Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

FIT(NESS) RECEPTY – 600 zdravých receptů pro celý rok

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Adriana Stakičová

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat. Včera ráno jsem objednávala recepty přes email. Kdy je mohu očekávat, když voucher platí do konce března a je stále aktivní?
Děkuji, s pozdravem
Adriana Stakičová

Dagmar Kunická

Dobrý den, mám vaši kuchařku zakoupenou, ale nenašla jsem v nich ten zákusek co je na hlavní fotce :-) je možné, že jsem ho přehlédla, ale projela jsem všechny kategorie.. Je možné recept získat? Nenašla jsem ho ani na vašich internetových stránkách.. Děkuji za odpověď

Fitrecepty.info

Dobrý den, jedná se o ilustrační fotku :) Přeji hezký den. Jana.

Zuzana Vitochová-Ježková

Dobrý den.
Mám od vás zakoupené recepty a jsem moc spokojena. Chci se jen zeptat na fb mi stále vyskakuje nabídka na slevomatu na tyto recepty ale jsou tam obrázky jídel kteté tam nemám ( při tom množství jsem si nemusela všimnout) nemáte ještě nějaké rozšíření? Nebo když jsem koukala na vaší aktuální nabídku na slevomatu tak tam máte nějaký bonus 250 receptů ve kterých to asi bude.
Nemohla bych je také získat?
Děkuji za odpověď. Vitochová

Fitrecepty.info

Dobrý den, určitě mohla, stačí, když nám napíšete do e-mailu a společně to vyřídíme :) Přeji hezký den. Jana.

Martin Tošovský

Dobrý den, lze dát jako dárek, tzn. je možné zaslat kuchařku na jiný e-mail než z kterého byla objednána? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Martine,

ano samozřejmě, při objednávání zadáváte do emailu také email, kam chcete kuchařku zaslat.

Ať se dárek líbí :-) Míša

Markéta Votavová

Dobrý den,
včera jsem si objednala Vaši kuchařku přes e-mail. Kdy ji mohu očekávat?
Předem děkuji za odpověď,
S pozdravem
Votavová Markéta

Fitrecepty.info

Dobrý den, aktuálně jsou všechny e-maily doručeny. Přeji hezký den, Jana.

ZDENA

ZDRAVIM.KOLIK STOJI POŠTOVNE. ZPUSOB OBJEDNANI MI SE MOC NELIBI JAK NEVIM KOLIK KONEČNA CENA.DEKUJI

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeno,

jedná se pouze o e-book, tedy bude vám kniha zaslána na email a toto je konečná cena :-)

Hezký den. Míša

Lenka Holcová

Dobry den, kucharka mi dnes dorazila a jsem spokojena, rada bych se ovsem zeptala, jak je to s temi bonusovymi premiovymi recepty? Ty mi do mailu neprisly. Nebo ty bonusove recepty jsou uz zahrnuty v onech 610 receptech? Dekuji za odpoved. Holcova

Fitrecepty.info

Dobrý den, jsou již zahrnuty v jednotlivých kategoriích, ale můžeme Vám je zaslat i zvlášť. Stačí kontaktovat kolegyně do mailu. Přeji hezký den. Jana.

Štepanka Skladana

Dobrý den,v prosinci jsem si od vás objednávala fitrecepty ,ale bohužel jsem o veškerá data ,která jsem měla uložená přišla.Nedala by se kniha poslat znova?

Fitrecepty.info

Dobrý den, určitě ano, napište nám do e-mailu info@fitrecepty.info a kuchařku Vám zašleme. Stačí vědět číslo voucheru, které naleznete v administraci Slevomatu. Přeji hezký den. Jana.

Martina Klimešová

Dobrý den, chtěla bych vědět zda jsou recepty v kuchařce vhodné pro žlučníkové dietu? Děkuji za info.

Fitrecepty.info

Dobrý den, některé ano, ale určitě se to nedá takto paušalizovat. Napište nám, prosím, do e-mailu a pošleme Vám ukázku k posouzení. Přeji hezký den. Jana.

Cindy Kapounková

Dobrý den, včerá večer jsem posilala email s voutcherem. Kdy mi knizka prijde na email? Děkuji.

Fitrecepty.info

Dobrý den, všechny e-maily jsou vyřízeny. Kdyby Vám kuchařka nepřišla, určitě napište. Přeji hezký den. Jana.

Magda Geprtova

Dobry den, objednala jsem si"bohuzel" elektronickou verzi kucharky. Chtela bych ji jako knihu. Je to mozne si zadat pozadavek na knih

Fitrecepty.info

Dobrý den, tištěnou verzi kuchařku nemáme. Pokud si budete přát objednávku stornovat, není to problém. Stačí kontaktovat zákaznickou podporu Slevomatu. Veškeré kontakty naleznete na http://slevomat.cz/kontakt. Přeji hezký den. Jana.

Dominika Husáková

Dobrý den, měla bych zájem o tištěnou verzi. Chtěla bych se zeptat jestli je možné si ji objednat? Děkuji za odpověď

Fitrecepty.info

Dobrý den, tištěná verze bude dostupná v průběhu dubna. Napište nám na info@fitrecepty.info a dáme Vám vědět. Přeji hezký den. Za tým Fit recepty, Jana.

Marcela

Dobrý den, a jak je to v receptech s kaloriemi?

Fitrecepty.info

Dobrý den, jsou uvedeny u každého receptu. Pokud se podíváte na náhledy u naší nabídky, je to tam vidět. Přeji hezký den. Za tým Fit recepty, Jana.

Katka Viková

Dobrý den,
bude i v tistěné verzi? Pokud ano dali by jste mi vědět? děkuji

Fitrecepty.info

Dobrý den, určitě Vám dáme vědět, jen nám napište na info@fitrecepty.info, ať si Vás můžeme uložit. Přeji hezký den. Za tým Fit recepty, Jana.

Jana

Dobrý den, je možnost po stažení e-booku recepty vytisknout na papír? Umožňuje to aplikace? Děkuji

Fitrecepty.info

Dobrý den, kuchařka je v PDF, takže s tiskem problém není :) Přeji hezký den. Za tým Fit recepty, Jana.

Jana

Dobrý den, dne 24.2. jsem posílala email s číslem voucheru a dnes opakovaně, ale stále bez odezvy.

Fitrecepty.info

Dobrý den, Vaše objednávky by již měla být vyřízena. Pokud by Vám kuchařka stále nedorazila, určitě nás kontakujte. Přeji hezký den. Za tým Fit recepty, Jana.

Kristýna Giertliová

Dobrý den, platba proběhla v pořádku, kód jsem poslala na uvedeny email a nic stale nepřišlo.Ve spamu ani jinde take nic. Děkuji za info Kristyna

Fitrecepty.info

Dobrý den, kdy jste odesílala e-mail? Recepty zasíláme většinou do 24hod. Přeji hezký den. Za tým Fit recepty, Jana.

Jana

Dobrý den, 12.2. zaplaceno a ještě nic nepřišlo.
Prosím info o délce dodání. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani,

vidím, že je voucher v pořádku zaplacen. Zasílám tedy ještě jednou, prosím raději si zkontrolujte i složku spam či hromadné, rád se tam schovává :-)

Hezký den. Míša

Petra Čermáková

Dobrý den,ráda bych se zeptala jak to funguje s platbou – Mám to hned,platba do 14 dnů(Twisto)?
Zvolila jsem možnost této platby a do mailu mi přišlo – posíláme instrukce k platbě převodem.Zaplaťte prosím do dvou dnů.
Jak to tedy funguje.Mám platbu uskutečnit do dvou dnů nebo do 14 dnů?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Petro,

u objednávky byla zvolena platba bankovním převodem, proto je zde nutné uhradit do 2 pracovních dní. Pokud byste zvolila službu Twisto, poté by vám ihned dorazil voucher a společnosti Twisto stačí objednávku uhradit do 14 dnů.

Hezký zbytek víkendu. Míša

Šárka

Dobrý den, můžete mi sdělit, kolik bude stát tištěná verze kuchařky? Děkuji a přeji hezký víkend :)

Fitrecepty.info

Dobrý den, plánovaná cena je 349,– Kč. Bude zde většina jiných receptů, než je v této kuchařc a také koncepce bude jiná. Pokud byste měla zájem o bližší informace, napište nám do e-mailu. Děkuji a přeji hezký den, Jana.

Petra

dobrý den, odeslala jsem voucher i adresu pro dodání a nic se neděje, kde je chyba?

Fitrecepty.info

Dobrý den, objednávky jsou vyřizovány do 24hod. Děkuji a přeji hezký den. Za tým Fit recepty, Jana.

Helena Doležalová

Dobrý den. Rovněž bych Vás poprosila o zprávu, jakmile bude k dispozici tištěná verze knihy. Mnohokrát děkuji. Helena Doležalová

Fitrecepty.info

Dobrý den, napište nám, prosím, na info@fitrecepty.info a uložíme si Váš e-mail, na který Vás budeme kontaktovat. Děkuji a přeji hezký den. Za tým Fit recepty, Jana.

Jiří Soutner

Dobrý den, přítelkyně zhruba před 14 dny zakoupila voucher na tuto el. knihu. Na Váš email zaslala dle instrukcí daný kód, ale kniha stále nedorazila. Snažil jsem dovolat dnes celkem 3× na uvedený tel 725 919 636, ale buď je tam hlasová schránka nebo to nikdo nebere. Je možné danou situaci vyřešit? J.

Fitrecepty.info

Dobrý den, všechny objednávky jsou nyní vyřízeny. Pokud by Vám kuchařka nedorazila, kontaktujte nás, prosím, znovu. Děkuji a přeji hezký den. Za tým Fit recepty, Jana.

Jarka

Dobry den,

Prosim rada bych dostala take zpravu, jakmile bude tistena verze. Ihned bych si ji objednala :-)

Fitrecepty.info

Dobrý den, pošlete nám, prosím, svou e-mailovou adresu na info@fitrecepty.info a my Vám dáme určitě vědět. Děkuji a přeji hezký den. Za tým Fit recepty, Jana.

Václav Šimek

Dobrý den 10.2. Jsem zasílal platbu a stále voucher nedorazil prosím o přezkoumání mě platby dekuju

Fitrecepty.info

Dobrý den, kontakujte, prosím, přímo zákaznickou podporu Slevomatu. Kontakty naleznete zde: https://www.slevomat.cz/kontakt. Děkuji a přeji hezký den. Za tým Fit recepty, Jana.

Katka

Dobry den, neplanujete do budoucna i tistenou verzi?:)

Fitrecepty.info

Dobrý den, již na ní pracujeme. Napište nám, prosím, na info@fitrecepty.info svůj e-mail a pošleme Vám zprávu, až bude kuchařka v prodeji. Mělo by to být v dubnu letošního roku :) Přeji hezký den. Za tým Fit recepty, Jana.

Eva

Dobrý den, chtěla bych se zeptat za jak dlouho příjde voucher na e-mail a také zaslání elektronické knihy. Děkuji

Fitrecepty.info

Dobrý den, to záleží na způsobu platby, který jste zvolila. Pokud by Vám nedorazil voucher, je potřeba kontaktovat zákaznickou podporu Slevomatu. Potřebné kontakty naleznete zde: https://www.slevomat.cz/kontakt. Poté, co nám zašlete e-mail s číslem voucheru je kuchařka zpravidla odeslána do několika hodin. Maximálně do 24 hod ji máte u sebe. Za tým Fit recepty, Jana.

Slevomat.cz

Dobrý den, Evi,

záleží na způsobu platby. Pokud budete platit kartou online, voucher obdržíte okamžitě, pokud bankovním převodem, který trvá 2–3 pracovní dny, a poté vám zašleme voucher.

Hezký den. Míša

Václav Cejnar

Dobrý den. Dne 3.2.2017 jsem zaplatil e-knihu Fitness recepty. v.s. 8248373696. Zatím jsem žádný kód na email neobdržel. Co s tím. Děkuji za odpověď Cejnar.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Václave,

zasílám voucher tedy ještě jednou na tento email. Raději však prosím koukněte také do spamu či do složky hromadné, rád se tam schovává :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Terka

Dobrý den, jak je to tedy se získáním bonusu 250ti receptů, když jsem si knihu objednala a jednotlivé části dorazily? Děkuji, Terka

Fitrecepty.info

Dobrý den, kontaktujte nás do e-mailu. Přeji hezký den. Za tým Fit recepty, Jana.

Kristýna

Dobrý den, chtěla bych dát hodnocení výrobku (této e-knihy) a nemůžu přijít na to jak? Prosím o radu 😣

Fitrecepty.info

Dobrý den, mělo by to být v administraci Vašeho profilu u voucherů :) Za tým Fit recepty, Jana.

Daniela

Dobry den, jaký je poměr receptu obsahující lepek a bez?

Fitrecepty.info

Dobrý den, bezlepkových receptů je dle mého odhadu cca 10%. Plánujeme se jim věnovat více a možná vydat i samostatnou kuchařku s bezlepkovými recepty. Přeji hezký zbytek víkendu. Za tým Fit recepty, Jana.

Zuzana

Dobrý den mám již týden zaplaceno a nemám dodnes vůbec nic..dekuji

Fitrecepty.info

Dobrý den, pokud Vám nedorazil voucher, je potřeba kontaktovat zákaznickou podporu Slevomatu. Potřebné kontakty naleznete zde: https://www.slevomat.cz/kontakt. Jakmile budete mít voucher, stačí jen poslat e-mail na info@fitrecepty.info a uvést své jméno a kód voucheru a my Vám kuchařku zašleme. Za tým Fit recepty, Jana.

Zuzana Š.

Dobrý den,
včera ve 21:50 jsem odeslala email s číslem voucheru a všemi požadovanými údaji, bohužel do této chvíle mi žádná kuchařka nepřišla. Přišla mi ale twist faktura. Jak dlouho mám ještě čekat na zaslání, na webu uvádíte, že se e-book zasílá do 24 hodin, což již uplynulo.

děkuji
 ZŠ

Fitrecepty.info

Dobrý den, včera byla sobota, po delší době jsme odpočívali. Nyní už máte kuchařku u sebe. Přeji hezký zbytek víkendu a mějte se hezky. Za tým Fit recepty, Jana.

Zdenka

Dobrý den, 23.1. 2017 jsem elektronicky zaplatila za vaši fitness kuchařku ve formátu PDF. Do této chvíle mi nepřišel email s voucherem. Co mám dělat?
Děkuji.

Fitrecepty.info

Dobrý den, pokud Vám nedorazil voucher, je potřeba kontaktovat zákaznickou podporu Slevomatu. Potřebné kontakty naleznete zde: https://www.slevomat.cz/kontakt. Jakmile budete mít voucher, stačí jen poslat e-mail na info@fitrecepty.info a uvést své jméno a kód voucheru a my Vám kuchařku zašleme. Za tým Fit recepty, Jana.

Elen

Dobrý den, recepty mám z minulé akce, jen nevím kde mám zakoupit syrovátkový protein. Ještě by mě zajímalo, jestli si od nás mohou pokrm vzít i naše děti(2,5 a 5,5 let). Jak je vhodný (škodlivý) protein. Děkuji

Fitrecepty.info

Dobrý den, syrovátkový protein zakoupíte např. v DM či v prodejnách se sportovní výživou. Co se vhodnosti proteinu pro takto malé děti týče, bude lepší se s s tímto dotazem raději obrátit na Vašeho dětského lékaře. Ve většině pokrmů však lze protein vynechat. Za tým Fit recepty, Jana.

Michaela Ciklová

Dobrý den. Prosím o informaci, z jakých zdrojů vycházíte při výpočtu kalorických hodnot. Je u receptů jen kalorická hodnota nebo i alespoň trojpoměr živin?

Fitrecepty.info

Dobrý den, u receptů je uveden počet bílkovin, sacharidů a tuků a výsledná kalorická hodnota. Pokud se podíváte na náhledy z kuchařky, v levém dolním rohu je vidět. To jen pro lepší představu :) Za tým Fit recepty, Jana.

Michaela Podepřelová

Dobrý den, jak je to prosím s bonusem 250 receptů? Když sečtu snídaně, obědy…dá to dohromady 610 receptů, jak tedy získáme ten bonus? Děkuji

Fitrecepty.info

Dobrý den, napište nám do e-mailu info@fitrecepty.info. Za tým Fit recepty, Jana.

Soňa

Dobrý den,
recepty jsem si objednala, byly doručeny rychle až na kategorii Nápoje, které jsem se do dnes nedočkala! V prvním e-mailu jsem psala, že tato kategorie nedorazila, odpověď přišla skoro okamžitě, že za okamžik mi bude doručena, ale opět nic nepřišlo (ani do spamu ani do hromadných). Psala jsem tedy další mail a raději nikdo ani neodpověděl! Zklamání.

Fitrecepty.info

Dobrý den, napište nám, prosím, mail. Je možné, že Váš předchozí e-mail zapadl, určitě to není záměrné, se zákazníky komunikujeme ihned. Případně nás můžete kontaktovat i telefonicky. Za tým Fit recepty, Jana.

Barbora Bortelova

Dobry den,
Chtela bych se zeptat,budete turo knihu nabizet i v tistene podobe a pokud ano kdy?dekuji za odpoved Barca

Fitrecepty.info

Dobrý den, tuto knihu ne, ale připravujeme novou kuchařku se spoustou nových receptů, která bude v tištěné podobě. Vydávat bychom ji chtěli v dubnu :) Pokud nám pošlete e-mail na info@fitrecepty.info, budeme Vás o spuštění předprodeje informovat. Děkuji za Váš zájem a přeji hezký den. Za tým Fit recepty, Jana.

Hana

Dobry den, chtěla bych se zeptat,zda se dá kniha prohlížet na chytrém telefonu. Dekuji

Fitrecepty.info

Dobrý den, kuchařka je posílána v populárním formátu PDF, takže se zobrazením na chytrých telefonech není problém. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme. Za tým Fit recepty, Jana.

Marie Šafratová

V loňském roce jsem si elektronickou kniho objednala a jak v ní postupně listuji, zjišťuji, že některé recepty jsou tam dvakrát nebo v miniaturní obměně.
 Majka

Fitrecepty.info

Dobrý den, dříve byly některé recepty ve více kategoriích zároveň. Toto jsme na základě zpětné vazby od zákazníků již odstranili. Pokud nám napíšete na info@fitrecepty.info, zašleme Vám tuto aktualizovanou verzi kuchařky. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme. Za tým Fit recepty, Jana.

Pavla

Dobrý den, na slevomatu jsem zaplatila za Vaši knihu 10.1. a stále mě nedošel voucher na objednání knihy z Vaši stránky. V internetbankingu jsem si to kontrolovala a vše je v pořádku. V.S. 8604753366.
Děkuji.

Fitrecepty.info

Dobrý den, pokud Vám nedorazil voucher, tak se, prosím, obraťte na zákaznickou podporu Slevomatu, kde to s Vámi vyřeší. Kontakty naleznete zde: https://www.slevomat.cz/kontakt. My Vám pak na základě čísla voucheru zašleme kuchařku.
V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit, rádi pomůžeme.
Přeji hezký den. Za tým Fit recepty, Jana.

Romča

Dobrý den…děkuji za odpověď…dnes mi to tam již naskočilo samo… Hezký den… R.

Fitrecepty.info

Dobrý den,

skvělé! Děkuji Vám za zprávu. Pokud byste měla nějaký další dotaz, určitě nás neváhejte kontaktovat. Rádi pomůžeme. Za tým Fit recepty, Jana.

Romča Petrovičová Knotková

Děkuji za vysvětlení. Takže nabídka, která byla na vašem webu již neplatí, rozumím tomu dobře…? Tak by pak vaši programátoři měli tuto nabídku opravit i na další stránce, jestli tomu dobře rozumím… ;) http://fitrecepty.info/eshop-knihy/ Hezký den…R.

Fitrecepty.info

Dobrý den,
informace se zobrazují správně i na podstránce, kterou jste sem umístila.
Pokud se Vám nezobrazují správně, je možné, že se ve Vaší cache stále drží starší verze webu. Pak je potřeba zmáčknout tlačítko F5, případně CTRL + F5. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit, rádi pomůžeme. Za tým Fit recepty, Jana.

Romča

Nezlobte se na mně, ale když si otevřu Vaši stránku s knihou a porovnám vše, co nabízíte, tak to nějak nechápu… V kategorii obědy a večeře na vaši stránce nabízíte 180 receptů (takže zde o 25 méně), v kategorii Zdravé mlsání nabízíte 200 receptů (takže zde o 45 méně). Akorát Zdravých nápojů zde na Slevomatu nabízíte více, t.j 90 receptů ( o 20ks). Každopádně celkově je receptů méně, takže žádná sleva! Na vaši stránce stojí více receptů 265kč, takže zde je to pouze nižší cena za menší nabídku. V žádném případě se nemůže jednat o slevu jak zde píšete z 265kč na 199kč, když je menší nabídka. Nezlobte se na mně, ale to jsou jednoduché počty a čerpám jen z vašich informací, z vašich stránek, které si otevřekaždý, kdo bude chtít.

Fitrecepty.info

Dobrý den,

děkuji Vám za upozornění. Omlouvám se za nepřesnost.

Není to tak, že by zde byla jiná nabídka. Problém byl v chybě na webu, kdy se zobrazily starší informace.
Programátoři ale chybu na webu ihned opravili, takže se nabídka zobrazuje správně. Jedná se o stejnou nabídku, která je zde na Slevomatu se slevou.

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit, rádi pomůžeme. Za tým Fit recepty, Jana.

Vlada plachy

Dobry den, jako dlouho zpravidla trva nez zaslete knizku na email?

Fitrecepty.info

Dobrý den,

většinou je to do několika hodin. Všechny kuchařky jsou doručeny maximálně do 24 hodin.V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit, rádi pomůžeme. Za tým Fit recepty, Jana.

Marta

Dobry den,
O kolik receptu vice je v e-booku nez li dostupnych na internetovych strankach fitrecepty kdyz nemam aktivovanou premiovou verzi (tedy o kolik vice proti receptum,ktere jsou dostupne vsem). Dekuji.

Fitrecepty.info

Dobrý den, je to asi 300 receptů :) na webových stránkách tyto recepty nejsou.
V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit, rádi pomůžeme. Za tým Fit recepty, Jana.

Nikola

Dobrý den, Jak probíhá zaslání knihy? Já Vám zašlu informace na email a vy my poté pošlete e-book ? Nic víc ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Niky,

ano přesně tak, dorazí vám recepty v PDF rozdělené podle toho, na jaká jídla jsou :-)

Krásný den. Míša

Zuzka

Dobrý den, dá se soubor stáhnout i ve formátu PDF a samostatně vytisknout bez použití čtecího zařízení? Děkuji

Fitrecepty.info

Dobrý den, kniha Vám přijde do e-mailu, určitě si ji odtud můžete vytisknout :) Přeji hezký víkend. Za tým Fit recepty, Jana.

Klára Kubíčková

Dobry den,
kolik receptu v knize neobsahuje mlecne vyrobky? Dekuji Kubickova

Fitrecepty.info

Dobrý den, mléčné výrobky jsou používány poměrně často, někdy také využíváme rostlinné alternativy. Podle odhadu neobsahuje mléčné výrobky zhruba 20% receptů. Hezký den. Za tým Fit recepty, Jana.

Iva

To jsem si nevšimla, děkuji.

Fitrecepty.info

Nic se neděje, pokud byste něco potřebovala, určitě napište. Hezký den. Za tým Fit recepty, Jana.

Iva

Dobrý den,
jak je to prosím s poštovným? Děkuji.

Fitrecepty.info

Dobrý den, jedná se o elektronickou knihu, která je zákazníkům zaslána do e-mailu. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit, rádi pomůžeme. Za tým Fit recepty, Jana.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru