotel Hirschen***

Dobrý den, ano máme volno. Dá se dojet vlakem a paní majitelka je schopna zajistit transfer z vlakového nádraží a zpět. Prosím o upřesnění termínu, abych mohla udělat rezervaci a poslat cestovní smlouvu potřebnou pro dokončení rezervace.
Pěkný den Monika Procházková

Andrea Bartíková

Dobrý den, pro dítě 11 let mi pak dáte slevu nebo si mám koupit voucher? Děkuji.

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Bartíková,
dítě 11 let se doplácí u nás v CK. Prosím, napište mi na mail: monika@sky-tours.cz termín, o který by jste měli zájem. Již je to poměrně hodně vyprodané. Děkuji za upřesnění a přeji pěkný den Monika P.

Eva

Dobrý den, mohu se Vás zeptat jak to bývá v místě pobytu v polovině května s počasím? Nebude tam ještě sníh? Děkuji.

Hotel Hirschen***

Dobrý den,
v květnu už sníh nebývá. Bad Gastein leží v údolí. Možná na vrcholcích hor…Monika Procházková

Julie

Dobrý den, jak je to ve vaší CK se stornopoplatky?
Je možné si u vás zakoupit pojištění včetně připojištění storna?
Děkuji za vaši odpověď.

Hotel Hirschen***

Dobrý den Julie,
děkujeme za Váš dotaz. Prosím, napište mi na mail monika@sky-tours.cz a storno podmínky Vám pošlu. Pojištění léčebných výloh včetně storna mohu nabídnout. Dle počtu nocí jsou různé možnosti, takže zase na základě Vašeho upřesnění pošlu možnosti a ceny. Případně je možno pojistit také pouze samostatné storno zájezdu a to je 2,5% z celkové ceny zájezdu.

Eva

Dobrý den, je v hotelu Hirschen výtah? Děkuji

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Evo, výtah v hotelu není. Pokud by jste měla zájem, tak bych se pokusila vyjednat pokoj v nižším patře. Hodně záleží na termínu. Prosím, napište mi na monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

jana rejmanová

dobrý den,byl by volný termín od 19.6.-24.6. 2017 děkuji

Hotel Hirschen***

Vážená paní Rejmanová,
děkujeme za Vaši potpávku. Pokoje volné ještě mám. Prosím o zprávu na monika@sky-tours.cz, zda budete mít zájem o rezervaci a potvrzení. S pozdravem Monika Procházková

Michaela

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda máte volné pokoje v termínu od středy 5.7 do neděle 9.7.2017. Děkuji za odpověď

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Michaelo,
děkujeme za Vaši poptávku. Termín musím prověřit. Já mám pokoje již obsazené, ale snad půjdou nějaké ještě vyžádat.
Prosím o upřesnění počtu osob a případně věku dětí na monika@sky-tours.cz. děkuji Procházková

Černá

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda by byl problém se stravováním v případě bezlepkové diety. Předem děkuji za odpověď.

Hotel Hirschen***

Dobrý den, není problém. Musím ale paní majitelce nahlásit předem. Monika Procházková

Pokorna Monika

Dobry vecer,rada bych overila cenu a dostupnost terminu od 26.6.-1.7.2017 pro rodinu s jednim ditetem ve veku 5 let. Dekuji Pokorna

Hotel Hirschen***

viz odpověď níže. Děkuji Procházková

Pokorna Monika

Dobry vecer,rada bych overila cenu a dostupnost terminu od 26.6.-1.7. tj.5 noci,6 dni pro rodinu s jednim ditetem ve veku 5 let. Dekuji. Pokorna M.

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Pokorná,
Dobrý den, děkuji za Vaši zprávu. V tomto termínu ještě nění problém, ale pro rezervaci mi napište na monika@sky-tours.cz. Děkuji
S pozdravem Monika PRocházková

Petra

Dobrý den,
máte, prosím, volnou kapacitu pro rodinu – 2 dosp.+ 2 děti – 7 a 10 let v termínu 2.7. – 5.7. 2017 ( 3 noci)? Pokud ano, prosím o zaslání cenové kalkulace vč. polopenze. Děkuji.

Hotel Hirschen***

Dobrý den,
děkuji za Vaši zprávu.
Pokoj v tomto termínu musím již vyžádat. Prosím, napište mi na monika@sky-tours.cz. Děkuji

Pavlína

Dobrý den, měli bychom zájem o pobyt v termínu od 24.7. na 5 nocí pro 2 dospělé a 2 děti 11 a 14 let. jakou máme prosím možnost ubytování? byl by k dispozici i apartmán a měnila by se tím cena?
Předem moc děkuji
Pavlína

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Pavlíno,
děkujeme za Vaši poptávku. V hotelu jsou pouze dvoulůžkové pokoje s 1–2 přistýlkami. Jiná možnost zde není. Děti platí 70% z ceny voucheru (30% sleva). Pokud by jste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit.
S pozdravem Monika Procházková

Eva

Dobrý den, byli jsme v minulosti se SKY TOUR – zást. Roman Vejmola v Norimberku v ZOO a na delfíní show. Jedná se o stejnou CK která nabízí tento pobyt v Rakousku? Děkuji za odpověď.

Hotel Hirschen***

Dobrý den, ne nejedná se o tuto CK. My jsme CK z Brna.

Jana

Dobry den, jaka je cena za dite 9let? Dekuji Jana

Hotel Hirschen***

Dobrý den,
dle vybarné varianty 70% z ceny zájezdu (nejpozději 4 týdny před odjezdem). Sleva je 30%. Pokud by jste měla zájem o konkrétní kalkulaci, tak mi napište na monika@sky-tours.cz a poslala bych Vám ji.
Pěkný den
Monika Procházková

Julie

Dobrý večer, měli byste volný dvoulůžkový pokoj s balkónem v termínu od 5.7.-9.7.2017? Je každý pokoj vybavený kuchyňkou a lednicí? Děkuju

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Julie, děkujeme za Vaši poptávku. Termín 05.07.-09.07.2017 Vám musím v současné době vyžádat. Mám zde již hodně rezervací. Co se týká Vašeho dalšího dotazu, tak kuchyňky v některých pokojích jsou, ale nejsou vybaveny vzhledem ke službám, co jsou zahrnuty v ceně. Pokud by jste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz S pozdravem Monika Procházková

Eva

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by nebylo možné přijet k Vám na 4-denní pobyt (3 noci) už ve středu 10.5.2017? Budeme se totiž ve Vašem regionu nacházet již od 8.-10.5. a pokud by to bylo možné, rádi bychom si pobytem u Vás prodloužili naši dovolenou v Rakousku. Předem děkuji za odpověď.

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Evo, prosím o upřesnění o jaký pobyt- pro kolik osob by se mělo jednat. Prosím napište mi na monika@sky-tours.cz a já se pokusím prověřit, zda by to bylo možné, S pozdravem Monika Procházková

Michal

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jaké jsou možnosti případných slevových karet na okolní lanovky a do termálních lázní.
Děkuji.

Hotel Hirschen***

Dobrý den Michale,
děkujeme za Váš dotaz. Ano, na místě si můžete koupit Salzburgerland Card, která se vyplatí již při pobytu na 4 dny, pokud chcete aktivně navštěvovat lanovky, termály a ostatní atrakce. Případně pak Gastein Card, ale zde jsou slevy poměrně malé cca 1–5 €/ z ceny vstupného. Záleží jak a kde a co. Pokud by jste měl nějaké další dotazy, potřeboval ověřit dostupnost termínů apod., tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz, Monika Procházková

Petra Chloubová

Dobrý den.
Máme tři děti- 8.měsíců, 4roky a 6let. Museli bychom za třetí doplácet, když nevyužije ani přistýlku. Děkuji Vám

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Chloubová,
děkujeme za Váš dotaz. Doplácet dítě zcela určitě nemusíte. Jen jde o to, aby mi to hotel potvrdil. Já na hotel zkusím napsat. Podle dostupnosti mi to paní majitelka potvrzuje. Prosím ted yo upřesnění termínu na monika@sky-tours.cz a já napíšu do hotelu, zda by mi to potvrdili. Pěkný den Monika Procházková

Ilona

Dobrý den, prosím kolik je to km z Prahy?

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Ilono, obecně je Praha – Bad Gastein nějakých 480 km. V přídpadě, že by jste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit. S pozdravem Monika Procházková

Jitka

Dobrý den, bylo by možné využít na slevový kupón i ten apartmán, jak už se tu někdo ptal ? Je nás 5 (2 dospělý, 3 děti=1 dítě by jsme doplatili). Díky. Jitka

Hotel Hirschen***

Dobrý den Jitko,
napiš Te mi prosím, na mail monika@sky-tours.cz přesný věk dětí a prověřila bych Vám možnosti. Potřebuji také termín. Jinak prosím pozor: zde nejsou apartmány, ale pokoje viz popis- děkuji za pochopení a budu se těšit na Vaše upřesnění. S pozdravem Monika Procházková

Lukas

Dobry den jemozno zaplatit vouchery pres Gallery beta dekuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Lukáši,

mám pro vás dobrou zprávu, nově u nás můžete využít i tyto Benefity zde: https://www.slevomat.cz/gallery-beta.

Hezký den. Míša

Petra

Dobrý den paní Procházková,
chtěla jsem se zeptat, zda je ještě volný termín na 6 dní (5 nocí) 16. – 21.07.2017 pro 2 dospělé osoby a 1 dítě – 13 let. Můžu zároveň poprosit, jaká by byla cena?
Děkuji, Petra

Hotel Hirschen***

Dobrý den Petro, vybraný termín mám ještě volný. Cena na osobu a 5 nocí je 5 890 kč a dítě 13 let –30% = 4 123 Kč. Doplatek za dítě je pak splatný u nás nejpozději 4 týdny před odjezdem. Monika Procházková

Adam Galik

Máte aj nejaku ponuku pre jednu osobu samostatne? Chcel by som ist sam aj na tyzden ked tak.

Hotel Hirschen***

Dobrý den, děkujeme za Vaši poptávku. Záleží na termínu, o který by jste měl zájem, když tak mi napište na monika@sky-tours.cz a zkusím Vám ověřit, jaké by byli možnosti. S pozdravem
Monika Procházková

Helí

Dobrý den,jak je to s dopravou?vlastni nebo z ck?

Hotel Hirschen***

Dobrý den, doprava je vlastní nebo možnost vlakového spojení a transfer z nádraží je schopen hotel zdarma zařídit.
Monika Procházková

Helí

Dobrý den,chtela jsem se zeptat,jaka je cena při 2 dospělích a 2 détech ve veku 10 a 12 let.dékuji☺

Hotel Hirschen***

Dobrý den, prosím o upřesnění termínu a počtu nocí. Nejlépe mi napište na monika@sky-tours.cz a cenovou kalkulaci na základě Vašeho upřesnění ráda pošlu. S pozdravem Monika Procházková

Novák josef

NEVÍM JESTLI MUJ DOTAS K VÁM PŘIŠEL NEUMÍM MOC Z POČÍTAČEM PROSÍM O VOLANÍ NA Č 606548203 JSEM S PRAHY POBYT 2 LUŠKOVEM POKOJI 8–14.7 H HIRSCHEN DĚKUJI NOVAK JOSEF

Hotel Hirschen***

Dobrý den, děkuji za Vaši zprávu. Nemohu se Vám dovolat. S pozdravem Monika Procházková

Novák josef

MÁM ZÁJEM OD 8–14.7 POBYT H HIRSCHEN 2 OSOBY JSME MANŽELE 67 LET PŘIJEDEME VLAKEM SDĚLTE CENU A PODMÍNKY PLATBY CHTĚL PLATIT V HOTOVOSTI JSME Z PRAHY TEL.606548203 Z­AVOLEJTE MI ABY JSME SE DOMLUVILI DĚKUJI NOVÁK JOSEF

Hotel Hirschen***

viz odpověď výše

Alžběta

Dobrý den,
jsou volne termíny ted ještě v zimě?
Děkuji
Alžběta

Hotel Hirschen***

Dobrý den, v zimě už moc volné termíny nejsou. O jaký termín by jste měla konkrétně zájem a pro kolik osob? Prosím o upřesnění na monika@sky-tours.cz. Děkuji

Markéta

Dobrý den, je možné vouchery sčítat na víc nocí? Děkuji

Hotel Hirschen***

Dobrý den Markéto, ano, vouchery je možno sčítat. Pokud by jste měla nějaké další dotazy nebo by jste měla zájem termín rezervovat, tak se neváhejte obrátit. S pozdravem Monika Procházková

Novák josef

MÁM ZAJEM O POBYT OD 8–15.7 2 OSOBY JE NAM 67 LET JE MOŽNOST SLEVY PŘIJEDEME VLAKEM DĚKUJI NOVAK JOSEF

Hotel Hirschen***

viz odpověď níže. S pozdravem Monika Procházková
P.S.: trasnfer z vlakového nádraží jsme schopni zajistit.

Novák josef

MAM ZÁJEM O POBYT OD 8 –15.7 S MANŽELKOU JSME DUCHODCI 67 LET JE MOŽNOST SNÍŽENÍ CENY PŘIJEDEME VLAKEM DĚKUJI SDĚLTE MI PROSÍM JESTLI BYCH MOHL PLATIT PŘI PŘÍJEZDU NOVÁK JOSEF TEL 42O606548203

Hotel Hirschen***

Dobrý den, pane Nováku,
pobyt/ termín je volný. Cena je již snížena na min. hranici. V případě, že by jste měli zájem, tak je nutno zakoupit vouchery, které se platí ihned. Pěkný den Monika Procházková

Jana

Je možno získat slevovou kartu regionu?

Hotel Hirschen***

Dobrý den Jano,
děkujeme za Váš dotaz. Salzburgerland Card je možno zakoupit on-line nebo na místě. V případě, že by jste měla nějaké dotazy, tak se neváhejte obrátit.
Pěkný den Monika Procházková

Novák josef

mam zajem o pobyt od6.7–13.7 pro 2 osoby jsme duchodci mame radi přírodu zdělte cenu a podmínky jsme z Prahy telefon 606548203 děkuji Novák lepší zavolat

Hotel Hirschen***

Dobrý den pane Nováku,
děkuji za Vaši poptávku. Zavolám Vám na výše uvedené telefonní číslo. S pozdravem Monika Procházková

Eva K.

Dobrý den,
v nadpisu je napsáno 2 děti zdarma v textu při 2 platících osobách 1 dítě zdarma. Co platí? A chtěla bych se zeptat zda-li jsou k dispozici nějaké apartmány nebo propojené pokoje či jen 2 lůžkové s přistýlkami?
 Díky

Hotel Hirschen***

Dobrý den paní Evo,
děkujeme za Vaše upozornění. Platí dvě děti zdarma. K dispozici jsou pouze pokoje dvoulůžkové s možností dvou přistýlek. V hotelu jsou ale také k dispozici dva apartmány, ale zde bych se musela zeptat, zda by byly k dispozici a zda bychom na ně mohli uplatnit akci. O jaký termín máte zájem? Když tak mi napište na monika@sky-tours.cz, abychom byli v přímém kontaktu. Na e-mailu jsem skoro pořád. Děkuji a přeji pěkný den Monika Procházková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru