Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Šitá fotokniha s pevnou vazbou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Daniela

Dobrý den,
je možné na jednu stránku přidat fotky různých formátů, zvětšovat je a zmenšovat a je možné s nimi otáčet?

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

ano, jde. Na stránce můžete mít fotek kolik chcete a různě s nimi pracovat.

S přáním příjemného dne,

Brodmannová Martina

Eliška

Dobrý den, jde ke knížce objednat i fotky? Na jedno poštovné? Nebude vadit, když objednám žvást knížku a zvlášť foto?

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

určitě můžete. Objednávky zaslané v jeden den z jednoho e-mailu automaticky spojujeme a zasíláme za jedno poštovné.

Martina Dohnalová

Dobrý den, na vašich stránkách jsem našla příplatky k fotoknihám, zajímá mne tedy, jak mám tyto příplatky chápat. resp. pokud knihu sama vytvořím a zašlu, budu něco doplácet?

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
jestliže si celou fotoknihu vytvoříte v našem programu CDSM Designer, a my nebudeme vůbec do knihy zasahovat, tak nejsou žádné příplatky, pouze za stránky navíc, kdyby Vám nestačil voucher. Jestliže však budete chtít nějaké grafické úpravy od našeho kolegy grafika, jsou za tyto úkony určité poplatky, dle ceníku na našich webových stránkách.
S přáním příjemného dne Klára Brabcová, CDSM.cz

Jana

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda a jak dobře, popř. čím nejlépe, jde do fotoknihy psát.
Chtěla bych totiž pouze fotografie bez textu, ten bych si tam poté dopsala ručně.

 Děkuji

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
nejlepší by bylo vložit si texty přímo v našem editačním programu, který to umožňuje. Jestliže však jste opravdu rozhodnutá do knihy psát, lze to například tenkou propisovací tužkou či lihovým fixem, který necháte zaschnout.
S přáním příjemného dne
Klára Brabcová, CDSM.cz

Jiřka

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat chci si objednat foto knihu těch 80 stran, nevíte zhruba kolik se mi tam vejde fotek…? Děkuji, pěkný den…

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
záleží na Vás, kolik fotografií chcete mít na stránce. Když si dáte třeba 4 obrázky na každou stránku, tak to je zhruba 320 fotografií. Ale opravdu záleží na Vás.

S přáním příjemného dne,

Brodmannová Martina

Kateřina Kvaková

Dobrý den, mám kupon na knihu s 96 stranami, potřebuji ale více stran, kolik max. můžu do této knihy přidat listů? Děkuji

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

přidávat můžete po 8 stranách, kdy za každých 8 přidaných stran je doplatek 89 Kč. Počet můžete navýšit do 128 stran, poté máme až šablonu na 304 stran.

S přáním příjemného dne,

Brodmannová Martina

jana kuhnová

Je možné mít knihu s méně než 40 listy?

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

to bohužel nejde. Jedině potom si vytvořit fotoknihu v tvrdých plátěných deskách. Veškerí informace najdete na našich webových stránkách cdsm.cz.

 CDSM

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru