Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Příprava na jazykové zkoušky KET, PET i FCE

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Iryna

Dobrý den, mužů zaplatit slouzenkou na poště? Bohužel nemám účet ( děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Iryno,

ano samozřejmě to není problém. Nicméně doporučuji platit spíše hotově na pobočce Moneta, kde je vklad zdarma a platbu zde máme ihned :-)

Hezký den. Míša

Kristýna Šmejkalová

Dobrý den. Mám o tuto akci vážný zájem, vaše odpověď mě však ani trochu neuspokojila – odpovíte po 8 dnech od položení dotazu a to jen pár hodin předtím, než je akce ukončena. Z vaší stručné odezvy jsem se nedozvěděla vůbec to, na co jsem se ptala. Píši tedy dotaz ještě jednou a žádám o odpověď:

Jsou součástí kurzu oficiální testy FCE?

Odpovídají vaše teoretická a praktická cvičení aktuální verzi testů FCE? Nebo se jedná jen o cvičení, která jsou na úrovni gramatiky FCE, ale s reálnou podobou FCE testů nemají nic společného?

Děkuji předem a prosím brzkou odezvu, Kristýna Š.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Kristýno,

moc se omlouvám, bohužel zde nemám přístup. Doporučuji se tedy v tomto případě obrátit přímo na školu na emailu: office@academy-cambridge.cz, kde vám sdělí více informací.

Hezký zbytek dne. Míša

Marie

Dobrý den, pokud bych chtěla koupit kurz PET, co znamená platnost do 31.8.2017? Má to být 24 měsíční kurz, můžete mi vysvětlit co znamená toto datum? Děkuji. Marie

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie,

ráda vám vše vysvětlím. Do tohoto data je nutné váš voucher uplatnit a od uplatnění vám poběží dvouroční lhůta :-)

Hezký den. Míša

Dalibor Nowák

Dobrý den. Mohu tento kurz absolvovat i jako čtrnáctiletý? Pokud ano tak která kategorie je pro mě vhodná ( A2,B1,B2) ? A rád bych se zeptal, kolik stojí konečná zkouška ? Předem děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Dalibore,

ano kurz je pro všechny bez ohledu na věk. Úroveň musíte zvolit podle své pokročilosti. Konečná zkouška se poté platí zvlášť a záleží jako absolvujete a kde ji budete zakupovat.

Hezký den. Míša

Peter Duraj

Dobry den, zajima me kolik pokusu je v certifikaci, kolik je tedy v cene? Popripade kolik neplacenych, nebo je to tak ze je jeden a v pripade neudelani cela certifikace prepada? Dekuju za info

Slevomat.cz

Dobrý den, Petere,

jedná se pouze o přípravný kurz, konečná zkouška v ceně není, tu je možné absolvovat na vašem uvážení.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Kristýna Šmejkalová

Dobrý den. Zajímá mě konkrétně příprava k úrovni a certifikátu FCE. Jsou součástí podkladů i zkušební testy? A jsou veškeré podklady odpovídající aktuální verzi testů FCE? Vím totiž z praxe, že se tu a tam požadavky u tohoto typu zkoušek čas od času obměňují.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristýno,

kurz vás připravuje prostřednictvím teoretických a praktických cvičení, kde si své znalosti ověříte.

Hezký den. Míša

Petra Skulinova

dobry den kdy tyto kurzy se delaji?

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro,

kurzy jsou online, je tedy jen na vás, kdy budete studovat :-)

Hezký den. Míša

Pavla

Při zakoupení voucheru doplácím ještě něco? Pokud ne, jak to vyplývá, k čemu je potřeba fakturační adresa? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlo,

nic se již nedoplácí v tomto případě, fakturační údaje jsou pouze pro vystavení faktury o zaplacení.

Hezký den. Míša

nela

Prosim o odpoved

Lukáš

Dobrý den,
chci se zeptat, zda platí při této akční nabídce také garance vrácení peněz v případě nesložení zkoušky, jak garantujete na vašich stránkách?
děkuji!

nela vavrova

Lze si vybrat uroven, kdyz tedy chci dosahnout uroven A2, zacina se od A1?

Slevomat.cz

Dobrý den, Nelo,

to bohužel ne, jedná se o přípravu na zkoušku z úrovně A2, od začátku tedy začínat nebudete.

Hezký den. Míša

Nela Vávrová

jedna se o presne ukazky, co se objevuji pak v testech?

Slevomat.cz

Dobrý den, Nelo,

ukázky jsou pouze pro představu, typově to bude samozřejmě stejné, nicméně přímo stejné otázky poté v testu nenajdete :-)

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru