Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zbrusu nová Jump Arena: hodina zábavy na trampolínách a nafukovacích atrakcích

4,7 / 5 JumpPark Praha - Zličín  (mapa) 14 955 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Marie Čermáková

Dobrý den,
mám zakoupeno přes Slevomat. Do mailu mi přišlo potvrzení včetně kodu. Ale nevim, jak potom slevu uplatnit při rezervaci. Kdy tento kod je možno zadat? Nebo mi bude sleva vrácena dodatečně?

Slevomat.cz

Dobrý den, Maruško,

voucher předložíte na místě a nebudete nic platit :-)

Hezký den. Míša

Viktoriya Batko

Dobrý den! Mohla bych se zeptat zda děti do 7 Potrebuju taky vstupenku? A zda musíme vybírat nějaký speciální čas aby jít z malou? Má výšku 116! Předem moc děkuji a přeju hezky den

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
ano, vstupenku potřebují všichni. Pokud měří 116 cm, můžete přijít kdykoli. Upozorňuji ale, že ve večerních hodinách chodí skákat více dospělých, takže doporučuji dopolední hodiny. Jump Arena Zličín

no

Dobrý den, když půjdeme na hodinu pro děti menší 140 cm budeme tam sami, nebo tam bude více dětí?

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
kapacita areálu na hodinu je 60 osob. To platí i v neděli od 10:00 do 11:00, kdy bude od 12. 3. hodina vyhrazena pro rodiny s dětmi do 140 cm. Jump Arena Zličín

Martina

Dobrý den,
chci se zeptat, kdyby jsme chtěli jít např. v 6 lidech a náš čtyřletý syn, nepustíte ho s námi, jelikož děti mají vyhrazené hodiny? A jaké? na stránkách jsem se nic nedočetla. A zase na druhou stranu nechceme jít v době, kdy tam budou jenom děti, máte to nějak vymyšlené? Děkuji

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
pro rodiny s dětmi do 140 cm jsme se rozhodli vyhradit od 12.3. každou nedělní první hodinu skákání od 10:00 – 11:00.
Jump Arena Zličín

Ladislav procházka

šla by koupit celo dení vstupenka do celé arény?

Slevomat.cz

Dobrý den, Ladislave,

moc mě to mrzí, ale bohužel u nás tuto možnost nemáme. Nicméně můžete hodinku vyzkoušet a pokud si budete myslet, že vydržíte ještě déle skákat, domluvit se s Jump arenou na další hodině :-)

Hezký den. Míša

Denisa

Dobrý den, měla jsem o akci zájem, ale po emailu od Vás nějak nechápu, proč v době otevření nemáte stále rozmyšlenou dobu skákání pro děti do 110cm a ani netušíte, kdy bude určená. Informace,že mám vzít dvě děti s sebou a to jedno zřejmě skákat nebude asi ani komentovat nebudu. Přijde mi to dost nekoncepční. Škoda.

Jump Arena Zličín

Dobrý den, pro rodiny s dětmi do 140 cm jsme se rozhodli vyhradit od 12.3. každou nedělní první hodinu skákání od 10:00 – 11:00. Jump Arena Zličín

Petra J

Dobrý den, četla jsem v dotazech o protiskluzových ponožkách, ale v doporučeném oblečení ani zmínka. Musí tedy být? A když je nemám, můžu být bosa? Děkuji

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
doporučujeme skákat naboso nebo v protiskluzových ponožkách.
Protiskluzové ponožky by měli být v nejbližší době k zakoupení u nás na recepci.
Jump Arena Zličín

Dáša

Dobrý den, můžu být jako neskákající doprovod s dítětem poblíž atrakce nebo i na trampolíně? Například mu dát dopomoc, když si bude chtít zkusit salto nebo flik (je to 9ti letá gymnastka), případně jí zabránit, aby nedělala moc velká alotria, nebo si musím také zaplatit vstup? Osobně ze skákání moc požitek nemám :) díky za odpověď

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
jako doprovod můžete stát u trampolín a nemusíte platit vstupné. Pokud chcete vstoupit na trampolíny, budete muset vstupné zaplatit.
Jump Arena Zličín

Veronika

Dobrý den, někdo tu psal, že na Jarově je to levnější… To má pravdu, ale TOHLE je z těch pár Jump parků v Praze NEJLEPŠÍ aréna, takže si klidně připlatím. Byli jsme hned 18.2. a užili jsme si to víc než jinde, i díky možnosti přebíhat na nafukovací atrakce, a přestože tam bylo lidí dost, nikde jsme nemuseli dlouho čekat, prostě lidi vidí, že čekáte na trampošku, kde skáčou a za chvilinku vás pustí, fungují tam nepsaná pravidla, že se rychle střídáte (stejně budete hned unavení :) ) Takže za nás dávám 5 * :)

Jump Arena Zličín

Dobrý den, mockrát děkujeme! Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo. Těšíme se znovu na viděnou :) Jump Arena Zličín

Francesco

Protrebuji ID Cards?

Jump Arena Zličín

Dobrý den, nepotřebujete. Jump Arena Zličín

Gabriela

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na 25.2.2017 11:00hod je MAX 9 a více se nezobrazuje. Co to znamená? Více lidí už na tu hodinu být nemůže?

Jump Arena Zličín

Dobrý den, máme nastavenou kapacitu na 60 osob. Pokud se Vám zobrazuje možnost rezervovat max. 9 míst, jsou již všechna další místa rezervována. Jump Arena Zličín

M.

Dobrý den, u rezervace presne hodiny mate uvedeno max osob, chapu spravne, ze cim vice odob je uvedeno, tim je mensi obsazenost dane hodiny?

Jump Arena Zličín

Dobrý den. Ano, máte pravdu. Počet míst, která naskakují u rezervace, je počet volných míst na konkrétní hodinu.
Jump Arena Zličín

Vojtěch Dvořák

Dobrý den, chtěl bych se zeptat k rezervačnímu formuláři, když mám v plánu přijít od 14:00 do 15:00 mám vybrat políčko 14 či 15? Děkuji za odpověď.

Jump Arena Zličín

Dobrý den, pokud chcete přijít skákat od 14:00 do 15:00, udělejte si prosím rezervaci na 14:00. Dostavte se prosím alespoň s 15-ti minutovým předstihem. Jump Arena Zličín

Naďa

Dobrý den, zajímalo by mne, jestli máte skupinové slevy. Kolik by to stálo, kdybychom vzali s sebou 40 školních dětí? A stačily by 2 dospělé osoby jako doprovod?

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
ano, cena pro školní skupinu bude 150-, Kč na osobu na hodinu. Pokud budete chtít udělat rezervaci, napište prosím na email info@jumparenazlicin.cz Dvě dospělé osoby jako doprovod stačí. Jump Arena Zličín

Jana Jelínková

Dobrý den, mohla bych se zeptat zda je možné mít u sebe při skákání outdoor Cameru? Děkuji za odpověď

Jump Arena Zličín

Dobrý den. Ano, je možné u sebe mít kameru. Jump Arena Zličín

Karel

Je poviností, aby spolužák ve věku 14 let byl doprovázen dospělým člověkem? (tedy, že 14 letého spolužáka nepustíte do areálu jumpparku bez dohledu dospělého?)

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
do 15 let doporučujeme doprovod dospělé osoby do areálu. Náš park se nachází v průmyslové zóně, kde jezdí hodně aut a dokonce i vlak. Jump Arena Zličín

Filip

Dobrý den, Moc jsem nepochopil popisek teto nabidky a mel bych dvě otázky pro upřesnění. Jestliže je mi 15 let mohu jit k vám bez doprovodu ? A jestliže tam příjdu s kamarádem kterému je 14 let mohu být já jako 15-tiletý považován za doprovod.
Děkuji předem za vaši odpověď

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
jako patnáctiletý k nám můžete jít bez doprovodu.
Kamarád s Vámi přijít může, ale dopuručeme, aby s vámi byla i osoba starší 18 let. Náš park se nachází v průmyslové zóně, kde jezdí hodně aut. Jump Arena Zličín

Karel Svereň

Dobrý den, jaká je vnitřní teplota v areálu? Abychom se s dětmi mohli správně obléci. Děkuji

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
teplota na atrakcích je 18 – 20 stupňů. V místnosti, kde se nachází bar je 20 – 21 stupňů.
Jump Arena Zličín

Andrea

Dobrý den, 60 osob na 16 atrakcí? to je docela škoda, to bych si klidne připlatila, aby tam nebylo takhle narváno … nejsou v planu nějake termíny, kdy bude menší maximalní počet?

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
kapacita je nastavena tak, aby si všichni v areálu dostatečně zaskákali. Můžete sledovat naše webové stránky, v rezervačním systému vidíte obsazenost jednotlivých hodin, můžete si tedy vytipovat hodinu, kdy bude méně lidí. Nebo připravujeme možnost, zablokovat si celou arenu jenom pro sebe.
Jump Arena Zličín

Lukáš Bureš

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jak musí vypadat protiskluzové ponožky, abych v nich byl vpuštěn? Dají se u Vás zakoupit?

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
máme na mysli klasické protiskluzové ponožky s gumou na chodidle. Pokud máte své vlastní není to problém. U nás na provozně je zatím nemáme. Jsou alle objednané a měly by dorazit každým dnem.
Jump Arena Zličín

Michaela Fricova

Dobrý den, dnes jsem si u vás koupila a zaplatila voucher na tuto neděli a nedostala jsem potvrzeni do mailu. Prosím, můžete mi to zaslat. Nemam číslo, kterym bych se prokázala.
 Děkuji

Jump Arena Zličín

Dobrý den, s tímto problémem se prosím obraťte přímo na slevomat.
U nás vouchery pouze uplatňujete, zasílá Vám je ale slevomat.
Jump Arena Zličín

selmicka

Dobry den, je v arealu (kavarne) nejaky detsky koutek pro neskakajici „podmiraky“? Predpokladam, ze jeden doprovazejici neskakajici dospelak muze privest vice skakajicich deti?
Dekuji za odpoved.

Jump Arena Zličín

Dobrý den, dětský koutek zatím nemáme. Ano, můžete přijít s více dětmi.
Jump Arena Zličín

Karolína

Dobrý den,kolik pouštíte osob na tu hodinu,nebo je to na neomezeny počet děkuji :-)

Jump Arena Zličín

Dobrý den, kapacita je 60 osob na hodinu. Najdete u nás 2 velké haly, ve kterých je 16 různých atrakcí. I při plné kapacitě se tedy nemusíte bát, že byste si dostatečně nezaskákali. Jump Arena Zličín

Simona

Dobrý den, ve videu se říká, že druhá část – nafukovací atrakce se teprve dodělávají. Už jsou hotové? Děkuji

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
nafukovací atrakce jsou na zítřejší otevření připravené.
Jump Arena Zličín

Daniela

Dobry den, opravdu je vyska pro vstup s rodici rozhodujici? Nas dvouletý syn ma cca 95 cm a na trampoline zvládá jako 4 lety ( chodi pravidelne skákat od jednoho roku). I v tomto případě jsme nuceni počkat, az vymezite hodiny pro deti do 110 cm? Dekuji a snad tedy budou hodiny pro nejmensi co nejdrive :) Dekuji D.

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
omezení pro děti do 110 cm je zavedeno z bezpečnostních důvodů a platí pro všechny malé skokany bez výjimek. Napište nám prosím na náš email info@jumparenazlicin.cz, v kolik hodin a ve které dny by právě Vám vyhrazené hodiny pro malé děti vyhovovaly.
Děkujeme. Jump Arena Zličín

Iva Forejtová

Dobrý den, dcera má dle měření u doktora 112 cm, můžeme s ní přijít? Bude jí 5 let. Děkuji.

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
pokud má nad 110 cm, může přijít skákat.
Jump Arena Zličín

Jitka

Upřesnění pro Míšu: FAQ- Od jakého věku je povolený vstup.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko,

moc vám děkuji. Pravděpodobně se jedná o chybku, pokud mrknete sem: https://www.jumparenazlicin.cz/cs/cenik/, je skákání s doprovodem opravdu do 15 let.

Hezký den. Míša

Jitka

Dobrý den, na vašich stránkách je uvedeno "Do věku 12 let je povinný doprovod dospělé osoby. " Slevomat tvrdí do věku 15 let. Komu mám věřit? Děkuji za odpoveď.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Jitko,

také na stránkách je napsáno do 15ti let. Možná jsem však přehlédle něco, mohu poprosit o upřesnění?

Předem moc děkuji. Míša

Jitka

Dá se u areálu bezplatně zaparkovat?

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
přímo v areálu máme vyhrazená parkovací místa, na vrátnici Vás budou navigovat. Je možné parkovat také na parkovišti obchodního centra Metropole Zličín.
Jump Arena Zličín

Nkan

Dobrý den a neomezený vstup je možno zakoupit?jak znám svoje děti hodina nestačí děkuji za odpověď

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
neomezený vstup bohužel není možné zakoupit. Můžete si ale rezervovat více hodin za sebou.
Jump Arena Zličín

Lenka Zatulová

To jste mnohem dražší, než Na Jarově, tam za hodinu pro 2 děti zaplatím 358 Kč.

Katerina

Dobry den.Atrakce Jump arena a nafukovaci atrakce se plati a rezervuji kazda zvlast?Dekuji

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
vše se rezervuje dohromady.
Vstup platí pro celý areál, tedy na trampolíny i veškeré nafukovací atrakce.
Jump Arena Zličín

Marcela

Dobrý den, instruktáž 20 minut je zahrnuta v te hodině , co si zakoupím a nebo navíc? ?

Jump Arena Zličín

Dobrý den, instruktáž probíhá před začátkem Vašeho termínu skákání. Právě proto se prosím dostavte na místo s dvaceti minutovým předstihem, abyste si stihli převléknout a byli poučeni o pravidlech parku.
Jump Arena Zličín

Truhlářová Lucie

Dobrý den, je pro doprovázející dospělé osoby v areálu nějaká kavárna a nebo musí být přímo u dítěte jako záchrana? Lucie Truhlářová

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
v areálu je návštěvníkům k dispozici bar, ze kterého je vidět jak na trampolíny, tak na nafukovací atrakce.
Jump Arena Zličín

Lucka

Dobrý den, děti do 15 let mají vstup bez dospělého zakázán. Tzn že ke 2ma dětem musím koupit ještě jednu dospěláckou vstupenku, i když skákat nebudu? Děkuji

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
vstup platí pouze skákající osoby, jako doprovod nic neplatíte.
Jump Arena Zličín

R.

Dobrý den, je kapacita trampolín zajištěna, když si rezervujeme termín? Aby se do místnosti pustilo jen určité množství lidí? Nerada bych třeba čekala půl hodiny, než se určitá trampolína uvolní. Věřím, že toto je zajištěné.....počet trampolín na počet lidí, aby se za hodinu dalo opravdu plně využít. Děkuji.

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
kapacita areálu je 60 osob. Náš park tvoří dvě velké haly, ve kterých najdete celkem 16 různých atrakcí.
Jump Arena Zličín

Ra Ko

Dobrý den, kolik stojí vstup pro 4 leté dítě??

Jump Arena Zličín

Dobrá den,
vstup pro dítě bude stát 225,– Kč.
Samozřejmě že může dítě využít i voucher.
Prosím, před návštěvou parku dítě přeměřte, děti pod 110 cm k nám mají z bezpečnostních důvodů vstup zakázán.
V budoucnu plánujeme vyhradit skákací hodiny speciálně vyhrazené pro děti do 110 cm.
Děkujeme za Váš dotaz
Jump Arena Zličín

Nikola Patočkova

Dobrý den, chci se zeptat jak se k Vám dostaneme, když pojedeme metrem? Děkuji.

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
po výstupu z metra na stanici Zličín se dejte doprava směrem k areálu Pražské správy nemovitostí (cca 250 m). V tomto areálu nás najdete.
Děkujeme za Váš dotaz
Jump Arena Zličín

Dóra

Dobrý den, chci zeptat 1 hodina pro vstup 1 osobu ?

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
jeden voucher je platný pro jednu osobu na jednu hodinu.
Jump Arena Zličín

Eva

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je vstup do Jump Areny limitovaný jen pro určitý počet lidí, tedy jestli bude během té jedné hodiny možnost si užít všechny nabízené trampolíny bez nutnosti vystát frontu. Děkuji.

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
kapacita je 60 osob na jednu hodinu. Máme celkem 16 atrakcí, takže věříme, že na většinu z nich nebudete muset stát frontu.
Jump Arena Zličín

Standa Dolanský

Dobrý den taky mě zajímá váhový limit

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
skákat u nás mohou osoby do 130 kg.
Jump Arena Zličín

Ra Ko

Dobrý den, je tam nějaký váhový limit? Do 100kg,110kg,120kg?

Jump Arena Zličín

Dobrý den, skákat u nás mohou osoby do 130 kg. Jump Arena Zličín

Lenka Zatulová

kolik by u vás stál vstup ve všední den pro 2 děti 9 a 12 let s doprovodem, ten nebude skákat?

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
za vstup platí pouze skákající osoby, doprovod je zdarma.
Vstup pro dítě stojí 225,– Kč nebo mohou děti využít vouchery.
Jump Arena Zličín

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru